Jak naplánovat svatbu v destinaci Florida

Ti, kteří chtějí vědět, jak naplánovat svatbu v destinaci na Floridě, mohou tento proces zjednodušit do tří kroků. Probereme zákonnost a kontrolní seznam pro plánování svatby na Floridě, pokud je tento stát vaší vybranou destinací pro vaši svatbu na pláži nebo jakýkoli jiný typ svatby.

Plánování svatby, zejména plánování svatby v destinaci, bude vyžadovat více času a úsilí než svatba ve vašem rodném městě. Neváhejte a projděte si náš blog, kde najdete tipy na svatbu, pokud máte konkrétní dotazy.

Můžete si také přečíst, kolik stojí svatba Disney, protože některé páry jedou na Floridu, aby měli svatbu Disney.

Příručka pro začátečníky, jak naplánovat svatbu v destinaci Florida

Krok 1. Získejte veškeré zákonné předpisy pro svatbu v destinaci Florida

Prvním krokem při plánování cílové svatby na Floridě je zajištění všech zákonných předpisů pro manželství. Před rezervací prodejců a míst pro svatbu na Floridě si můžete přečíst požadavky zákonů na povolení k manželství na Floridě, abyste se ujistili, že je budete dodržovat a dosáhnout jich.

Některé z pozoruhodných věcí, které je třeba pamatovat při plánování svatby v destinaci na Floridě, je, že musíte kontaktovat místní kancelář County Clerk, protože možná budete potřebovat schůzku. Kromě toho svatba na Floridě vyžaduje svatebního úředníka na Floridě.

Pokud jde o povolení k uzavření sňatku, pro nerezidenty neexistuje žádná čekací doba. Licence však bude platná pouze 60 dní po jejím vydání.

Krok 2. Naplánujte si datum svatby na Floridě

Dalším krokem při plánování svatby v destinaci je rozhodnutí o datu vaší svatby v destinaci Florida. Některé páry také nejprve najdou místo, protože jsou flexibilnější s daty.

Ale pokud máte svatbu na Floridě na pláži, naplánujte si datum svatby tak, abyste co nejlépe využili skvělé počasí. Například se nechcete vdávat během bouří a hurikánů, zejména od konce června do poloviny září.

Ale pokud máte svatbu v interiéru, pak má počasí menší vliv na výběr data. Takže další úvaha by byla hlavní sezóna pro svatby a outdoorové aktivity, abyste ušetřili náklady a měli méně lidí ve vámi požadovaném místě.

Krok 3. Dosáhněte cílového svatebního kontrolního seznamu

Posledním krokem pro plánování svatby v destinaci na Floridě je sepsání kontrolního seznamu, zvláště pokud si nenajmete plánovače. Mohlo by být praktičtější najít dodavatele pro vaši svatbu v destinaci Florida v samotném státě, takže nebudete hradit náklady na dopravu a ubytování personálu.

Také byste měli zvážit, zda máte typický obřad nebo svatbu na pláži na Floridě, protože ta může potřebovat více prodejců, pokud je místo nezahrnuje ve svém balíčku. Můžete získat plán svatby na Floridě od resortu, který vám ušetří potíže s kontaktováním a hledáním různých prodejců a svatebních prvků.

Mezi některé z prodejců, které budete potřebovat pro svatbu v destinaci Florida, patří návrháři svatebních šatů, vlasů, make-upu, svatební fotograf, svatební DJ nebo dokonce dekoratér a catering, pokud je místo nemá. Možná budete také muset pronajmout předměty pro venkovní obřady, jako je svatba na pláži na Floridě.

Kam se chcete vdát na Floridě?

Florida nabízí řadu míst, která udělají perfektní svatební místo pro každý pár. Jedním z nejromantičtějších míst pro svatbu na Floridě je Amelia Island.

Pokud máte rádi plážové svatby, nepotřebujete ani povolení k uzavření manželství v tomto místě. Dalším fantastickým místem pro svatby na Floridě na pláži je Hutchinson Island a plánování v této destinaci je ještě pohodlnější.

Můžete kontaktovat Marriott Beach Resort and Marina na ostrově Hutchinson, abyste naplánovali svou dokonalou svatbu. Mají dokonce i taneční sál, pokud máte na svůj velký den mnoho hostů.

Jaký je nejlepší měsíc pro svatbu na Floridě?

Když plánujete svatbu v destinaci na Floridě, informujte své hosty včas pomocí termínů uložení a pozvánek, aby mohli uvolnit svůj rozvrh. A nejlepší čas na svatbu na Floridě je v březnu, ale toto je také nejrušnější sezóna pro svatby, takže si místo a prodejce rezervujte předem.

Měsíce, které se svatbám a událostem obvykle vyhýbají, jsou červen, červenec, srpen a září kvůli horkému, ale nepředvídatelnému počasí s hurikány. Ale s pečlivým plánováním by vám tyto letní měsíce mohly udělat dobře, protože jsou nejlevnější dobou pro svatbu na Floridě.

Kolik stojí svatby v destinaci Florida?

Můžete očekávat, že utratíte kolem 250 $ za svatebního hosta nebo alespoň 16 000 $ za svatbu na Floridě. Můžete však porovnat různé svatební balíčky, protože některé mohou nabízet zdarma, pokud jste ubytováni v jejich hotelu nebo letovisku.

Navíc čím méně hostů máte, tím může být svatba cenově dostupnější. Například svatební balíček na Floridě pro 25 hostů stojí méně než 4 000 USD pouze s výzdobou, koordinátorem na místě, ministrem, květinami, hudbou, židlemi, stanem a svatebním dortem.

Pokud jste omezeni financemi, přečtěte si naše tipy, jak naplánovat svatbu v destinaci s malým rozpočtem.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili, jak naplánovat svatbu v destinaci na Floridě, získáním zákonných předpisů, nastavením data na nejlepší měsíc a vytvořením kontrolního seznamu dodavatele.

Celkově páry nemusí kvůli svatbě na Floridě vyrušit peníze, protože existují balíčky, které nepřekročí 5 000 $. Buďte realističtí s velikostí hosta a tématem svatby.