Kde koupit skromné ​​svatební šaty: nejlepší 3 obchody

Ti, kteří chtějí vědět, kde koupit skromné ​​svatební šaty, mohou zvážit tři místa. Místo vašeho svatebního obřadu nebo typ svatby může vyžadovat, abyste nosili skromné ​​svatební oblečení, takže je vždy užitečné vědět, jaké obchody a butiky nabízejí skromné ​​svatební šaty.

Ve skromných svatebních šatech se budete stále cítit sebejistě, aniž byste se museli obávat, že jejich nošení by mohlo být k vaší svatbě potenciálně neuctivé. Nebojte se také procházet náš blog, kde najdete různé návody na nákup šatů, které budou vyhovovat různým nevěstám.

Zde je například, kde koupit těhotenské svatební šaty.

Kde přesně koupit skromné ​​svatební šaty

Etsy

Fantastickým místem pro nákup skromných svatebních šatů je Etsy kvůli konkurenčním cenám. Například elegantní, skromné ​​svatební šaty stojí v době psaní tohoto článku pouze pod 600 $.

Má výstřih do V, dlouhé rukávy a dlouhou sukni s krajkovými detaily, aby stále vypadala stylově pro jakékoli svatební téma. Pokud je výstřih příliš nízký, můžete pod ním vždy nosit krajkovou košili pro větší zakrytí hrudníku.

Pro semi-formální nebo nenápadné svatby může nevěsta také vyzkoušet skromné ​​šaty z UnonaShop na Etsy. Stojí to méně než 300 dolarů a získáte splývavé šaty s áčkovým střihem a dlouhým rukávem, které nejsou příliš dlouhé ani neforemné.

Svatby Mon Cheri

Dalším svatebním obchodem, který můžete vyzkoušet, pokud hledáte skromné ​​šaty na svůj velký den, je Mon Cheri Bridals. Mají specifickou kolekci s názvem Modest by Mon Cheri, kde skutečně každá nevěsta najde své vysněné šaty, aniž by ztratila sofistikovanost a styl.

Siluety sahají od plesových šatů až po mořské panny a A-line, které vám pomohou vybrat tu nejlepší siluetu svatebních šatů pro vaše potřeby. Pokud nechcete mít dlouhé rukávy pro svůj skromný vzhled, vyzkoušejte například STYLE TR22058, řadu A s čepicovými rukávy.

Některé nevěsty by také mohly chtít zakrýt paže, ale ne pevnými látkami. Jejich STYLE TR22186 můžete zkontrolovat s korálkem a nášivkou na rukávech namísto pevného látkového potahu.

LatterDayBride

Pokud chcete kvalitní, skromné ​​svatební šaty a váš rozpočet vám umožňuje získat šaty za 999 $ a více, proč nezkusit LatterDayBride? Samozřejmě můžete hledat levné skromné ​​svatební šaty, ale je lepší trochu utratit, pokud to znamená získat kvalitní materiály a lichotivé vzory.

Většina nevěst v průměru utratí za šaty v průměru 1 000 dolarů a více. Ale pokud máte omezený rozpočet, jsou na prodej skromné ​​šaty a šaty, které můžete také procházet na jejich webových stránkách.

V době psaní tohoto článku nabízejí design Gracie pouze za 1 000 $ z předchozí ceny 1 595 $. Má vypasovanou siluetu, která vám dodá postavu přesýpacích hodin, ale zachovává si skromnost.

Jak mohu udělat své svatební šaty skromnější?

Vyzkoušejte tyto tipy, jak přidat pokrytí a udělat své svatební šaty skromnější v případě, že si koupíte něco, co by mohlo vypadat příliš sexy pro typ události, kterou pořádáte:

 • Prodiskutujte se svou švadlenou, jaké úpravy můžete provést na typu rukávu, stylu výstřihu, délce a zadní části šatů
 • Zvažte nošení jednobarevného spodního prádla, které zakryje průhledné panely svatebních šatů
 • Použijte špendlíky nebo pásky na kůži, abyste zajistili, že části svatebních šatů, jako je výstřih, zůstanou přiléhavé k pokožce
 • Noste vrstvený náhrdelník nebo vlasy rozpuštěné tak, aby zakrývaly hruď nebo zadní část šatů
 • Zvažte stylový závoj pro větší krytí
 • Noste svatební bolerko nebo sako, aby byly svatební šaty skromné

Chcete nosit svatební šaty bez rukávů, které jste viděli v butiku, ale pro skromnost potřebujete větší pokrytí? Přečtěte si našeho průvodce stylem, co si vzít na svatbu přes šaty bez rukávů.

Jak udělám své svatební šaty s výstřihem do V skromnější?

Výstřih do V je oblíbenou volbou pro svatební šaty. Ale pokud si koupíte svatební šaty, kde se vám zdá výstřih do V příliš hluboký, můžete udělat následující:

 • Nechte svou švadlenu vytvořit skryté patentky, abyste mohli uzavřít nejnižší část výstřihu
 • Noste velký přívěsek, abyste zakryli kůži, která je vidět
 • Rozhodněte se pro košili nebo jakékoli spodní prádlo, které může zakrýt oblast hrudníku
 • Noste šál, který je strategicky uvázán tak, aby zakrýval oblast hrudníku a krku
 • Nechte si upravit šaty pomocí krajkového panelu na výstřihu

Měly by být svatební šaty těsné?

Neexistují žádná pravidla, jak by svatební šaty měly sedět. Místo toho je třeba zvážit typ svatby a to, jaká silueta lichotí tvaru těla nevěsty.

Některé skromné ​​svatební šaty lze považovat za vypasované, ale objem na lemu a rukávech je činí méně dusným. Na druhou stranu samozřejmě nechcete nosit šaty, které jsou příliš volné, aby nemohly zvýraznit váš přirozený tvar těla.

Pokud se obáváte, že by vám vypasované šaty jako mořská panna a svatební šaty na trubku byly příliš těsné, než aby byly sexy pro váš typ svatby, zvažte áčkové nebo plesové šaty. O lichotivou postavu nepřijdete, ale objemná sukně vytvoří skromný styl.

Závěr

A to je vše! Právě jste objevili, kde koupit skromné ​​svatební šaty: Etsy, Mon Cheri Bridals a LatterDayBride.

Nabízejí konkurenční ceny a široký výběr stylů, aby vyhovovaly různým nevěstám a svatbám. Neváhejte a projděte si náš blog, kde najdete další návody na nákup šatů.