Jak upravit mužské vlasy pomocí fénu? 9 snadných kroků!

Většina mužů má fény, ale neví, jak pomocí fénu upravit mužské vlasy. Styling s fénem je poměrně snadný, pokud známe techniku ​​a dovednosti nebo se řídíme návrhy.

Muži již používají různé doplňky, krémy a želé, aby si hezky stylizovali, ale pomocí fénu mohou vlasy tvarovat v požadovaném směru a účesu během okamžiku. Foukač šetří čas a množství jiných používaných produktů, dodává objem, skvělý styl a hezký vzhled.

Technika začíná správným držením trysky sušičky. Jde to jinak, podle objemu, který muž má. Například, pokud má člověk řídké vlasy, je lepší zvednout horní část, protože to dodává vlasům zdravější, hustší a plnější vzhled. Zdá se docela zvláštní, jak malá mašinérie dokáže takový zázrak změnit celý mužský vzhled. Každý chce stejný objem a plnější, jak si přeje. To je důvod, proč ke splnění cíle každého jednotlivce je fén vždy k dispozici, ale pokud se s ním zachází přesně.

Kroky pro úpravu pánských vlasů pomocí fénu

Zpočátku se lidé mohou cítit vyčerpaní, když nemohou dosáhnout požadovaného jedinečného stylu, ale jakmile se naučí, jak upravovat mužské vlasy fénem, ​​stane se to snadné a příjemné. Mužským vlasům dodává dokonalý tvar a vzhled, aby se již více nemastily. Postupujte podle následujících kroků:

Krok č. 1. Mytí a aplikace kondicionér

Za prvé, mytí vlasů před použitím fénu je nutností; jinak nebude fungovat správně a proces foukání selže. Zadruhé, lepší kondicionér a hydratační šampon mají také co dělat, aby dosáhly nejlepších výsledků. Zařízení jako žehličky a fény uvolňují teplo, které slibuje zdraví a kvalitu vlasů, díky nimž jsou krepaté a slabé. Použití hydratačního šamponu a kondicionéru zachovává kvalitu tím, že uvolňuje přírodní oleje, řekněme avokádový a kokosový. Zde je návod, jak hloubkově upravit vlasy.

Krok č. 2. Blotování

Jak víme, fén uvolňuje přímé teplo a ohrožuje vlasy, pokud jsou mokré. Abyste se vyhnuli poškození způsobenému sušičkou, je lepší jej před fénováním vysušit na vzduchu. To zahrnuje použití ručníků k odstranění vody. Kromě toho je upřednostňováno používání ručníku z mikrovlákna, který odstraňuje přebytečnou vodu, aniž by je namáhal a poškozoval. Nyní zkontrolujte konečky vlasů. Pokud voda nekape, znamená to, že jsou připraveny k fénování.

Krok č. 3. Jak česat

Směr je zvolen pro kombinování záležitostí pro lepší výsledky. Muži by se měli česat ve směru, kde již chlupy leží. Použití hřebenu místo kartáče zabrání poškození a vypadávání vlasů, protože kartáče vlasy krepatí a způsobují potíže.

Krok č. 4. Ochrana proti horku

Aby se zabránilo vážnému poškození teplem, používají se produkty tepelné ochrany. Tyto produkty mohou být ve spreji a pěně a měly by pokrývat každý pramen.

Krok č. 5. Nastavení fénu

Nejprve přichází na řadu nastavení teploty pro lepší zážitky a vyhnutí se škodám způsobeným nadměrným teplem, pokud má sušička tři možnosti pro vysokou, střední a nízkou. Měli bychom zvolit střední, protože je necitlivá na všechny typy vlasů. Kromě toho je použití nižší možnosti lepší, pokud má člověk slabé a kudrnaté vlasy a nedělá kompromisy s kvalitou.

Krok #6. Dodržování vzdálenosti fénu

Používání sušičky ve správné vzdálenosti je také dovednost. Držet ho blíže k chloupkům znamená vymýtit je. Doporučená vzdálenost mezi vysoušečem vlasů a vlasy by měla být 6 až 8 palců. Nikdy nedržte vysoušeče na jednom místě po dlouhou dobu. Zkuste ho foukat rovnoběžně s foukanými chloupky. Poloha fénu tam a zpět může chránit všechny oblasti před přímým teplem.

Krok č. 7. Zatlačením v požadovaném směru

Je docela snadné tvarovat směr vlasů. Tlak dmychadla v příslušném směru je může pomoci nasměrovat tímto způsobem. Kromě toho je také produktivní použití prstů a štětců k jejich nastavení v požadovaném směru. Koncentrační tryska udržuje proudění vzduchu foukače řízené. Abychom chloupkům odpustili přední objem, zvedneme chloupky prsty. Tímto způsobem foukač způsobí, že chloupky půjdou nahoru. Použití kulatého kartáče je nejlepší volbou pro zvednutí, dodání většího objemu a udržení vzdálenosti.

Krok č. 8. Sušení fénem zespod

Foukání zespodu a přehazování chloupků směrem dopředu je lepší technika, pokud spěcháme a nemáme moc času. Tento proces zahrnuje přidržení fénu na temeni hlavy a následné jemné vytažení vlasů u kořínků prsty.

Krok č. 9. Konečný vzhled

Stejně jako používáme teplý vzduch k tomu, abychom našim vlasům dali požadovaný směr, můžeme použít studené nastavení fénu k uzamčení účesu a ztuhnutí na rozumnou dobu. Poté sprej na vlasy dodává vlasům konečný, vynikající vzhled. Sprej by měl být na délku paže od chloupků.

It’s A Wrap!

Všechny výše uvedené návrhy odstraňují všechny nejasnosti ohledně toho, jak upravovat mužské vlasy fénem. Důsledné hýbání prsty je nejlepší způsob, jak mít lepší objem, a je to také nutné při použití laku na vlasy, protože dodává lesk a zesvětluje je než dříve. Přečtěte si další články; vědět, jak narovnat vlasy fénem a jaký je nejlepší fén pro černé vlasy.