Jak používat pěnu bez vysoušeče vlasů? 3 skvělé tipy!

Chcete vědět, jak používat pěnu bez fénu? Naučíme vás pár skvělých tipů. Zde je to, co byste měli vzít na vědomí:

Vždy nanášejte pěnu na mokré vlasy. Poté jej osušte suchým ručníkem, ideálně po důkladném vyčištění, abyste odstranili všechny zbytky věcí a špínu.

Při aplikaci na suché vlasy má pěna na vlasy tendenci slepovat a zmenšovat vzhled. Délka vlasů určuje množství použitého materiálu. Je čas seznámit se s pěnou na účesy, ať už nevíte, kdo to je, a jen si připomenete, že vypadala jako před několika lety. Dnešní pěna na vlasy není tím starým modelem, jaký byste si představovali, s moderním složením, které dodává objem a texturu, aniž by zanechávalo tvrdé nebo mastné zbytky. Použití pěny na vlasy může pomoci definovat a formovat kadeře, dát vašemu účesu větší přilnavost a dodat vlasům objem. . Pokračujte v učení se, jak používat vlasovou pěnu a způsoby, jak ji aplikovat na různé typy vlasů.

Co je pěna?

Pěna na vlasy je vlasový kosmetický krém, který dodává objem a lesk a dodává vlasům rafinovaný vzhled. Na rozdíl od mnoha vlasových gelů a vlasových přípravků, které mají různé výhody, včetně toho, že pěna je velmi lehká a nedokáže srazit těžké vlasy a zanechávat šupinaté zbytky. Pěnu efektivně používali muži i ženy, zvláště ti s tenkými nebo jemnými vlasy a chtěli přidat objem svým pramenům. S použitím pěny dodáte vlasům přirozený lesk. Při tvarování a úpravě napěněných vlasů hledejte dále precizní techniku!

Tipy, jak používat pěnu bez fénu

Mousse je perfektní krém pro vaše řídké vlasy a je velmi nápomocný při úpravě vlasů. V tomto článku se dozvíte, jak používat pěnu bez vysoušeče vlasů. Zde jsou tři tipy, jak používat pěnu bez vysoušeče vlasů:

#1. Určete svůj typ vlasů

Zjistěte, jaké máte vlasy. Vlasy jsou k dispozici v široké škále kvalit a délek. Tenké, husté, rovné, kudrnaté, vlnité kudrnaté, mastné, suché a ve vlasech můžete najít jakoukoli kombinaci takových vlastností. Bílá až pěnová musí být vhodná prakticky pro každý typ srsti. Avšak hrubší a silnější srst může být obtížně tvarovatelná kvůli jejich měkkému úchopu. Ať už máte tyto výše uvedené textury vlasů, níže je několik pokynů, které vám pomohou vybrat vhodnou pěnu:

Vmasírujte do kořene jemných vlasů pro zvýšení objemu a hustoty. Pokud máte mastné vlasy, nejprve se umyjte. Před mytím nechte šampon ve vlasech ještě chvíli působit.

Když máte těžké, drsné nebo kudrnaté vlasy, použijte jemný, uklidňující hydratační krém, abyste je uhladili a zvládli jakékoli nekontrolovatelné krepatění. Poté naneste hydratační pěnu, která má zvýšenou přilnavost na suché nebo jemné vlasy. Vědět, jak určit svůj skutečný typ vlasů.

#2. Poznejte svou možnost pěny

Pochopte, jaké alternativy pěny máte k dispozici. Pěny si nejsou všichni rovni. Přestože by univerzální pěna měla fungovat prakticky pro všechny účesy, mnoho převážně vyrobených pěn prospívá řadě stylingů. Pokud jste byli v nedalekém kosmetickém salonu nebo obchodě s kosmetickými produkty, narazíte na následující druhy pěn:

  • Mousse má zvýšenou výdrž – vynikající zamračené dny nebo obzvláště neposlušné zámky. Hydratační pěna navíc ošetřuje a upravuje polámané nebo nezdravé vlasy.
  • Aromatická pěna – různé pěny obsahují lahodné parfémové vůně; vyberte ten, který vás nejvíce osloví.
  • Mousse gel – je jedinečný pečující přípravek, který vlasům nabízí větší přilnavost, aniž by byl tak těžký jako běžné gely na vlasy.
  • Pěna pro tepelnou úpravu – speciálně vytvořená pro použití s ​​fénem a žehličkou na vlasy.

#3. Připravte si pěnu

Pokud si troufáte, je snadné vyrobit vynikající pěnu rukou doma! Chcete-li to udělat, musíte vzít dvě vejce do misky a sbírat pouze bílky. Poté pomocí šlehače vyšleháme sníh z bílků. Při šlehání do vajíčka proudí vzduch a dodává mu jemný, nafouklý vzhled. Bílky ušlehejte do pěny a pevné převahy. Teď šlo jen o to, abyste si vlasy dobře rozčesali se žloutkem jako s běžnou pěnou. Poté roztok vmasírujte do vlasů, nechte věci několik minut přirozeně zaschnout a poté upravte podle potřeby.

Nemusíte se stresovat, pokud se vám nelíbí výsledek nebo jestli vás bodnutí sázeným vejcem do vlasů rozčiluje. Tato domácí pěna z vaječných bílků se snadno vymyje, když se sprchujete. Použití domácí pěny je také nejlepší volbou, když nemáte rozpočet.

Je to obal!

Potěšilo nás, že jste se všichni dozvěděli, jak používat pěnu bez vysoušeče vlasů. Doufáme, že získáte všechny body související s vaší otázkou. Před nanesením pěny na vlasy si musíte pamatovat výše uvedené tipy. Tyto tipy se vám osvědčily, pokud chcete dodat vlasům objem a při úpravě vlasů. Používá pěnu namísto použití gelu na vlasy. Děkujeme, přátelé, že jste s námi na konci zůstali! Vědět, jak používat fén na vlasy s kartáčem a jak používat fén na vši.