Jak vyčistit filtr vysoušeče vlasů Dyson? 6 snadných kroků!

Hledáte, jak vyčistit filtr vysoušeče vlasů Dyson? Jste na správné cestě! Zde budeme diskutovat o tom, jak vyčistit filtr sušičky. A poté, co si projdete tento článek, můžete jej vyčistit snadno a kdykoli budete mít čas. Tento článek vám velmi usnadní to udělat sami!

V rozsáhlém hodnocení Dyson Supersonic překonal trh, pokud jde o dobu schnutí, vynikající proudění vzduchu a spokojenost uživatelů. Pokud kupujete nový vysoušeč vlasů a máte našetřeno trochu peněz, můžete si jej pořídit jako nejlepší vysoušeč vlasů.

Vysoušeč vlasů Dyson Supersonic je vytvořen tak, aby chránil vlasy před poškozením vysokým teplem, s rychleschnoucím a regulovaným stylingem, který pomáhá zvýšit měkkost o 75 %, lesknout se až o 132 % a nekrepatění až o 61 %. Tlačítko proudění vzduchu je v sušičce vlevo a tlačítko ohřevu vpravo je viditelné na zadní straně vysoušeče vlasů Dyson Supersonic. Ovládací prvky výkonu a skvělé střely jsou viditelné na rukojeti. Filtrační koš je umístěn na základně rukojeti.

Pokud máte potíže s tím, aby váš vysoušeč vlasů Dyson opět správně fungoval, nejtypičtějším problémem může být ucpaný filtr. Ucpaný filtr může také zvýšit hlasitost a nežádoucí prachový zápach. Všichni víme, že filtr na vysoušeči vlasů Dyson je umístěn na základně rukojeti. Nečistoty a mastnota se mohou časem hromadit v malých otvorech sušičky. Pokud je fén hlučnější než obvykle, možná je čas filtr řádně vyčistit. Pomohlo by, kdybyste měli na paměti, že jednou za měsíc nebo kdykoli vás upozorní kontrolka LED, budete ve filtrech kontrolovat odpad a částice vlasových přípravků.

Postup čištění filtru vysoušeče vlasů Dyson

Zde je několik kroků, které budete potřebovat vědět, jak vyčistit filtr vysoušeče vlasů Dyson. Přečtěte si jej a zkuste filtr vyčistit sami. To bude hotové za pár minut, takže se nemusíte starat o čas.

Krok č. 1. Vyjměte filtrační vložku

Pevně ​​uchopte rukojeť nástroje a opatrně otočte filtrační klec proti směru hodinových ručiček. Před čištěním filtrační vložky odpojte vysoušeč vlasů od zdroje napájení a nechte jej vychladnout. Přetáhněte kus filtru níže a na šňůru, přičemž držte rukojeť stroje.

Krok č. 2. Vyčistěte filtrační gázu

Ve druhém kroku se posuňte dolů a zase pryč od zařízení. Odstraňte přebytečný prach nebo částice z klece filtru a mřížky filtru tkaninou nepouštějící vlákna nebo jemným kartáčem. Opatrně zvedněte filtrační jednotku a sejměte ji ze šňůry, abyste odstranili nečistoty. Vědět, jak vyčistit filtr vysoušeče vlasů.

Krok č. 3. Namáčecí filtrační jednotka

Počkejte alespoň 30 minut, než se filtrační jednotka namočí do jemného mýdla a teplé vody. Nejlepší je použít čistící šampon nebo myčku na nádobí.

Krok č. 4. Vyjměte vnitřní filtr

Vyjměte vnitřní filtr z komory filtru.

Krok č. 5. Jemně rozetřete, opláchněte a osušte

Opatrně se každé části dotkněte prsty, abyste ji úplně vyčistili. Pro odstranění případných nečistot opláchněte obě části filtrace. Pomocí suchého hadříku nepouštějícího vlákna osušte obě části filtrační jednotky.

Krok #6. Umístěte díl filtru

Zasuňte filtrační klec zpět na místo, dokud nebude dokonale vyrovnána. Před vložením vnitřního filtračního systému do filtrační klece se ujistěte, že byly odstraněny všechny nečistoty. Opatrně vytáhněte filtr a nasaďte jej na kabel. Posuňte díl filtru směrem k páce a otáčejte, dokud nezapadne na místo.

Jak často byste měli čistit filtr vysoušeče vlasů Dyson?

Filtr vysoušeče vlasů Dyson byste měli čistit každý den. Filtr na vysoušeč vlasů Dyson má síťovinu o velikosti 85 mikronů, která chrání vysoušeč vlasů zevnitř, protože jeho póry jsou tak malé, že se rychleji ucpávají. Chcete-li tedy prodloužit životnost vašeho vysoušeče vlasů, musíte jej denně čistit.

Proč je nezbytné pravidelně čistit filtr?

To chrání vnitřní části fénu před stylingovými chemikáliemi, odřezky a nečistotami, které by mohly způsobit poruchu fénu. V důsledku toho je důležité čistit filtr alespoň jednou za měsíc nebo kdykoli se rozsvítí bílá LED, aby vás informovala. Uvědomte si také tyto věci: jak vyčistit filtr vysoušeče vlasů a jak vybrat vysoušeč vlasů.

Udržování kvality!

Před čištěním filtrů odpojte zařízení od zdroje napájení a nechte jej vychladnout. Fén Dyson využívá jemně kalibrované technologie k zajištění výjimečného výkonu. Toto zařízení musí být udržováno čisté a zbavené nečistot a zbytků vlasových přípravků.

Je to obal!

Jak jste se nyní naučili čistit filtr vysoušeče vlasů Dyson, můžete to udělat nezávisle. Zdá se to snadné a poskytne vám nejlepší výsledky. Pokud si běžně upravujete vlasy, máte husté vlasy, které velmi dlouho suší, nebo musíte šetřit čas ranní přípravou, fén Dyson Supersonic je podle mého názoru 100% dost dobrý, aby to ospravedlnil. Vyplatí se do něj investovat, a když ho použijete, vaše vlasy budou hedvábné, lesklé a bez krepatění! Doufám, že s touto sušičkou budete mít skvělé zkušenosti.