Co znamená D90 na sušičce LG? 3 chybové kódy, které byste měli vědět!

Jste ve stresu, protože chcete vědět, co znamená d90 na sušičce LG? Zpráva na displeji d90, kterou vidíte na inovativní sušičce LG, je chybový kód, který vás informuje o problému, který je problémem stroje. Chybový kód d90 znamená 90procentní ucpání výfuku sušičky. Pokud je přijat chybový kód d90, sušička zastaví proces sušení, pokud je používána.

Za starých časů lidé dělali domácí úkoly ručně, dokud nebyly inovovány a vytvořeny nové spotřebiče, které pomáhaly s efektivitou. Domácí spotřebiče jako ledničky, pračky, sušičky, myčky a mnohé další byly vynalezeny proto, aby nám usnadnily život. Díky tomu jsme měli více času na odpočinek a méně starostí, že se nám jídlo pokazí.

Spotřebiče, které vidíme, byly vynalezeny před desítkami let a velké mozky současnosti zaměřují své úsilí na vylepšení technologie těchto strojů. Proto si necháváme vyrábět inteligentní spotřebiče různých značek. Disponují chytrými funkcemi, jako jsou hlasové příkazy, dotykové panely, připojení Wi-Fi atd. V tomto článku se zaměříme na sušičky, konkrétně na chytré sušičky LG. Probereme funkci zaměřenou na pomoc majiteli zaručit dlouhodobý vztah s jeho chytrým spotřebičem. Dělají to prostřednictvím chybových kódů a my si některé projdeme, abychom vám pomohli pochopit, co znamenají, dělají a jak je opravit. Jen pokračujte ve čtení!

Co jsou chybové kódy LG

Stejně jako jakékoli jiné chytré zařízení mají inteligentní spotřebiče LG také způsob, jak uživateli sdělit, že je něco špatně. Je to zobrazením chybových kódů s různým významem, které označují konflikt, kterému spotřebič čelí. To se provádí tak, aby uživatel mohl vyřešit problém dříve, než může způsobit vážné nevratné poškození.

Tímto způsobem může uživatel zabránit tomu, aby se spotřebič musel poměrně rychle vyměnit, a mohl tak něco udělat s příčinou problému a vyřešit jej. To je důvod, proč se inteligentní stroje snadněji udržují, protože díky nim víte, na co musíte obrátit svou pozornost.

Je nezbytně nutné znát význam chybových kódů, které by váš chytrý spotřebič mohl zobrazit. Nejlepší způsob, jak to udělat, je přečíst si uživatelskou příručku. Pokud nemůžete, můžete si to jednoduše vyhledat na internetu nebo si přečíst články jako je tento přímo zde. Níže budeme diskutovat o některých chybových kódech, které sušičky LG zobrazují. Pokračuj; tímto způsobem nám můžete pomoci zjistit, co znamená d90 na sušičce LG.

Standardní chybové kódy sušičky LG

Nyní, když máme všechny ty další věci, které musíte vědět, z cesty, můžeme začít procházet tyto standardní chybové kódy sušičky LG, konkrétně d80, d90 a d95. Co sušička znamená, vysvětlíme na jejím zobrazení. Pochopením významu těchto chybových kódů a jejich problémů můžeme sušičku opět uvést do normálního provozu.

Kód chyby #1. d80

První chybový kód je d80. Když vaše sušička LG zobrazí tuto zprávu, znamená to, že její ventilace je blokována z 80 procent. Toto zablokování obvykle způsobuje nahromadění vláken. Měli byste to okamžitě řešit, abyste zabránili přehřátí sušičky a ohrozili vaši bezpečnost.

Chcete-li vyřešit chybovou zprávu d80, obvykle stačí vyčistit filtr na vlákna. Měli byste také odpojit hadici výfuku za sušičkou a odstranit případné ucpání. Pokud se chybové hlášení stále zobrazuje, můžete také zkontrolovat ventilační otvory a zjistit, zda nějaké ucpání nebrání snadnému proudění horkého vzduchu. Zde je návod, jak vyčistit sušičku LG.

Kód chyby č. 2. d90

Co tedy znamená d90 na sušičce LG? Druhý chybový kód je d90. Je to podobné jako u kódu chyby d80, s tím rozdílem, že místo 80 procent jde až o 90 procent. S chybovým kódem d80 je sušička obvykle stále použitelná. S chybovým kódem d90 však sušička zastaví své funkce, aby se zabránilo přehřátí a poškození. Chcete-li opravit chybový kód d90, udělejte totéž, když jednáte s d80. Tím, že se zbavíte toho, co brání proudění vzduchu, můžete vyřešit svůj problém s d90. Pokud stále dochází k nějakému zablokování, váš chybový kód d90 se může změnit na chybový kód d80, což znamená, že stále máte nějaké věci, které můžete vyzkoušet.

Kód chyby #3. d95

A konečně, chybový kód d95 má největší zablokování, což znamená omezení proudění vzduchu o neuvěřitelných 95 procent. Znovu vyzkoušejte metody uvedené u d80 a d90. Pokud jste vyzkoušeli vše, co jste mohli, a stále zobrazuje chybovou zprávu, je čas, abyste zavolali profesionála.

Je to obal!

Nyní, když jste se dostali na konec tohoto článku, bychom vám chtěli srdečně poděkovat. Doufáme, že nyní víte, co dělat s různými chybovými kódy, které může zobrazit vaše sušička LG. Oceňujeme, že jste se obrátili na tento článek, abyste pochopili, co znamená d90 na sušičce LG. Opatrujte se a stále se vzdělávejte. Možná si také budete chtít přečíst o tom, proč pračka LG při odstřeďování vydává hlasitý zvuk.