Jak mohu zrušit svůj měsíční dar ASPCA? 3 snadné způsoby

Jak zruším svůj měsíční dar ASPCA? Měsíční dárek můžete zrušit pouze telefonicky nebo projít online storno platformami, jako je DoNotPay a další. Dávání nikdy nikomu neuškodí. Pokud něco, dává vám to více sebeúcty a sebeuvědomění. Ale co když už si nemůžete dovolit dávat? To není problém. Tento článek vám ukáže, jak rozšířit vaši pomoc konkrétně na ASPCA a jak v případě potřeby zrušit dary.

Ale než všechno ostatní, pojďme vědět více o ASPCA; je to organizace jednotlivců zabývajících se zvířaty, jejímž cílem je poskytovat adekvátní ochranu pro jakoukoli formu týrání zvířat ve Spojených státech amerických. ASPCA, známá také jako Americká společnost pro prevenci krutosti na zvířatech, je jednou z prvních humánních společností, které byly v Severní Americe vybudovány. Tato organizace je dodnes jednou z největších světových organizací.

Organizace byla založena na přesvědčení, že se zvířaty by se mělo s respektem a péčí zacházet stejně jako se zvířaty. Protože lidé jsou mocnější než tato zvířata, nižší druhy jsou vystaveny násilí a krutosti. Jejich ochrana je tedy jednou z našich povinností.

ASPCA provádí mise na záchranu zvířat a projekty určené pro majitele domácích zvířat, aby sledovali bezpečnost a pohodu zvířat. Jsou organizací, kterou dobře podporují miliony lidí po celém světě. Jste rádi, že se dozvíte více? Zůstaňte naladěni a můžeme začít.

Způsoby, jak dosáhnout rozdílu

Můžete to změnit tím, že jim pomůžete s jejich misemi a podpoříte jejich projekty, a máte následující možnosti nebo způsoby, jak jim pomoct. Můžete pomoci darováním částky, spojením s jejich mobilním týmem nebo pomocí při fundraisingových akcích.

#1. Jak zrušíte svůj měsíční dar ASPCA

Můžete pomoci tím, že darujete dolar nebo z něj uděláte měsíční dárek pro organizaci. Posledních 150 let tvrdě pracovali na zastavení týrání zvířat. Už teď je pro ně každý dolar velkou pomocí. Máte dvě možnosti, buď darovat jednorázově, nebo z toho udělat měsíční zvyk. Pokud dáváte přednost tomuto způsobu, můžete navštívit jejich darovací odkaz a vyplnit a doplnit potřebné potřebné informace.

Nyní, „Jak mohu zrušit svůj měsíční dar ASPCA?“ no, každý má své důvody, proč s darováním přestat, ale ať už to je cokoli, měli byste být schopni to udělat.

Chcete-li zrušit svůj měsíční dar v ASPCA, můžete jim zavolat přímo přes telefon. Není jiné cesty, než jim rovnou zavolat. Vytočte jejich číslo (800) 628-0028 a poskytněte informace o svém dárci – žádost o členství a opakované platby a potvrzení.

Pokud plánujete zrušit své členství a měsíční dárek, očekávejte, že zrušení se projeví během měsíce nebo následujícího měsíce. Implementace vašeho zrušení bude záviset na datu, které jste zavolali ke zrušení.

V případě, že se nechcete přesvědčit o pokračování předplatného jen proto, že si to nemůžete dovolit, neztrácejte čas vysvětlováním situace. Vyzkoušejte některé platformy pro zrušení, jako je DoNotPay, UseLine nebo Emma pro hladší transakce. Přátelé, možná bude dobrý nápad přečíst si, jak zrušit měsíční dárcovství aclu a jak zrušit dárcovství k-love.

#2. Fundraiser

Další možností, jak pomoci, je uspořádat benefiční kampaň na benefiční akci pro ASPCA, ať už se jedná o stánek s limonádou, prodej pečiva nebo při oslavě jakýchkoli akcí. K nastavení kampaně stačí provést několik jednoduchých kroků. První je vytvořit kampaň. Jasně si rozmyslete, proč chcete získat finanční prostředky pro ASPCA. Další je marketing vaší práce. Vše můžete zveřejnit online, protože se vše šíří rychleji pomocí sociálních médií. Poté budete dostávat hovory nebo zprávy, které vám pomohou získat peníze. Peníze půjdou organizaci vaším prostřednictvím a vaší pomocí propagace fundraisingové kampaně jste také hodně pomohli.

#3. Připojení k mobilnímu akčnímu týmu

Další metodou je připojit se k mobilnímu akčnímu týmu ASPCA. Akční tým je zodpovědný za šíření aktuálních informací o nejnovějším dění souvisejícím s týráním zvířat nebo asistencí. Pokud se chcete přidat, stačí se zaregistrovat a dostávat novinky v rámci kruhu. Tak vás zajímá, co dělá akční tým? Zachraňují zvířata, nacházejí vhodnou adopci pro zvířata bez domova a chrání ty, kteří zažívají týrání.

ASPCA jde na jakékoli místo v Americe, aby pomohla, zachránila a zachránila zvířata, která nutně potřebují pozornost. Přebírají také případy týrání týraných zvířat vůči jejich majitelům od prvotního vyšetřování až po umístění do nového domova. Pokud jde o umístění zvířat, ASPCA také otevírá řadu zvířat připravených k přijetí a milování v nových domovech. Zajišťují, že adoptivní rodina může poskytnout vše, co potřebují, prostřednictvím adopce a rehabilitace zvířecího chování.

Pokud jde o ochranu zvířat, mobilní akční tým chrání zvířata prostřednictvím federálních zákonů a zapojením komunity. Pořádají také sympozia o prevenci týrání a o tom, jak se o zvířata u vás doma dobře starat.

Závěr

Pokud tedy stále přemýšlíte: „Jak zruším svůj měsíční dar ASPCA?“ nebojte se; je to stejně jednoduché jako mluvit s nimi po telefonu. Je také důležité vědět, jak někdy říkat „NE“. Ano, pomáháte ostatním, ale myslete také na to, abyste pomohli i sobě. Možná budete chtít vědět, proč darovat ASPCA.