Jak odstranit psí chlupy z přikrývek v sušičce? 10 nejlepších způsobů!

Zajímá vás, jak odstranit psí chlupy z přikrývek v sušičce? Zbavte se chlupů z přikrývek, když je setřesete, použijte váleček na vlákna, použijte gumové rukavice a zkuste použít houbu a pemzu. Používejte také stěrku, gumový kartáč a vysavač pro domácí mazlíčky.

Ve skutečnosti je pes vhodným mazlíčkem, aby byl hloupý, milý a nejlepší; stále je tu nevýhoda kožešiny, protože se psí srst lepí na jakékoli čalounění a typy látek a odstraňuje z přikrývek kabát. Vlasy se stávají nevzhledné a alergie se zhoršují, o kterých ani nevíte, že už uvízly. je toho mnohem víc, co se můžete naučit, takže je nejlepší se v tomto článku ponořit dále!

Způsoby odstranění psí srsti z přikrývek v sušičce

Níže jsou uvedeny způsoby, jak zvážit, když se zbavíte psích chlupů na přikrývkách.

#1. Válec na vlákna

Válec na vlákna je vhodný pro přikrývky a přikrývky, které se roztahují; při průchodu válečkem na vlákna po povrchu je pro provedení práce podle očekávání nezbytných několik listů.

#2. Houba

Hledejte houbu s abrazivní stranou, osušte ji a navlhčete, abyste viděli, která funguje správně, a vezměte do ruky ručník, abyste ji setřeli, když vlasy padají na přikrývku.

#3. Vyperte a vysušte přikrývky

Umístěte přikrývku do pračky a poté ji vložte do sušičky bez tepla, čímž pomůžete odstranit srst a po důkladném vyprání ji trochu opláchněte. Většina vlasů vypadává v sušičce, takže čištění přikrývky je nezbytné; sušte přikrývky celé hodiny a uvolněte zbytek kožešiny.

#4. Stěrka

Při použití stěrky položte přikrývky naplocho a udělejte několik tvrdých a krátkých tahů, když používáte možnost ručního držení a držte svrchní látku, čímž vytváříte napětí, takže proveďte toto právo, abyste pomohli odstranit 95 % psí srsti v hodech a pohodlí a získali hadříkem, který stírá stěrku.

#5. Gumový kartáč

Tento DIY nástroj odstraňuje psí chlupy z přikrývek v sušičce a funguje, když je položíte naplocho, ale vyžaduje napětí. Držte svrchní materiál a přichyťte jeden konec k něčemu a rychle a pohodlně zastrčte konec přikrývky pod něj, takže použijte několik rychlých a krátkých tahů kartáče, které vytvoří statickou elektřinu, zatímco se kožešina přilepí do gumy, a odstraňte ji hadříkem nebo ručníkem. Možná vás také bude zajímat vše, co potřebujete vědět o gumových košťatech.

#6. Péče o rukavice

Pečující rukavice jsou vhodné pro vašeho mazlíčka, protože odstraňují psí srst z přikrývek a projíždějí prsty v látce jako vašemu mazlíčkovi, zatímco chlupy vstávají, když rukavice hodíte do sušičky a pračky.

#7. Hřeben pro psy

Hřeben pro psy je správný při odstraňování nežádoucích chlupů u psa ponechaného v přikrývce, protože existuje hřeben se široce rozmístěnými a většími jehlicemi. Zároveň je tento nástroj sympatický pro otáčení, což vám umožní získat části deky, protože tento nástroj je užitečnější na texturovaném a silnějším materiálu.

#8. Vysavač pro domácí mazlíčky

Tento obrovský nákup je obrovský rozdíl, když je v domě více domácích mazlíčků, protože vysavač slouží jako běžný vysavač s více specifikovanými funkcemi, které vytahují srst bez ucpání, protože je dodáván s nástavci, které ji pomáhají odstranit.

#9. Aviváž

Když se zbavíte psí srsti, použijte aviváž, protože do rozprašovače přidejte 1 díl aviváže a tři díly vody. Po zamlžení látky použijte hadřík z mikrovlákna a otřete jej přes vlhká místa, což z něj činí vynikající možnost použití statické elektřiny při odstraňování psích chlupů.

#10. Duální kartáče na péči

Odstraňte nevzhlednou srst pomocí koule pro domácí mazlíčky a dvou kartáčů na péči a vyhledejte oboustranný kartáč se štětinami na konci, včetně sametového povrchu na druhém. Každá strana je praktická při použití v jiných materiálech, proto použijte stranu se štětinami na hustší a silnější látku podobnou fleecu nebo umělé kožešině. Na hladší deku se hodí sametový konec.

Preventivní opatření proti línání psí srsti

Když zabráníte vzniku psí srsti, dodržujte níže uvedená preventivní opatření.

#1. Častější péče

Kartáčujte a česejte své štěně denně, aby bylo zdravé a mělo dobrou srst od látek, ale bude záležet na typu čoklu, což můžete provádět několikrát týdně.

#2. Koupání pejska

Vykoupejte štěně, abyste snížili množství línání v psí srsti, ale použijte nějaké drhnutí, které pošle chlupy dolů do odtoku, než aby zůstaly v prostěradle.

#3. Šampon

Jak odstranit psí chlupy z přikrývek v sušičce je použít šampon, který nepouští psí chlupy; je to dobré; existuje mnoho možností a zkuste hledat takovou, která má uklidňující vlastnosti, stejně jako aloe, která vám pomůže se svěděním.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak odstranit psí chlupy z přikrývek v sušičce pomocí válečku na vlákna, dvojitých kartáčů na péči, rukavic, vysavače pro domácí mazlíčky, praní a sušení a hřebenu pro psy. Pomáhá také dodržovat preventivní opatření, která zabrání línání psa. Můžete si také přečíst o tom, jak dlouho sedět pod sušičkou kvůli barvě a jak najít peníze v sušičce.