Jak zabránit kočce, aby nešla za pračku a sušičku? 5 úžasných metod!

Tato otázka přichází na mysl mnoha a vy jste na správném místě, abyste se naučili, jak zabránit kočce, aby nešla za pračku a sušičku. Vytvořte zábranu, aby se kočka nedostala pod pračku a sušičku.

Protože kočky mají tendenci se zavrtat do malých, tmavých míst, umístění čehokoli na přední stranu zařízení je může udržet mimo. Kontejnery, koše na prádlo a nábytek mohou být použity jako zátarasy. Můžete také použít rozprašovače naplněné vodou a citronovou šťávou, aby se kočka nedostala za vybavení.

A konečně, je důležité držet vaši kočku pravidelně mimo tuto oblast. Pokud jim bylo neustále zabraňováno tam chodit, nakonec pochopí, že tam nechodí. Příspěvek vysvětlí, jak udržet kočky mimo pračku a sušičku. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

4 úžasné způsoby, jak zabránit kočce, aby nezaháněla pračku a sušičku

Jak zabránit kočce, aby nešla za pračku a sušičku? Musíte dodržovat tyto čtyři metody, abyste udrželi kočky mimo pračku a sušičku. Udržování koček v dostatečné vzdálenosti od těchto zařízení je důležité, protože kočky mohou způsobit mnoho problémů uvnitř strojů, takže si přečtěte dále, abyste se dozvěděli, jak zabránit kočkám, aby šly za pračku a sušičku.

#1. Lze použít odstrašující prostředky

Kdykoli jde o držení kočky od určitého místa, první obrannou linií jsou odstrašující prostředky. Odstrašující prostředky často nazývané „repelenty“ fungují tak, že přitahují pozornost kočky k něčemu, k čemu nechcete, aby se přiblížila. Případně se snaží vyrobit cokoliv, co nechcete, aby kočka voněla nebo chutnala příšerně.

#2. Použití zařízení

Můžete také použít zařízení, která zabrání kočce, aby se toulala tam, kam nechcete. Například sušička je jen vynikající technika, jak udržet kočku mimo sušičku a pračku. Nezapomeňte ji po použití pračky a sušičky vrátit na správné místo, aby nedošlo k jejímu zaseknutí! Pokud umístění vybavení do prostoru nefunguje, další alternativou je použít plot nebo postavit kolem něj zeď na míru.

Protože stavba zdi na míru vyžaduje chvíli, pokud potřebujete něco rychlého, zkuste použít ploty nebo jiné zábrany, dokud nebudete mít dostatek času na stavbu zdí a jiných zábran. Při stavbě plotu nepoužívejte nic špičatého, abyste kočce nezranili nohy a nezpůsobili další nepohodlí a bolest.

#3. Lze použít vodní sprej

Tato strategie je užitečná pro místa, kam nechcete, aby kočka chodila, a může si během dne vzít několik glgů. Stačí použít nenaplněnou plastovou nádobu a naplnit ji limetkovou šťávou a citrusovými plody. Poté nastříkejte podle potřeby pod nebo kolem čehokoli, od čeho byste se chtěli držet dál! Protože v okolí není nic, co by kočka mohla použít jako útočiště před jakýmkoli postřikem, tato metoda funguje nejlépe.

Proto, pokud mají šanci skočit za něco příliš blízkého, pravděpodobně se pokusí zůstat, dokud se zápach nerozplyne, než půjdou dál. Vzhledem k tomu, že některé čisticí prostředky na sklo nelze bezpečně mazlit, buďte opatrní při jejich používání v blízkosti dětí nebo domácích zvířat.

#4. Lze použít prostěradla na aviváž

Další technikou, jak udržet kočku mimo určitá místa, je použití prostěradel z aviváže. Zápach se rozplyne během několika minut, v závislosti na tom, jak lidé používají prostěradla. Toho lze využít různými způsoby, například je umístit do blízkosti míst, kterým se má kočka vyhýbat, a namotat je na předměty, které má kočka ignorovat!

Pokud chcete látkové povlečení využít pro mnoho aplikací, kupte si spoustu věcí online, protože je to obvykle levnější než jejich nákup v obchodech. Přebytečné ručníky uchovávejte ve vzduchotěsné krabici a poté je umístěte poblíž jakéhokoli místa, kde chcete, aby v ní kočka zůstala, dokud to nebude nutné.

#5. Twisted kravaty a bariérové ​​techniky

Dalším způsobem, jak udržet kočku mimo určitá místa, je použití zkroucených uzlů a další taktiky bariéry. Kroucené kravaty jsou fantastické, protože jsou k dispozici v řadě délek, velikostí nebo šířek, což vám umožňuje využít je pro různé aplikace! Tuto strategii můžete použít tak, že uvážete kroucenou kravatu kolem dokola na místo, kterému se má kočka vyhýbat, nebo jako prostředek k uvázání předmětů, včetně pytlů na odpadky od kočiček, pytlů na odpadky nebo čehokoli jiného, ​​co by kočka mohla využít, kdyby zůstala otevřená.

To je efektivní, protože kočky často zaměňují tašky za předměty, a proto s nimi budou bojovat, dokud se nezraní nebo neobjeví cestu ven. Když jsou uvnitř, je pro kočky opravdu těžké vyjít ven bez pomoci, což by mohlo být katastrofální, kdyby se kočka dostala do něčeho nebezpečného! Twisted kravaty jsou také výhodné, protože mohou být znovu použity, dokud se nakonec nezlomí. Také by vás mohlo zajímat, aby vaše pračku nezničily chlupy domácích mazlíčků.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se naučili, jak zabránit kočce, aby šla za pračku a sušičku. Zmínili jsme pět metod, musíte použít kteroukoli z metod, abyste zabránili tomu, aby vaše kočka šla za sušičku a pračku. Děkujeme, přátelé, že jste s námi zůstali. Můžete si také přečíst o tom, jak odpojit pračku a sušičku a jak natírat pračku a sušičku.