Jak vyčistit kuličky ze sušičky vlny? Přečtěte si tato úžasná fakta!

Jak čistit kuličky do sušičky vlny? Následuje dva způsoby ručního praní s použitím sanitačního nebo mýdlového roztoku a čištění kuliček pračky se sušičkou vlny.

Je na vás, abyste zjistili, který z nich je účinný a snadný, abyste jej vyzkoušeli. Pamatujte, že je nezbytné tyto kuličky do sušičky vlny nabít nebo vyčistit. Čištění provádějte jednou za týden nebo dva týdny. Poznejte správný systém čištění a spolehněte se na něj při praní.

Nějakým způsobem mohou některé znaky prozradit, zda vaše koule do sušičky vlny potřebují vyčistit. Zkontrolujte je, zda fungují dobře, aby sloužily svému nejlepšímu účelu. Nabijte je čištěním, ale vyměňte je, pokud si myslíte, že to není správné řešení a pokud máte pocit, že jejich použití není cenné. Přátelé, je tu více věcí, které byste měli vědět, takže bez dalších řečí začněme!

Jak čistit kuličky ze sušičky vlny: Metoda praní v pračce

Tato technika čištění kuliček pro sušení vlny vyžaduje použití koule pro sušení vlny. Za druhé, popadněte svetrový holicí strojek nebo holicí strojek, který odstraní vlákna. Posuňte holicí strojek kolem kuliček sušiče, abyste odstranili chmýří. Po odstranění žmolků je dejte do pračky. Umístěte pračku na typ vysoké teploty. Nechte kuličky ze sušičky vlny důkladně nasáknout. Na pračku naneste jemný čisticí prostředek.

Pracujte pračku v nastavení jemného cyklu, který eliminuje nečistoty na povrchu kuliček sušičky. Poté vložte kuličky do sušičky vlny, aby se sušily na vysoké teplo. Popadněte nějaký suchý ručník, kde se v něm válejí kuličky ze sušičky. Přidejte po několika kapkách trochu terapeutického esenciálního oleje, aby kuličky do sušičky dobře voněly.

Jak čistit kuličky ze sušičky vlny:Metoda ručního praní

Vyčistěte kuličky sušičky vlny způsobem ručního praní. Je to, jako byste je hodili do pračky. Odeberte kuličku ze sušičky vlny. Popadněte svetrový holicí strojek nebo žiletku, abyste odstranili žmolky. Po odstranění vláken dejte vanu s horkou vodou. Umístěte sušicí kuličky do vany s horkou vodou. Nechte je tam máčet ve vodě. Odstraňte vzduch z kuliček sušičky, jak je silně zatlačíte. Stiskněte je, dokud neuvidíte, že bubliny přestaly praskat. Poté přidejte do vany s horkou vodou trochu jemného čisticího prostředku.

Dobře to zkombinujte. Stále mačkejte kuličky sušičky, čímž se vyčistí. Namočte tyto kuličky do čisté a horké vody, abyste odstranili mýdlovou vodu. Vezměte si nějaké suché ručníky. Poté v ní nechte válet kuličky ze sušičky. Poté přidejte v několika kapkách organický a terapeutický esenciální olej. Kuličky do sušičky tak dosáhnou dobré vůně.

Kuličky nebo prostěradla do sušičky vlny

Vždy je lepší mít kuličky do sušičky vlny, protože jsou šetrné k životnímu prostředí. Neobsahují žádné toxické chemikálie, což znamená, že jsou čistě organické. Navíc změkčují látkové materiály, čímž šetří až dvacet pět procent energie. Ale povlečení do sušičky má za následek pouze kožní onemocnění nebo alergie, jako je ekzém.

Typy koulí do sušiček vlny k zakoupení

Využijte pouze sto procent kuliček do sušičky organické vlny. Tímto způsobem dosáhnete lepších výsledků. Nikdy nevolte levné alternativy, jako jsou kuličky do sušičky vlny s polyesterovým nebo plastovým materiálem.

Časy potřebné k výměně kuliček do sušičky vlny

Kuličky do sušičky vlny mají tendenci vydržet déle ve srovnání s alternativami kuliček do sušičky. Využití sušičky vlny se zvýšilo na cca 1000 dávek. Nedá se od toho čekat jediná škoda. Po úplném opotřebování vyměňte kuličku sušičky vlny. Kuličky do sušičky vlny mohou vydržet až dva až čtyři roky nebo déle. Bude záležet na způsobu, jakým jej použijete.

Význam dobíjení čištěním kuliček do sušičky vlny

Dobijte kuličky sušičky vlny jejich čištěním, abyste snížili stres. Pokud budete tyto kuličky bez pravidelného čištění přetěžovat, mohou pouze ztratit svůj vysoušecí potenciál. Později se stávají méně savými. Navíc selhávají při sušení prádla. Proto je jednou týdně nebo po dvou týdnech umyjte a poté vyčistěte. Dodržujte vhodný čisticí systém. Ale samozřejmě záleží na praní prádla.

Znaky, že kuličky do sušičky vlny vyžadují čištění

Konečně je čas vyčistit nebo dobít kuličky sušičky vlny, jakmile začnou vypadat drsně. Pokud to není vidět, zkontrolujte, zda stále fungují dobře a plní svůj účel. Pokud se sušička začne zhoršovat, zvažte proces jejího dobíjení. Pokud se nedobíjejí čištěním, je ještě důležitější je vyměnit, protože již neslouží svému účelu.

Správný způsob použití kuliček do sušičky vlny

Sušicí koule se při použití ukázaly jako jednoduché. Když je umístíte na sušičku, umožňují mezeru mezi těmito oděvy. Pak v něm prochází horký vzduch. Absorbují dokonce vlhkost pocházející z oblečení, což urychluje proces sušení. Vědět, jak používat kuličky do sušičky vlny.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, jak čistit kuličky do sušičky vlny, protože jejich výměna zatím nepřichází v úvahu. Čištění může oživit potenciál kuliček do sušičky. Položte tyto sušicí kuličky na část sušičky a počkejte, dokud se doba sušení poměrně nezkrátí. Vězte, že koule do sušičky vlny vydrží asi tisíc dávek. Dodržujte tedy dvě metody uvedené v čištění kuliček do sušičky vlny! Také by vás mohlo zajímat, jak vyčistit žvýkačku ze sušičky a jak vyčistit sušičku LG.