Jak spěchat do svatebních šatů s překrytím tylu

Tajemství, jak ukočírovat svatební šaty s překrytím z tylu, je vyrobit si jedinou kravatu. Obecně lze říci, že většinu svatebních šatů je poměrně snadné uspěchat, ale ty s překrytím z tylu budou fungovat nejlépe, když je zavážete.

O této technice budeme diskutovat podrobněji níže. Na druhou stranu vám doporučujeme, abyste si prohlédli náš blog, kde najdete další techniky opravy svatebních šatů.

Můžete se naučit, jak si sami upravit svatební šaty a další.

Jak snadno zvládnout svatební šaty s překrytím tylem

Zavažte šaty

Udělejte si jedinou kravatu mimo pas svatebních šatů s překrytím z tylu. V závislosti na délce jeho vlaku, můžete také udělat tuto kravatu kolem kolen, zvláště pokud je vlak krátký.

Tylové překryvy jsou lehké, takže se nemusíte bát, že se materiál při zavazování rozbije nebo roztrhne. Ujistěte se však, že je esteticky uvážete, protože by bylo vidět zvenčí.

Některé nápady, jak ozdobit kravatu v pase šatů, jsou přidat perly, květiny, mašličku nebo jiné detaily, které se původně na svatebních šatech nacházely. Můžete také použít ozdoby, které vypadají podobně jako doplňky, které budete nosit.

Zde je několik tipů, jak doplnit svatební šaty, pokud vám docházejí nápady.

Jaký byl účel shonu?

Ruch je způsob přechodu svatebních šatů, aby se nevěsta po obřadu snadněji pohybovala. Šaty nebo šaty se změní v design, jako by neměly vlečku.

Pro svatební šaty je na výběr z mnoha druhů ruchu, ale důraz je třeba pověřit někoho, kdo shon zařídí za vás. Po obřadu možná můžete požádat svou družičku, družičku nebo maminku, aby vám pomohla roztrhnout šaty, aby vypadaly dobře a byly zajištěny.

Můžete přidat ruch ke svatebním šatům?

Jakékoli svatební šaty nebo šaty s vlečkou, které se vlečou za sebou, mohou být uspěchané. Volba rušného stylu bude záviset na typu šatů, které máte.

Na svatební šaty s mořskou pannou a A-line

Pokud jsou vaše svatební šaty mořská panna nebo A-line, nejlepším rušným stylem je francouzský nebo under bustle. Vlečka šatů se zachytí na háčky a poté se zastrčí pod samotnou siluetu, proto to funguje pouze v případě, že mají šaty přirozený pas a ne takové jako plesové šaty.

Pro detailní svatební šaty

Pokud mají vaše svatební šaty složité detaily, zvažte rakouský ruch. Tento typ nabírá látku ve středu šatů přes záda, podobně jako při nařasení.

Na plesové svatební šaty

Svatební plesové šaty mají různé možnosti pro ruch, jako je ruch v tanečním sále, nad ruchem/americký ruch a shon s převrácením vlaku. Ruch v tanečním sále má kolem živůtku našity různé body, které ruší a pomáhají látce skládat se do sebe.

Další možností je odstranit nebo zmenšit vlečku svatebních šatů, což se nazývá americký ruch, který používá háčky v pase ke zvednutí vlečky přes horní část oděvu. A konečně, vaše švadlena vám také může doporučit překlápěcí vlečky pro vaše svatební plesové šaty, zvláště pokud dáváte přednost tomu, aby vypadaly, jako by neměly vlečku, protože se přehodí pod látku a pak se na sebe přišpendlí.

Jak spěcháte ve vrstvených svatebních šatech?

Před čímkoli jiným se zeptejte své švadleny na doporučení, protože vrstvené svatební šaty se liší v celkovém stylu. Ale abychom vám poskytli nějaké nápady, zde jsou tři způsoby, které můžete zvážit, když máte rušné vrstvené svatební šaty.

Bělovný ruch

Pod nejkratší vrstvou šatů může švadlena udělat čtyři body s knoflíky. Vlak tak nebude překážkou, ale krásné vrstvy budou i po ruchu vidět.

Americký ruch

Pokud jsou vrstvy vyrobeny z hladkého materiálu, jako je šifon, lze také zvážit americký ruch. V závislosti na konkrétním provedení vrstvených šatů může švadlena nasadit body na linii pasu nebo boků, takže vlečku lze vytáhnout a zachovat siluetu šatů.

Francouzský ruch

Pokud by vrstvené svatební šaty s kravatami nevypadaly příliš ohromující, vaše švadlena by za to mohla udělat francouzský ruch. Vlečka se vytáhne a zaváže, což může být nádherné při odhalování vrstev svatebních šatů.

Jak se oblékáte bez šití?

 • Svatební šaty položte tak, aby spodní strana vlečky směřovala ven
 • Ujistěte se, že jsou vrstvy vlaku rozprostřeny se zarovnanými švy
 • Naplánujte umístění rušných míst připnutím těchto oblastí na horní část šatů
 • Propíchněte špendlík látkou šatů, otočte ho a protáhněte ho zpět přes šaty co nejblíže k předchozímu otvoru
 • Opakujte s ostatními kolíky
 • Omotejte lékařskou pásku kolem hlavy špendlíku pro zabezpečení a bezpečnost
 • Na každou špendlík uvažte stuhu, která by šaty dobře doplňovala, aby ruch vypadal atraktivně
 • Závěr

  A to je vše! Právě jste se naučili, jak zapojit svatební šaty s tylovým překrytím jednoduchým zavázáním mimo pas.

  Nakonec vám vaše švadlena doporučí rušný typ pro konkrétní návrh šatů, který máte. Můžete si také vybrat, který rušný styl je pro vás nejatraktivnější.