Jak vytopit auto bez topení? 7 úžasných způsobů!

Přemýšleli jste někdy, jak vytopit auto bez topení? Kupte si malé topení do auta, zaparkujte auto v krytém prostoru, izolujte auto, používejte vyhřívané sedadlo, zakryjte si čelní sklo a mnoho dalších způsobů, jak vytopit auto, pokud je topení auta poškozeno.

Teploty v zimě jsou automaticky dostatečně vysoké, ale nic se nevyrovná přípravám na cestu a zjištění, že je topení vašeho vozidla rozbité.

Ideální odpovědí je nechat si své topení opravit co nejdříve, ale plány a ekonomika to mohou občas zkomplikovat. Zdá se však, že několik dalších levných možností je, jak zůstat toastový, když je topení vašeho vozidla opraveno. Zatímco když teplota klesne a vy jste v autě nikdy neměli teplo, čeká vás velmi strastiplná cesta. Zde je deset tipů, jak udržet auto v zimě v teple. Pojďme se na to podívat do hloubky!

Způsoby vytápění auta bez topení

Níže jsme probrali sedm úžasných způsobů vytápění auta. Takže pokud nevíte, jak vytápět auto bez topení, přečtěte si tyto způsoby. Možná byste se také chtěli dozvědět, proč moje topení zapáchá.

#1. Používejte přenosné autotop

Malé 12V přenosné topení do auta je vynikající volbou pro zvýšení tepla, dokud nebude možné provést servis topení vašeho vozidla. Je to skvělý způsob, jak udržet toasty vás a vašeho přítele s omezeným rozpočtem. Rozmrazování nebo odmlžování oken je s ním také hračka. Kdykoli přijde léto, můžete vypnout topení a využít ho jako ventilátor, který vám pomůže v boji s horkem. Toto zařízení je nutností, pokud budete chtít rychlé řešení problémů s vytápěním, které vás nezruinuje.

#2. Využijte kryté parkovací místo

Udržujte svůj automobil bez ledu a sněhu, abyste urychlili proces zahřívání. Využijte svou garáž, pokud ji máte. I když pokud garáž není vytápěná, bude tepleji než venkovní teplota, tím pádem bude i váš automobil. Nemyslete na to, že led nebo sníh z auta neočistíte, než usednete za volant.

#3. Izolujte čelní sklo

Pokud nemáte přístup k přístřešku pro auto nebo terasu, bude zakrytí čelního skla lepším řešením. Led a sníh by se kvůli tomu nemohly hromadit. Kdykoli je venku 22 stupňů, úplně poslední věc, kterou musíme udělat, je seškrábat led a sníh. Skvělou alternativou k tomu je OxGord Windshield Snow Shade, který lze nalézt na Amazonu. Připojí se k vašim reflektorům a přikryje celé vaše čelní sklo, čímž vás ochrání před sněhem, ledem, deštěm, kroupami, plískanicí a dalšími živly. Jeho nastavení je jednoduché a může vám ušetřit obrovské množství času a frustrace v zimním období. K dispozici jsou také vestavěné „boční jazýčky“, které lze zavřít v předních dveřích.

#4. Použijte vyhřívaný kryt volantu

I když je venku chladno, vyhřívané potahy volantu jsou skvělým způsobem, jak udržet ruce v teple. Necháte-li ruce zmrznout, mohou ztuhnout a stát se neohebnými. Problému lze zcela předejít použitím vyhřívaného krytu volantu. Je také navržen tak, aby vyhovoval mnoha běžným volantům, a proto je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které vydrží po celou sezónu. Stačí jej zapnout po zapojení do 12V cigaretové zásuvky. To dosáhne přibližně 100 stupňů Fahrenheita asi za 10 sekund. Po zahřátí jej odpojte a vše je připraveno.

#5. Použijte elektricky vyhřívané sedadlo

Kdykoli teplo ve vašem autě nefunguje, elektrické vyhřívání sedadel je skvělý způsob, jak udržet velkou část těla v teple. Stačí je zapojit do standardní 12V zásuvky a poskytují téměř okamžitý komfort z chladu. Většina z nich se zdá být univerzální, což naznačuje, že se vejdou téměř do každé autosedačky a jejich nastavení je velmi jednoduché. Tento elektrický ohřívač sedadel Sojoy, dostupný na Amazonu, patří mezi nejlepší. Tato sedačka je univerzální a připojuje se do zásuvky 12V. Má vytvořené 45minutové stopky a tři nastavení teploty: vysoké, střední a nízké. Zahřeje se za pouhé 3 minuty a je vyroben z hustého, plyšového polyesterového materiálu pro extra pohodlí a teplo.

#6. Pořiďte si blokové topení

Je to zařízení, které pomáhá zahřát vaše auto, když vaše topení nefunguje. Zapojí se do běžné domácí zásuvky a udrží motor vašeho auta teplý, kdykoli je zaparkované. To zabraňuje námraze kapalin a zajišťuje, že vaše auto nastartuje i v těch nejchladnějších podmínkách. Protože však všechny tyto ohřívače nejsou univerzální, musíte se ujistit, že zakoupená jednotka bude pasovat do vašeho auta.

#7. Používejte ohřívače rukou

Ohřívače nohou a rukou jako od HotHands jsou skvělým způsobem, jak dát nohám a rukám prakticky přímé teplo. Takové ohřívače jsou dostatečně kompaktní, aby se daly nosit v rukavicích, botách nebo kapsách kalhot či kabátu. Nejlepší na všech těchto ohřívačích by bylo, že jednoduše nefungují, pokud je nevyjmete z krabice.

It’s A Wrap!

Nakonec jsme probrali, jak vytápět auto bez topení. Existuje sedm skvělých způsobů, jak zahřát vozidlo v zimní noci, kdy vaše auto srdce fouká pouze studený vzduch. Přečtěte si je pozorně, abyste pochopili. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi! Pokud hledáte jiný zdroj, zde je návod, jak dosáhnout rychlejšího zahřátí topení do auta a proč moje topení nefunguje.