Jak zakrýt nástěnné topení? 6 úžasných způsobů!

Zajímá vás, jak zakrýt nástěnné topení? Existuje mnoho způsobů, jak skrýt ohřívače, například pomocí závěsů, skříně, zástěny a skříní. Abyste udrželi teplo ve svém mrazivém domově, budete používat nástěnné topení.

Jeho nepříjemný styl však může zničit váš zcela nový vzhled a výzdobu interiéru. I když radiátor poskytuje pohodlí v extrémních podmínkách, bolí oči.

Jakmile umístíte nástěnné topení, v tomto článku jsme shromáždili několik skvělých návrhů, jak skrýt nevzhledné nástěnné topení. Neuvěřitelná věc je, že můžete tyto ohřívače skrýt a utajit, aniž byste je museli kupovat drahým použitím různých taktik. Naučíme vás, jak skrýt nástěnná topidla, aniž byste je posouvali nebo upravovali pomocí jednoduchých technik. Toto je pouze přehled, takže raději čtěte dále!

Způsoby zakrytí nástěnného topení

Chcete-li změnit prostor pomocí nástěnných ohřívačů, stačí použít níže uvedené tipy a taktiky. To jsou jednoduché projekty; ale získat odbornou pomoc, pokud nerozumíte tomu, jak zakrýt nástěnné topení?

#1. Použijte záclony

Závěsy jsou snadný způsob, jak skrýt nástěnná topidla. Použijte závěs jako separátor, který zároveň slouží k prosvětlení místnosti. Předtím však odhadněte délku vašich stěn, abyste získali správné specifikace pro závěs, který účinně zakryje vaše topení. Nechte nějaký prostor mezi závěsem a radiátorem, aby se s tím nedotýkal. Dále, včetně podhledů, nainstalujte háčky na zavěšení závěsů.

Závěs vám ušetří spoustu peněz a jeho instalace zabere velmi málo času, takže je vynikající pro jednotlivce, kteří potřebují něco udělat rychle. Můžete dokonce změnit vzory a barvy záclon, pokud vás omrzí ten, který používáte. I když to nemusí být nejlepší volba pro tak přeplněné místnosti. Je třeba se vyhnout záclonám, protože by mohly způsobit katastrofu.

#2. Použijte obrazovky

Zástěny jsou další možností, jak skrýt vaše nástěnná topidla. Tyto zástěny vám skutečně pomohou při zkrášlení vašich stěn a vylepšení celkového vzhledu oblasti. Další možností je typická potápěčská clona nebo tyčící se volně stojící roleta. S těmito jednotlivými displeji nebudete mít potíže s jejich posunutím, kdykoli budete potřebovat přístup k ohřívačům. Pěkné na výběru obrazovek je to, že je můžete natřít jakoukoli barvou, kterou chcete. Můžete také použít tapetu, dokud neučiní tuto sekci atraktivnější.

#3. Vyrobte si krb

Svůj elektrický a plynový radiátor můžete skrýt tak, že jej přeměníte na krb. Nejenže skryje nevzhledný radiátor, ale přidá i módní prvek. Vše, co potřebujete, je plášť, který přemění vaše nástěnné topení na krb. Před nákupem vyhodnoťte délku a šířku vašeho stávajícího ohřívače. Pak si kupte krbovou římsu, která odpovídá vašim přesným měřením. Dále položte plášť kolem celého radiátoru. Nainstalujte vedle stroje vychytávky na zdobení krbu, abyste vytvořili realistický dojem z krbu.

#4. Naneste žáruvzdornou barvu

Nemáte čas nebo zdroje na stavbu nebo nákup skříně? Proto se vaší nejvýraznější charakteristikou stane koncept lakování ohřívače. Při navrhování v blízkosti elektrického ohřívače na stěnu se ujistěte, že používáte tepelně odolnou barvu. Kdykoli se ohřívač zapne, zastaví se odlupování barvy. Vyberte si barvu, která doplní zbytek vašeho domova a také barvu vašeho systému teplé vody. Svůj nástěnný ohřívač můžete také ozdobit světlou barvou a falešným rámem, abyste skryli jeho nevzhledný vzhled.

#5. Postavte dřevěný kryt

Skvělou možností, jak zakrýt nástěnné topidlo, je vyrobit ho ze dřeva. Nejen, že by dřevěný kryt ohřívače zakryl váš propanový ohřívač nebo elektrický ohřívač, ale také by přidal na estetice vašeho prostoru. Začněte tím, že shromáždíte nějaké regenerované dřevo a použijete ho na stavbu topného krytu. Poté, aby to bylo přitažlivé, namalujte jej tak, aby odpovídal vašemu stávajícímu designu domu. Pokud není nádrž na teplou vodu dostatečně vysoká, můžete postavit stoličku pro další sedadla. Můžete jej také použít k vystavení obrázků nebo jiných dekorativních předmětů. Zjistěte, jak vyrobit dřevěný kryt.

#6. Vytvořte úložnou skříň

Postavení dřevěné skříně je další vynikající možností, jak skrýt elektrické nebo plynové nástěnné topení. Ujistěte se, že skříň je ve všech směrech jen o pár stop delší než vaše topení. Vyrobte pro své topení dveře ve stylu rolety, aby se nespálilo nebo nebránilo teplu. Pokud používáte topení, udržujte dveře skříně odemčené. Ohřívač můžete jednoduše skrýt instalací skříní v jídelně nebo nevyužívaném sklepě. Na základě vašich preferencí a nákladů mohou fungovat ocelové nebo dřevěné skříně. Pro změnu designu stěn si můžete vybrat mezi skrytými nebo samostatnými skříňkami.

It’s A Wrap!

Doufáme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou a po jeho přečtení všichni lépe pochopíte, jak zakrýt nástěnné topení. Výše jsme popsali několik fantastických způsobů, jak skrýt váš nevzhledný nástěnný ohřívač. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi!

Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak zapnout nástěnné topení v bytě a jak přidat termostat k nástěnnému topení.