Jak zjistit číslo modelu sporáku? 2 snadné způsoby, jak na to!

Jak zjistit číslo modelu kamen? Umístění datového štítku v kamnech a sporácích může být náročné a může být ignorováno, jakmile je identifikováno, což je to, co máme v tomto příspěvku, abychom vás naučili, jak najít číslo modelu kamen. Desky jsou obvykle na krytu mnoha způsoby; u sporáků jsou vzadu; u vestavěných kamen je to na horní straně.

Číslo modelu se někdy nachází, když se otevřou hlavní dvířka trouby na okraji dutiny trouby sousedící se zástěnou dvířek.

Pomalu vysuňte vestavěné zařízení a odstraňte boční upevňovací šrouby. Po dokončení se ujistěte, že je sporák odstraněn z rukou a je podepřen pracovním stojanem. Sériové číslo je číslo, které se často nachází pod číslem modelu nebo vedle něj.

Co je číslo modelu kamen?

Číslo modelu je jedinečný identifikátor vydaný k produktu každé počítačové hardwarové firmy, známý také jako číslo modelu nebo číslo modelu. Čísla modelů umožňují výrobcům dohledat všechny součásti, identifikovat a v případě potřeby vyměnit pravý díl.

Číslo modelu vaší trouby je zásadní, protože vám umožňuje zajistit, aby vaše pračka měla správné výměny kamen. Pokud máte potíže, níže se podíváme na nejlepší místa, kde se můžete podívat.

Většina čísel modelových pecí se nachází za dveřmi hlavního rámu pece. Dále prozkoumejte a zkontrolujte závěsy uvnitř i vně dveří. Dále zkuste zkontrolovat další dveře. To je klapka na přední straně sporáku nebo pod hlavními dvířky trouby. Vyzkoušejte také zadní a boční panely, pokud jste prošli všemi výše uvedenými.

Jakmile bude určeno číslo vašeho modelu, je čas jít dále. Pokud znáte číslo modelu vašeho sporáku, máte dvě možnosti, jak získat náhradní součásti. Nejprve můžete použít online vyhledávací pole pro eSpares nebo procházet naše náhradní díly ke sporákům a zvolit si stažení značky vaší trouby. Dále vyberte v levé nabídce číslo modelu a zobrazte všechny náhradní součásti kompatibilní s vaší troubou nebo sporákem.

Umístění čísla modelu

Jak zjistit číslo modelu kamen? Tato čísla modelů jsou nezbytná pro snadnou identifikaci vaší jednotky, zvláště když si chcete koupit novou online. Umístění se bude lišit v závislosti na modelu a výrobci. Běžně jej můžete najít v zásuvce, zavěšovat nádobí, samotné nádobí nebo indukci na boku.

#1. Na varných deskách

Číslo modelu a sériové číslo jsou umístěny ve spodní části základny varné desky v předním rohu. Na pravé straně pléna jsou modely a sériová čísla. Zde se nachází číslo modelu vaší chladničky. Pokud jste to nenašli, bylo by nejlepší přečíst si příručku nebo se dostat do každého rohu a kousku kamen.

Nyní, když kontrolujete svou kamnickou jednotku, můžete si všimnout něčeho špatného na hořáku. A pokud k tomu dojde, měli byste vědět, jak vyměnit hořák na sporáku se skleněnou deskou.

#2. Pro varné desky

Modelová a sériová čísla jsou na levé straně varné desky, na základně varného hořáku. Za ovládacím panelem jsou modely a sériová čísla pro dvojité trouby. Zásuvný model a sériová čísla mohou být umístěny na pravé straně rámu trouby nebo pod odkládací zásuvkou na pravé straně spodního rámu trouby. Sériová čísla a čísla modelů nyní leží na pravé straně předního rámu.

Způsoby, jak najít číslo modelu sporáku

Jak již bylo zmíněno dříve, umístění čísla modelu se liší v závislosti na konkrétním modelu, který vlastníte. Může být pod základnou, po stranách nebo uvnitř jednotky. Bez ohledu na to poskytneme různé způsoby nalezení čísla modelu pro vaši jednotku. Takže čtěte dál!

#1. Kontrola dveří

Otevřete dvířka v celé troubě a vyhledejte štítek vstupního rámečku. Štítek je připevněn na základně rámu, v blízkosti závěsů dveří na mnoha místech. Když otevřete dveře a pokud tam štítek není, podívejte se jinam. Pokud existuje trouba, otevřete zásuvku pod ní a prohlédněte dutinu kolem okraje.

Zkontrolujte a ověřte, zda jsou vaše kamna elektrická pod levým předním hořákem. Pokud lze varnou desku vašeho elektrického sporáku zvednout, zvedněte ji. Vyhledejte štítek vpravo a uprostřed prohlubně. Pevně ​​se držte talíře. Pokud existuje zaškrtávací deska, můžete odstranit panel pod troubou. Vytáhněte to zdarma; možná když zatáhnete, musí být mírně zvýšeno. Dále vyhledejte značku na rámu kamen.

#2. Zapnutí sporáku

Zapněte krb a otevřete dveře. Štítek s číslem modelu najdete na rámu dveří. Čísla nebo písmena na štítku za „číslem modelu“ Zapněte, když má vaše kamna řadu brojlerů nebo zásuvek. Vyhledejte štítek sousedící s dutinou grilu nebo zásuvky na zárubni. Odstraňte všechny uvolněné věci z horní části kamen.

Když se váš sporák zvedne, zvedněte varnou desku. Zvedněte tělo na obou stranách vpředu. Pokud jsou vaše kamna správně nastavena, je štítek s číslem modelu zobrazen pod hořáky v dané oblasti. Když jsou kamna spuštěna, mějte prsty volné. Zkontrolujte na obou stranách na vnější straně kamen ve spodní části těla.

Je to Wrap!

V tuto chvíli doufáme, že jste již našli číslo modelu vaší jednotky, protože jsme vám poskytli různé způsoby, jak najít čísla modelů kamen. Další články o kamnech byste si chtěli přečíst a naučit se čistit keramická horní kamna.