Kolik vody spotřebuje tlaková myčka

Kolik vody spotřebuje tlaková myčka? Konvenční tlaková myčka v domácnosti spotřebuje kolem dvou galonů vody každou minutu, zejména při použití lehkého stroje.

Výkonná nebo středně výkonná plynová tlaková myčka může každou minutu zpracovat až pět galonů nebo dokonce více. Záleží na hodnocení GPM tlakové myčky.

Uvědomte si, že množství vody, které tlaková myčka spotřebuje, se liší podle modelu a značky. Typická jednotka vyrobí každou minutu jeden bod osm galonů pro domácí použití, protože to je jako dva tisíce sto liber na každý čtvereční palec maximálního tlaku. Je toho mnohem víc, co se můžete naučit, takže je nejlepší se v tomto článku ponořit dále!

Kolik vody spotřebuje vaše tlaková myčka?

Kolik vody tedy tlaková myčka spotřebuje? Zahradní hadice spotřebuje méně vody, jak si většina lidí myslí, protože nestříká vodu pod podobným vysokým tlakem. Ve skutečnosti však tlaková myčka spotřebuje méně vody, což, pokud k čištění použijete zahradní hadici, bude mít za následek drahou spotřebu vody každou minutu. Má menší tlak, který vyžaduje větší úsilí při odstraňování nečistot. Tlaková myčka používá dva GPM, zatímco zahradní hadice potřebuje dvacet galonů, aby dosáhla stejného výsledku.

Zahradní hadice je méně účinná, pokud jde o čištění zažraných nečistot. Je to, když skončíte s hadicí na spotřebu velkého množství vody. Na druhou stranu tlaková myčka zvyšuje tlak vody. Umožňuje tak odstranit zažrané nečistoty. Šetří vám vodu, čas a & zahrada se stává působivou.

Podívejte se na to takto a zahradní hadice poskytuje každou minutu dva galony vody. Nyní můžete s hadicí spotřebovat 2 galony každou minutu. Nebo jej proveďte podobně v čerpadle tlakové myčky, která nasává dva galony a přitom vystřelí dva galony. Rozdíl je v tom, že tlaková myčka zvyšuje tlak vody.

Po upevnění na tlakovou myčku se galony využívající vodu nezvětšují. Tlaková myčka a zahradní hadice používají pouze podobné množství vody. Tlaková myčka spotřebuje méně vody díky triku. Vyčistěte malou oblast pomocí hadice, ale trvá to pět minut. Nemá potřebný tlak k rychlému přesunu nečistot, a to ani při sevření hadicové hubice pro tak vysoký tlak. Přesto se malá oblast snadno čistí pomocí tlakové myčky po dobu jedné až dvou minut. Přináší sílu snadno odstranit nečistoty ze štěrbin. To je důvod, proč tlaková myčka spotřebuje méně vody.

Faktory ovlivňující spotřebu vody

Množství vody spotřebované tlakovou myčkou ovlivňuje několik faktorů.

#1. K čemu se tlaková myčka používá

To, k čemu se tlaková myčka používá, přímo ovlivňuje úroveň spotřeby vody, protože to může být spojeno s čištěním příjezdové cesty nebo chodníku a domu. V tomto případě použijte tlakovou myčku se středním zatížením nebo typ pro velké zatížení. Jeden by měl produkovat v rozmezích 2300 až 2500 PSI. Navíc musí spotřebovat 2,2 až 2,3 galonu za každou minutu. Lehká tlaková myčka je užitečná při čištění kamionu, auta nebo lodi. Vyrábí 1 400 až asi 1 800 PSI s rychlostí vody, která klesá o 1,4 až asi 1,6 galonu každou minutu. Zde je 9 způsobů, jak používat tlakovou myčku, která vás ohromí.

#2. Jak se tlaková myčka používá

Průtok vody, tlak, teplo a čisticí roztoky významně ovlivňují spotřebu vody. To vše se spojuje a ovlivňuje rychlost čištění povrchu. Všimněte si, že je to rychlost, která eliminuje spotřebu. Ve studené vodě bude odstranění nečistot vyžadovat větší úsilí. Stále budete potřebovat čisticí roztok, který odstraní nečistoty a amp; přidává více času a vody.

Způsob, jak snížit spotřebu vody

Pokud chcete snížit množství spotřebované vody při použití tlakové jednotky, zvažte několik věcí.

Dokud budete znát správné zacházení při mytí, budete používat pouze potřebnou vodu, která šetří vodu. Při mytí vozu je nutné před použitím mycího prostředku lehce namáčet, protože to snižuje spotřebu vody a změkčuje nečistoty. Při použití mycího prostředku proniká hluboko. Při pozdějším opláchnutí je to jako vyřazení mycího prostředku. Práce na této špíně nezabere hodiny. Proveďte to správně a spotřebujte devět až patnáct galonů vody.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, kolik vody spotřebuje tlaková myčka. Už si uvědomujete, že to šetří čas. Čištění pomocí tlakové myčky provede práci mnohem rychleji. Vyjde to s lepšími výsledky. Spotřebujte méně času, méně vody a odvádějte lepší práci. Použití tlakové myčky je stále výhrou! Také víte, proč se moje tlaková myčka nespustí a jak spustit plynovou tlakovou myčku.