Jak odstranit olejové skvrny z příjezdové cesty pomocí tlakové myčky? 5 rychlých kroků!

Hledáte kroky, jak odstranit olejové skvrny z příjezdové cesty pomocí tlakové myčky? No, práce není příliš náročná. Pokud máte správné vybavení a nástroje, můžete tento nepořádek během okamžiku uklidit. Olejové skvrny na betonové příjezdové cestě lze rychle a snadno odstranit pomocí myčky.

Olejové skvrny na vaší betonové příjezdové cestě od prosakujících nebo starého auta mohou být bolestí očí a také nebezpečím klouzání. O tyto špinavé skvrny na betonu byste se měli postarat co nejdříve, než se stanou trvalými.

Po vsáknutí přebytečného oleje ze zjevných olejových louží použijte horkovodní tlakovou myčku k opláchnutí zbytkového oleje, který propíchl nebo obarvil povrch betonu. Olejovou skvrnu z příjezdové cesty lze snadno odstranit tlakovou myčkou. Dovolte mi, abych vás provedl vším, co budete potřebovat, abyste mohli začít, a také kroky, které budete muset udělat, aby byla vaše příjezdová cesta opět nová a čistá. Toto je pouze přehled, takže raději čtěte dále!

Kroky k odstranění olejových skvrn z příjezdové cesty pomocí tlakové myčky?

Čištění odolných olejových skvrn z betonové příjezdové cesty pomocí tlakové myčky je jednoduchý úkol, pokud o něm máte úplné informace. Přestaňte tedy více přemýšlet o odstranění olejových skvrn z příjezdové cesty pomocí tlakové myčky. Níže uvádíme několik kroků, které vám pomohou při odstraňování problémů. Zde jsou kroky, jak odstranit olejové skvrny z příjezdové cesty pomocí tlakové myčky:

Krok č. 1. Odstraňte nečistoty

Odstraňte z příjezdové cesty všechny překážky. To může zahrnovat cokoli od aut přes rekreační zařízení až po ukládání věcí do hraček vašich dětí. Poté pomocí velkého pomocného/tlačného kartáče vyčistěte příjezdovou cestu, abyste odstranili veškerý odpad, včetně drobných nečistot, větviček, kamenů a listí.

Krok č. 2. Olejové skvrny namočte do jedlé sody

Pomocí steliva pro kočky, kukuřičného škrobu nebo jedlé sody nasajte nové mastné skvrny. Tyto produkty jsou běžné a cenově dostupné a lze je získat v všestranném domě nebo na tržišti nebo v železářství. Přiměřené množství kápněte na přebytečný olej a rovnoměrně jej vyhlaďte. Nechte 20-30 minut, než skvrny zmizí. Nechte absorbující látky odpočinout dnes v noci, pokud tam budou další obrovské louže oleje.

Vyčistěte odpadky do plastového koše pomocí smetáka. Poté by mělo být provedeno drhnutí zbytkové povrchové skvrny. Beton zůstává propustný, bez ohledu na to, jak pevný se zdá.

To znamená, že olej může stále protékat některými menšími póry ve struktuře. To bude zřejmé, až budou mít olejové skvrny dostatek času na zaschnutí a vytvrzení. Jakmile si tedy všimnete úniku oleje, měli byste vynaložit veškeré úsilí na jeho vyčištění. Oh, musíte také vědět, že můžete použít bělidlo v tlakové myčce.

Krok č. 3. Nastavte si tlakovou myčku

Připravte tlakovou myčku tak, že ji umístíte na místo. Protože se zdá, že horká voda má schopnost rozkládat mastnotu na mikroskopické úrovni, může být v tomto případě účinnější horkovodní tlaková myčka. Zvažte, jak jednodušší je umýt mastnotu a špinavé talíře pomocí vlažné vody oproti studené vodě. To bude fungovat také s konvenční tlakovou myčkou se studenou vodou. Připojte zahradní hadici k myčce, tlakovou hadici k hůlce a hubici k hůlce.

Vyberte špičku s černou barvou. Trysky pro tlakové myčky jsou celosvětově barevně odlišeny. Vzhledem k tomu, že má nízkotlaký proud a nejširší průtok 65 stupňů, tento černý by se používal pro nalévání detergentů.

Vytvořte roztok na čištění betonu. Těch je několik speciálně určených pro použití v tlakových myčkách. U specifických tlakových myček můžete do nádrží na čisticí prostředek přidat více čisticího prostředku.

Krok č. 4. Spusťte tlakové mytí

Před použitím tlakové myčky udržujte vzdálenost 12 palců mezi hůlkou a betonem. Dbejte na to, abyste na každou z jeho oblastí nanesli čisticí prostředek. Nechte roztok několik minut dále absorbovat do betonu, aby se odstranila mastnota, nečistoty a olej prosáklé do porézní struktury.

Krok č. 5. Opláchněte příjezdovou cestu tlakovou myčkou

Chcete-li vyčistit příjezdovou cestu, použijte trysku ostřikovače standardní velikosti. To je ta tryska se žlutou špičkou. Zdá se, že žlutá tryska má užší otvor než černá, což má za následek 15stupňový výbuch, který je silnější a cílenější. Trysky s modrým nebo červeným barevným bodem vybírejte opatrně. Kdykoli se rozhodnete použít některou z těchto trysek k čištění vysoce odolných a houževnatých olejových skvrn, nejprve si proveďte cvičný běh na nenápadném místě.

Vyčistěte tyto olejové skvrny trochu déle, aby se mohl zvýšit tlak, a opláchněte olej naplněný detergentem z otvorů v betonovém krytu. Podobného výsledku lze dosáhnout přiložením hůlky k této oblasti. Po tlakovém umytí nechte příjezdovou cestu zcela vyschnout.

It’s A Wrap!

Doufali jsme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou a po jeho přečtení se všichni naučíte, jak odstranit olejové skvrny z příjezdové cesty pomocí tlakové myčky? Výše jsme zmínili všechny kroky, které vám pomohou při odstraňování mastnoty nebo olejových skvrn z betonu za použití vysokého tlaku. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi. Přečtěte si související články; vědět, jaký druh oleje pro čerpadlo tlakových ostřikovačů a jak vyměnit olej v čerpadle tlakových ostřikovačů.