Jaký je nejlepší solární ohřívač bazénu? 3 nejlepší možnosti!

Zajímá vás, jaký je nejlepší solární ohřívač bazénu? Přestaň se divit. Dorazili jste na správné místo. Našli jsme pro vás několik nejlepších solárních ohřívačů bazénu, takže si můžete snadno vybrat ten nejlepší.

Inteligentní solární ohřívač bazénu S601, solární ohřev napájený systémem Facfo, solární ohřev bazénu 4721 křivek je nejlepší volbou mezi solárními ohřívači bazénů. Každý solární ohřívač má svou pracovní schopnost, energetickou účinnost a bezpečnostní prvky.

Letní cákání koupališť patří pro radost a příjemně chladnou vodu k oblíbeným. Ale kvůli čisté studené vodě se všichni v zimě vyhýbáme tomu, abychom se přiblížili k bazénu. Letošní zimu by to však nemělo být stejné. Solární ohřívače bazénu jsou nejen zábavné v bazénu během chladnějších měsíců, ale jsou také ekologicky zodpovědné. Pokračujte ve čtení a objevte více.

Co je solární ohřívač bazénu?

Solární ohřívač bazénu se zdá být nákladově efektivní a snadný způsob ohřevu bazénu. Měli byste však vyzkoušet, zda ohřívač vytvoří dostatečné teplo, aby udržoval bazén teplý i v zimním období. Jak všichni víme, solární ohřívače jsou poháněny solárními panely. Solární panely generují v zimě méně tepla, protože dostávají méně slunečního svitu. V důsledku toho budete potřebovat ohřívač s přídavnými solárními panely nebo panely s neobyčejnějším rámem.

To zvyšuje účinnost ohřívače a umožňuje mu produkovat dostatečné množství tepla ke zvýšení teploty vody. Nadzemní bazén také potřebuje účinnější ohřívač než bazén zapuštěný. Je tomu tak proto, že teplo prochází horní částí a bočními stěnami nadzemního bazénu. Uvnitř zapuštěného bazénu však nečistoty slouží jako izolant, který brání úniku tepla přes okraje.

Nejlepší solární ohřívače bazénů

Výše uvedené jsou nejlepší solární ohřívače bazénů. Probereme je podrobně, abyste snadno pochopili, jaký je nejlepší solární ohřívač bazénu.

#1. Solární ohřívač bazénu S601 Smart

Není žádným překvapením, že takový bazénový solární ohřívač S601 byl na vrcholu seznamu nejlepších solárních bazénových ohřívačů. Smart Pool poskytuje spolehlivé solární ohřívače bazénů již téměř dvacet let. Solární ohřívač jej efektivně ohřeje i v případě, že využíváte zapuštěný nebo nadzemní bazén. Bazénový solární ohřívač S601 ohřívá bazén technologií primárních zdrojů. V každé topné trubce je přítomen sběrný otvor. Používá osm čtverečních stop solárních panelů ke zvýšení teploty vody v bazénu asi o 7-10 stupňů Fahrenheita (5-6 stupňů Celsia). Každý panel je dvacet stop dlouhý a čtyři stopy široký.

Solární ohřívač musí být připojen k aktuálnímu vodnímu čerpadlu. Tyto topné kolektory mohou být umístěny vedle bazénu nebo dokonce na střeše. Toto čerpadlo se snadno nastavuje. Montážní sadu si však musíte zakoupit jednotlivě. Není součástí balení. Polypropylen se používá ke konstrukci solárních panelů, díky čemuž jsou vysoce odolné. Má také potah ze skelných vláken na horní straně lisovaného záhlaví. Tyto vlastnosti pomáhají produktu vydržet déle.

#2. Solární topný systém napájený Fafco

Fafco byla mezi prvními firmami ve Spojených státech, které vytvořily solární ohřívače vody. Společnost nevyužívá nové technologie ke zefektivnění svého zboží. Zavádí však drobné změny ve své architektuře a přijímá ekologické postupy pro zvýšení efektivity. Tento solární ohřívač bazénu má 25 stop a šířku 3 stopy. Poskytuje skvělé řešení ohřevu bazénu.

Solární topný systém Fafco je vhodný pro nadzemní bazény, protože je ekologicky prospěšný. Má diagonální mechanismus pro maximalizaci jeho účinnosti. Pokud ji nakloníte o 20 – 30 stupňů na jihovýchod, dostane více slunečního svitu. V důsledku toho se bazén ohřeje podstatně rychleji. Když tuto techniku ​​provedete mezi 9:00 a 15:00, stane se ještě silnější, když je dostatek slunečního svitu. Myslím, že je užitečné přečíst si o výhodách používání solárního systému vytápění.

#3. 4721 zakřivený solární ohřívač bazénu

Herní solární ohřívač, 4721-BB, má výrazný zakřivený tvar, který zvyšuje shromažďování tepla. Pokud máte zapuštěný nebo nadzemní bazén, tento ohřívač jej dokáže účinně ohřát. Za pouhé čtyři dny mohl solární ohřívač bazénu zvýšit teplotu bazénu o objemu 7000 galonů o 4 stupně. To je umožněno výrazným tvarem křivky ohřívače. Ve srovnání s tradiční hladkou formou má křivkový design více křivek.

V důsledku toho akumuluje další teplo a zvyšuje teplotu bazénu. Má také skládací a nastavitelné nohy. Jeden může pohybovat nohama a umístit topení tak, aby přijímalo co nejvíce slunečního svitu. Ohřívač má také průhledný kryt, který udržuje teplo. Tento solární bazénový ohřívač byl vytvořen s použitím vysoce kvalitních komponentů od Game. V důsledku toho má ohřívač mimořádně dlouhou životnost. Může často přežít vystavení slunečnímu záření a dalším vnějším faktorům.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste zjistili, jaký je nejlepší solární ohřívač bazénu. Výše uvedené tři jsou nejlepší solární ohřívače bazénu a měli byste si pozorně přečíst všechny typy a vybrat si ten nejlepší pro ohřev bazénu v chladnějších dnech. Nejlepší je také vědět, jak nainstalovat ohřívač bazénu a jak dimenzovat ohřívač bazénu. Děkujeme, přátelé, že jste s námi.