Jak dostat psí chlupy z přikrývky v sušičce? 12 nejlepších způsobů!

Zajímá vás, jak dostat psí chlupy z přikrývky v sušičce? Zvládněte odstranit psí chlupy v přikrývce pomocí válečku na vlákna, gumové rukavice, vysavače, houby a kartáče.

Čištění prošívané přikrývky skutečně zůstává dřinou, která se může zhoršit, pokud tak neučiníte. Nesmíte se vzdát, ale hodit přikrývku spolu s ostatními, nebo se vlasy přesunou do jiných zátěží, jak pokračují do potrubí.

Ale chlupaté látky hoďte do sušičky, než je vyperete, a to je povinné; odhoďte poslední psí chlupy, ale zajistěte, aby sušička ztratila většinu chlupů z povrchu látky; čtěte dále, protože toto je pouze přehled!

Způsoby, jak zbavit psí chlupy v sušičce

Níže jsou uvedeny způsoby, jak zvážit, jak dostat psí chlupy z šidítka v sušičce.

#1. Válec na vlákna

Tento typ je dodáván s lepivým listem papíru, který se obvykle odlepuje a je platný pro oblečení, protože dělá své zázraky se psími chlupy zapíchnutými do šidítka v sušičce, takže válečkem na žmolky protřete povlečení. Odstraňte kožešinu a vyměňte balicí pásku za váleček, který si omotáte kolem ruky, protože je na jedné straně lepivý a slouží ke stejnému účelu.

#2. Vakuum

Nejprve přikrývkou zatřeste, aby se uvolnilo hodně vlasů, nebo povlečení vysajte pomocí kartáčového nástavce; otřete houbou, abyste se ujistili, že na přikrývce není správně vypraná srst, a položte přikrývku blízko nohou postele. Pokud uvidíte, že si to pejsek užívá, jak se kudrní, naučte ho zůstat na dece místo na přikrývce.

#3. Štětec

Vykartáčujte srst svého psa, abyste odstranili uvolněné chlupy, které mohly skončit v podestýlce. Pokud váš pes snáší zvuk vysávání, je také méně chlupatý, zatímco prostěradla s méně rozpuštěnými chlupy se vysávají lépe, což výrazně snižuje množství chlupaté srsti.

#4. Balónky

Balónky jsou známé ve hrách školních dětí. Jsou možností, jak otřít psí chlupy z přikrývky v sušičce. Statická elektřina má pocit, jako by se vrátila do 4. třídy, třela se při čekání, až sesbírá nepořádek.

#5. Scotchbrite

Tento produkt poskytuje systém odstraňování psích chlupů pomocí lepivých povrchů při vytahování chlupů z přikrývky, dokonce i na nábytku.

#6. Furminátor

Tento unikátní kartáč účinně odstraňuje uvolněnou srst a podsadu zvířete. Snižuje celkovou srst, kterou pes shazuje, o devadesát procent; není vtip, že je možné uplést látku ze stejného množství chlupů zvířete; Dodává se v různých velikostech a tvarech vhodných pro různé typy domácích zvířat.

#7. Léčba Espree

Toto ošetření vrhu pro psy je přirozené a přímočaré, snižuje línání u psů, protože produkt používá výtažky z aloe a syrové ovesné vločky a je velmi šetrný při použití u zvířat různého věku a typů.

#8. Gumové rukavice

Gumové rukavice jsou známějším trikem, když chcete odstranit psí chlupy, zejména drobné hrbolky nebo hrbolky, protože přitahují srst. Položte látku naplocho rukama, které dobře procházejí povrchem, poskytněte ručník a setřete vlasy z gumových rukavic tímto trikem, který nejlépe funguje s přikrývkou. Syntetický materiál nebo textura dodává gumovým rukavicím další vzpruhu, což je pravda, zvláště když je ponoříte pod vodu a tlumíte je.

#9. Stěrka

Stěrka je užitečná, když přikrývku pokládáte naplocho, s možností ručního držení, kdy je jednodušší provádět tvrdé a krátké tahy při držení vrchní tkaniny. Vytváří napětí, že to musíte udělat správně, abyste odstranili 95 % psí srsti v přikrývce, takže si při otírání stěrky vezměte nějaký šikovný hadřík.

#10. Aviváž

Při odstraňování vlasů z přikrývky v sušičce použijte aviváž, včetně přidání jednoho dílu aviváže a tří dílů vody v rozprašovači, a při utírání mokrých míst nastříkejte látku hadříkem z mikrovlákna, takže je ideální možnost odstranění psích chlupů. Možná vás také bude zajímat, proč byste měli přestat používat aviváž.

#11. Pemza

Pemza je dokonalou alternativou pro sametové, texturované a pletené přikrývky, takže protáhněte kámen přikrývkou a počkejte, dokud se vlasy úplně neuvolní. Toto je užitečný trik pro majitele domácích mazlíčků, jako jste vy, s krátkou a hustě chlupatou srstí psa Pitbull může být skutečně náročné odstranit, ale kámen je považován za účinný.

#12. Hřeben pro psí špendlík

Tento hřeben je podobný kartáči, který odstraňuje psí chlupy z přikrývky se široce rozmístěnými a většími kolíky. To je příjemné, protože vám to umožní dosáhnout na různé části přikrývky a funguje to lépe, když se použije na texturovaný a silnější materiál. Pořiďte si jeden od renomované značky a užijte si ty nejvyšší výhody, které nabízí.

Je to zábal!

Nyní se naučíte, jak odstranit psí chlupy z přikrývky v sušičce pomocí pemzy, aviváže, gumových rukavic, stěrky, balónků, kartáče atd. Vyberte si takovou, která vám vyhovuje; když se rozhodnete sundat psí chlupy z přikrývky v sušičce! Můžete si také přečíst o tom, co se stane, když do sušičky vložíte prachový nezastavitelný materiál a jak mohu pračku a sušičku chránit proti přepětí.