Jak odemknout vířivou sušičku? 5 nejlepších způsobů!

Převážně uživatelé Whirlpool trpí a chtějí odpověď na svůj dotaz, jak odemknout sušičku Whirlpool. Když je jejich sušička náhodně uzamčena, nemůžete ji zapnout, dokud nebudete znát všechny tyto funkce. Článek bude zcela stručný a stane se pro vás plodnou diskuzí. Než budeme mluvit o funkci odemykání sušičky, nejprve musíme znát její aktivaci zámku. K visacímu zámku se dostanete kliknutím na jeho ikonu na ovládacím panelu.

S tímto běžným problémem se potýkají lidé, kteří používali sušičky Whirlpool. Tento bezpečnostní prvek někdy ulehčuje důvod k frustraci při hledání této situace, ale vy to nemůžete a vypadá to na hroznou situaci. Uživatelé Whirlpool se musí naučit její fungování ze všech aspektů.

Protože se jedná o bezpečnostní prvek, který je součástí moderních sušiček, zámek ovládání zabraňuje nežádoucím operacím, zejména pokud máte doma děti. Je potřeba se naučit všechny aspekty této funkce, abyste se nedostali do hrozné situace. I když je nezbytné mít správné znalosti, protože je to éra technologií, naše životy se stanou nepořádkem, pokud se nedokážeme stabilizovat, abychom mohli používat takové zdravé spotřebiče.

Způsoby odblokování vířivé sušičky

Vypadá to problematicky, ale je to snadný způsob, jak zjistit, jak odemknout sušičku Whirlpool. Důkladně si promluvíme a najdeme rychlé řešení tohoto problému, pokud je vaše sušička v pauze nebo sušička. Všechna tlačítka založená na roztoku budou fungovat, když je sušička rozbitá nebo vypnutá. Zde získáte několik praktických přístupů k odemykání sušičky.

#1. Jednoduchý přístup k opravě

Nejprve byste měli zkontrolovat, zda není zámek ovládání zaseknutý. Obvykle se vyskytuje, když nemáte pokročilý model a ovládání pomocí tlačítek. Pokud ale vlastníte nejnovější model založený na dotykové obrazovce, nemůžete tento přístup dodržovat. Stačí přejít na následující postup. Zde jsou kroky, které je třeba dodržet, aby se vaše potíže staly pohodlím.

1-Na pravé straně sušičky musíte rozpoznat tlačítko visacího zámku s názvem signál konce cyklu. Nachází se na pravé straně sušičky

2-Stiskněte tlačítko na tři sekundy

3-Proces je dokončen a vaše sušičky se odemknou.

#2. Blíží se další zamknutá tlačítka ovládání

K odblokování sušičky není nezbytné používat výše uvedené informace. Mohou mít různé klíče, které se používají k zamykání nebo odemykání. Musíte pomoci svému profesionálnímu instalačnímu technikovi najít další informace týkající se této funkce; pomůže vám najít správné tlačítko pro rychlé získání této funkce. Je to přiřazený klíč, který jste vytvořili pro tento účel.

#3. Obrazovka displeje se blíží

Funkce zamykání/odemykání je pokročilou verzí sušičky Whirlpool. To je trochu zřetelné, ale snadno se ovládá, když se vypne. K dispozici je visací zámek, který graficky ukazuje, že je zámek vypnutý. Pomohlo by, kdybyste sušičku odemkli přejetím prstem po dotykové obrazovce nahoru.

#4. Resetování přístupu vaší sušičky

V těchto zařízeních se používají informační technologie, aby byla jejich obsluha co nejjednodušší a nejpohodlnější. Technologie však někdy vykazuje určité provozní chyby. To je důvod, proč musíte resetovat zařízení, abyste problém vyřešili a tyto chyby zmizely. Přečtěte si, jak mohu resetovat pračku.

Odpojte sušičku

Sušička resetuje svou hlavní ovládací desku, když odpojíte vypínač a počkáte asi půl hodiny. Po půl hodině uvidíte, že zámek sušičky je vypnutý. Pokud tak neučiníte, musíte postupovat podle dalších pokynů, o kterých se diskutuje.

#5. Zkontrolujte a vyměňte přístup primární řídicí desky

A konečně, když všechny přístupy selžou, musíte přemýšlet o výměně hlavní řídicí desky, která řídí funkce vaší sušičky. Dává pokyny vašemu centrálnímu ovládacímu panelu obsahujícímu všechny části vaší sušičky. Je tedy třeba poznamenat, že pokud váš ovládací panel nefunguje efektivně a ovládací tlačítko nelze odemknout, zvažte následující kroky.

  • Nástroj je prvním krokem k odstranění základní desky pomocí libovolného šroubováku.
  • Budete muset sušičku vypnout.
  • Musíte otevřít jeho panel, který je otevřený ze zadní strany.
  • Odložme panel.
  • Uvolněte panel.
  • Uvolněte všechny matice, které jsou připojeny k hlavnímu ovládacímu panelu.
  • Umístěte nový panel do jeho přirozené polohy, aby byly zpět funkce obnovení.
  • Připojte také kabelové svazky a zadní víko.
  • Připevněte kryt tak, jak byl.

Je to obal!

Ve finále jste se naučili, jak odemknout sušičku Whirlpool. Jak jsme uznali, zámek ovládání je vynikající bezpečností a nejnovější funkcí, ale ty, kteří jej používají poprvé, často bolí hlava. Mezitím je to rychlá a praktická funkce sušičky. Chcete-li tento bezpečnostní zámek odpojit, musíte stisknout tlačítko; v opačném případě trvá oprava této funkce, jakmile je uzamčena a zablokována.

Neváhejte znát i tyto věci; přečtěte si, kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio a jak odemknout pračku whirlpool duet.