Jak vyříznout díru do cihlové zdi pro ventilaci sušičky? 4 snadné kroky!

Chcete se naučit, jak vyříznout otvor do cihlové zdi pro ventilaci sušičky? Nebojte se a jste na správném místě. Na té stěně, kde budete řezat, vytvořte otvor o průměru 4 palce.

Cementovým vrtákem propíchněte středem díru do vnější části. Venku použijte středový otvor, který jste právě vyvrtali, k vytvoření 4palcového kruhu.

Prozkoumejte umístění ventilačního rytíře, abyste se ujistili, že pomáhá správně vyčistit podlahu. Větrací otvor musí být tak plochý, jak je to jen možné, s maximální délkou 20 stop, jak stanoví kód. Pokud opravdu musíte konstruovat křivky, zkraťte vzdálenost o pět stop na každou zatáčku o 90º a 2 ½ stopy na 40stupňovou křivku. Abyste se vyhnuli zraněním, plicním onemocněním a pracovním rizikům, musíte nosit ochranné brýle, špunty do uší, masky a ochranné pomůcky. a boty před zahájením přiděleného úkolu. Pojďme se více přiblížit nalezení dalšího.

Kroky k vyříznutí otvoru do cihlové zdi pro ventilaci sušičky

Jak tedy vyříznout díru do cihlové zdi pro ventilaci sušičky? Může být náročné provozovat odsávání ze sušičky přes cihlovou zeď. Chcete-li správně postavit cihlovou zeď, budete muset použít správné vybavení a zásoby a také dodržet všechny kroky. Použití správného vybavení, jako je vrták a vrták, vám může usnadnit práci s menší námahou a obtížemi. Pokud se chcete naučit, jak vyříznout otvor do cihlové zdi pro větrací otvor sušičky, musíte znát jeho velikost, abyste rychle vyřízli přesný otvor ve zdi pro lepší větrání sušičky. Používání ochranných pomůcek je první věcí při řezání otvoru do cihlové zdi. Bezpečnostní zařízení jsou navržena tak, aby vás chránila před případnými nehodami při práci na vaší práci.

Pro účinnou ochranu je nezbytná ochrana zraku, špunty do uší, vůně, ochranný oděv a boty. Při nasazování sušičky riskujete zranění, rozvoj plicních problémů a vystavení se zdravotnímu nebezpečí při práci. Pokud máte všechna bezpečnostní zařízení na svém místě, můžete nyní přejít k následující fázi.

Krok č. 1. Najděte ideální prostor pro vytvoření díry

Ačkoli většina majitelů nemá moc co říci, kde je sušička umístěna, existuje také potenciál pro odvětrání prádla směrem k lepšímu a šikovnějšímu prostoru. Vyberte esteticky nejpřitažlivější venkovní místo. Nechcete být na vnitřním sušáku příliš daleko, ale můžete posunout stopu nebo tři jakýmkoli způsobem.

To může vyžadovat provedení měření na vnitřní a vnější stěně, aby se zajistilo správné umístění otvoru. Měli byste se také ujistit, že jste nad krokvemi a stěnami.

Můžete si také přečíst o tom, jak utěsnit mezery kolem větracího otvoru sušičky.

Krok č. 2. Vyřízněte otvor do cihlové zdi

Na zeď, ve které řežete, nakreslete otvor o průměru 4 palce. Udělejte díru středem do exteriéru betonovým vrtákem. Použijte středový otvor, který jste právě vyvrtali, k vytvoření 4palcového prstence. Zkontrolujte umístění ventilační brady, abyste se ujistili, že správně vyčistí podlahu. Pokud ne, můžete upravit prostřední otvor, aby seděl. Místo vrtáku použijte 414palcovou sadu pro pily do zdiva a cihel. Postupně vyřízněte otvor, zastavte se, abyste jej nyní vytáhli a očistili z čepele nečistoty.

Perlík a klín poslouží, když nechcete utrácet peníze za vybavení kulaté pily. Vyřízněte otvory po celém okraji vašeho načrtnutého prstence a poté jemně rozbíjejte a štípejte cihly, dokud se mezera nevytlačí. Pokud je trochu drsný, pamatujte, že ho skryje okraj ventilačního uzávěru.

Krok č. 3. Zkonstruujte odvzdušňovací uzávěr a potrubí

Vložte odvzdušňovací uzávěr do otvoru a upevněte jej šrouby správné velikosti. K tomu budete muset do bloku vyvrtat pilotní otvory. Poté, co umístíte kryt ventilace, můžete vstoupit a připojit zbytek potrubí k sušičce. K dispozici jsou různé druhy potrubí a specifické konstrukční požadavky vyžadují pevné galvanizované potrubí sušičky.

Elastická ocel a elasticko-plast jsou dvě různé formy. Při vkládání ohebné sušící trubky dávejte pozor, abyste ji nestlačili nebo nezkroutili. Zalomené nebo zmáčknuté trubky sušičky mohou hromadit žmolky a ucpávat, takže sušička je neúčinná, přehřívá se a může představovat hrozbu požáru ve vašem potrubí, pokud není správně konstruována.

Krok č. 4. Postavte větrací digestoř vedle sušičky uvnitř domu

S instalací odvzdušňovacího krytu nebo potrubí můžete začít, až bude výfukový otvor připraven. Nainstalujte odvzdušňovací kryt skrz výfukový otvor a zajistěte jej šrouby vhodné velikosti. Vyřízněte otvory pro šrouby do zdi, abyste zajistili větrání sušičky pro co nejpozoruhodnější účinnost. Po instalaci odvětrávacího krytu přesuňte zbývající potrubí do ventilačního otvoru sušičky zevnitř; připevnění krytu ventilace.

Několik stavebních nařízení a zákonů vyžaduje, abychom uvnitř stěn postavili tuhé ocelové potrubí. Vnitřní povrch pevných ocelových kanálů je plochý, což zlepšuje prašnost a cirkulaci.

It’s A Wrap!

Jsme nadšeni, že jste se dozvěděli, jak vyříznout díru do cihlové zdi pro ventilaci sušičky. Nejprve si musíte vzít všechny bezpečnostní položky, které máte k dispozici, abyste se vyhnuli nehodě. Vyříznutí otvoru do cihlové zdi není tak těžké, pokud změříte správnou velikost. Přečtení tohoto článku vám pomůže vytvořit dokonalou díru ve vaší cihlové zdi. Děkujeme, přátelé, že jste s námi zůstali! Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; jak zjistit, zda je větrací otvor vaší sušičky ucpaný, a jak často čistit větrací otvor sušičky.