Jak předstírat dary na YouTube? 3 snadné způsoby!

Jak předstírat dary na YouTube? Existuje více než jeden způsob, jak předstírat dar na YouTube, ať už pomocí nepřátelských StreamLabs, SuperChats nebo StreamElements.

Pokud jde o marketing fundraisingové kampaně, jaký druh marketingové strategie je podle vás nejlepší? Rozdávat letáky, plakáty nebo zveřejňovat příspěvky na sociálních sítích? V dnešních moderních trendech si myslím, že jste už nějaké video na YouTube viděli, že? Věděli jste, že platformu můžete využít k získání finančních prostředků pro svou věc?

Prostřednictvím této platformy můžete získat dobré množství peněz pro svou charitu. Vím, že to může znít bizarně, když zveřejníte video a vyděláte peníze. Někteří streameři mají něco podobného na mysli. Proč v tomto článku nemluvíme o více?

Fundraising při vydělávání na online platformách

Pokud jde o vydělávání peněz pro nějakou věc, může být dobrým nápadem uspořádat web. Možná však budete potřebovat dobrou marketingovou strategii, která vám pomůže dosáhnout částky, kterou potřebujete. Někteří tvůrci YouTube využívají platformu k získání slávy v charitě tím, že rozdávají dary náhodným lidem nebo někomu, koho znají. Pokud chcete být jedním z těchto tvůrců, musíte si být vědomi falešných příspěvků.

Způsoby, jak předstírat dary na YouTube

Zajímá vás, jak předstírat dary na YouTube? Být podveden falešným darem je velmi problematické, takže byste měli vědět, jak to dělají a jak okolnostem čelit.

#1. Super chaty

Ne všechny falešné dary jsou nedostatečné; někdy vám pomohou zpeněžit váš účet YouTube. Jedním z těchto způsobů je použití partnerských programů YouTube. Vezměte si například Superchat. Pokud jste živým streamerem na YouTube, jedním ze způsobů, jak upoutat vaši pozornost, je připnout komentáře fanoušků v horní části sekce komentářů. Jak to teď vaši fanoušci nebo publikum udělají?

Prostřednictvím Superchatu mohli darovat peníze a jejich jméno spolu s částkou bude připnuto v sekci komentářů. Dělají to pro oči atraktivnější, protože jejich slova jsou zvýrazněna. Protože vědí, že uvidíte jejich komentáře a dary, chtějí, abyste uvedli jejich jména a věděli, že jsou vašimi největšími fanoušky. Získali jste nejen dobu sledování, ale také přispěli. I když pozor, může jít o podvod, protože někdy při darování nejde o žádné peníze.

#2. Pomocí StreamElements

Pokud jste tvůrcem obsahu na YouTube, pravděpodobně byste mohli říci, že jde spíše o test než o falešný dar. Pokud používáte prvky Stream Elements, můžete vyzkoušet, zda tlačítko pro darování na vašem živém přenosu funguje. Nejprve budete muset přejít na web StreamElements a připojit svůj účet YouTube. Vyberte účet Google kanálu, který chcete připojit. Vyberte kanál prohlídky a povolte službě StreamElements spravovat váš účet.

Po přihlášení budete muset nastavit svou přijímací platformu, která je přes Paypal. Zadejte svůj Paypal email a uložte jej. Můžete také použít bankovní účty, pokud nějaké máte. Vytvořte překryvnou vrstvu a přidejte robota do svého kanálu. Pokud jste ve službě StreamElements noví, budete muset vytvořit novou překryvnou vrstvu. Stačí kliknout na kartu „Moje překryvy“, která se nachází na postranním panelu obrazovky. Vytvořte nový a pojmenujte jej. Zadejte preferované rozlišení a klikněte na Odeslat.

Můžete také importovat mnoho účtů na StreamElement. Importujete z Twitche, YouTube a mnoha dalších. Můžete také použít SuperThemes, aby byla vaše práce ještě informativnější. Pokud to považujete za hodnotnější, zde je kompletní průvodce pro web StreamElement. Můžete také chtít vědět, jak streamovat na YouTube s OBS živě.

#3. StreamLabs

Totéž se StreamElements, StreamLabs funguje stejně. Nejlépe však StreamLabs funguje na Twitchi. Twitch je další platforma podobná YouTube, ale liší se v upřednostňování tvůrců obsahu. Na Twitchi se doporučují pouze nejoblíbenější streamery a nově založený streamer možná bude muset projít všemi populárními, aby se stal virálním.

YouTube však nabízí mnohem více. Videa můžete ukládat online, nechat je, aby se podívali na videa, která jste vytvořili, můžete je také živě vysílat, a pokud jde o doporučení videa, existuje šance, že bude navrženo nové video s menším počtem zhlédnutí. Pro začátek je to tedy lepší platforma.

Pokud chcete poslat falešný dar prostřednictvím chatů, můžete začít změnou barvy písma svého uživatelského jména. Dary v sekci komentářů jsou viditelnější a mají barevné kódování, které je třeba si všimnout. K tomu budete potřebovat PrimeGaming a přejděte do nastavení. Změňte barvu písma svého jména a poté jej uložte. Dále je třeba najít streamer, se kterým chcete test provést.

Použijte chatovací příkaz „/me“. Příkaz následuje vaše jméno, což vám ušetří starosti s přepisováním vašeho uživatelského jména. Po darování sledujte kanál a udělejte upozornění. Díky následujícímu bude váš dar znít přirozeněji. Přečtěte si také o tom, jak změnit darovaný GIF Streamlabs.

Je to obal!

Znalost toho, jak předstírat dary na YouTube, může být užitečná pro znalosti o tom, jak se bránit před podvodníky. Mnoho lidí má tendenci procházet těmito online platformami pouze proto, aby byli podvedeni, ale doufám, že si vyberete moudře, než ztrácet čas žertováním někoho jiného. Přečtěte si také o tom, jak předstírat dar na Twitchi.