Co nosit přes šaty bez rukávů na svatbu

Vyzkoušejte šest zakrytí, pokud nevíte, co si vzít na svatbu přes šaty bez rukávů. Tento seznam obsahuje možnosti pro všechny svatební kódy oblékání, abyste zajistili, že na každé svatbě budete stále vypadat elegantně.

Pro nevěsty, které také potřebují upravit své svatební šaty bez rukávů, je tu návod, jak přidat rukávy na svatební šaty. Existuje mnoho potenciálních důvodů, proč byste na svatbě chtěli mít zakrytou oblast paží nebo hrudníku, takže je vždy užitečné vědět, jak opravit šaty bez rukávů.

Co mohu použít k zakrytí šatů bez rukávů na svatbu?

  • Blazer

Sako je jedním z nejlepších kousků oblečení, které se nosí přes šaty bez rukávů na svatbě. Je ideální pro formální dress code a můžete experimentovat s barevnými kombinacemi se svými šaty bez rukávů.

Dalším způsobem, jak nosit blejzr k zakrytí šatů bez rukávů, je zapnout ho úplně, takže budete vypadat, jako byste ho sladili se sukní. To pomáhá se skromností, zvláště pokud jsou vaše šaty bez rukávů také bez zad.

  • Bunda

Pokud nemůžete najít blejzr, který by se hodil k vašim šatům bez rukávů, můžete zvážit sako. Stylovou možností je zkrácená bunda, která vám pomůže zachovat siluetu vašich šatů bez rukávů, zejména střihů do A.

Nevěsty, které chtějí do svatebního outfitu vložit svou osobnost, dokonce ke svatebním šatům bez rukávů nosí netradiční saka. Například najdete nevěsty, které mají na sobě džínové nebo dokonce kožené bundy s atraktivními potisky na zádech, když jdou uličkou.

  • Cardigan

Pokud si nejste jisti, co si vzít na svatbu na dvorku nebo jakoukoli svatbu s uvolněnějším dress codem, můžete zvolit svetr a koktejlové nebo midi šaty. Na cardiganu je fantastické, že si ho můžete obléknout nahoru nebo dolů a je dostatečně pohodlný, i když je svatba venku nebo je horké počasí.

Je lehčí a prodyšný ve srovnání s bundami a blejzry a můžete si ho snadno sbalit do tašky na recepci, když si můžete vzít šaty bez rukávů. Můžete se dokonce rozhodnout pro delší vesty, které poskytují větší krytí, zejména vzadu až k nohám, a nebude vám horko.

  • Kabát

Zimní svatby nebo večerní svatby, kde potřebujete zahalení nejen kvůli skromnosti, ale i do chladného počasí, se ke kabátům skvěle hodí. Na nošení kabátu přes šaty bez rukávů je fantastické to, že můžete využít i jeho kapsy, takže si s sebou nebudete muset brát větší tašku.

Dalším stylovým způsobem, jak nosit kabát k šatům bez rukávů, je jednoduše si ho přehodit přes ramena. Dejte si pozor na barvy, především bílou a příbuzné odstíny, protože nechcete vypadat jako nevěsta.

  • Kimono

Pokud se vám na svatbě nelíbí kombinace kardiganu a šatů bez rukávů, můžete přes něj uvažovat o kimonu. Lehká a splývavá kimono fungují obzvláště skvěle na svatbách v destinaci nebo na pláži.

Kimona také přicházejí s mnoha vzrušujícími potisky a vzory, takže pokud vám vaše šaty připadají příliš obyčejné, je toto zakrytí tou nejlepší volbou. Zde je návod, jak obléknout obyčejné šaty na svatbu, kde najdete další tipy.

  • Plášť

Pokud na svatbu nepotřebujete tolik krytí na pažích, můžete přes šaty bez rukávů uvažovat o pelerínových nebo pelerínových bundách a blejzrech. Tento styl je také ideální pro formální a večerní svatby než kimona a vesty, které mohou vypadat příliš ležérně.

Pamatujte však, že nechcete pláštěnku, která je příliš nápadná nebo dokonce v bílé barvě, jak byste mohli vypadat jako nevěsta. Tipem pro zachování jemnosti je zvolit pelerínu stejné barvy nebo tónu jako vaše šaty.

Jak si mohu na svatbu zakrýt paže šaty bez rukávů?

Zahalovací kusy oblečení, jako jsou saka, blejzry a vesty, jsou nejjednodušším způsobem, jak si zakrýt paže, pokud máte na svatbu šaty bez rukávů. Některé svatby se konají na konzervativních místech, nebo jde možná o formální událost, kdy si svatební hosté musí zachovat skromnost a neukazovat kůži.

Pokud ale potřebujete pouze nějaké zakrytí na hrudi a pažích pro ochranu před sluncem nebo obecné pohodlí, můžete si přečíst o tom, jak nosit šátek na svatbu. V závislosti na tom, jak si šátek upravíte, může pokrývat více či méně horní část těla.

Mohu si vzít na svatbu šaty bez rukávů?

Odpověď, zda můžete nosit šaty bez rukávů na svatbu, závisí na typu svatby. Některé náboženské a konzervativní obřady nebo ty, které se konají v uctívání, mohou šaty bez rukávů považovat za odhalující a neuctivé.

Na druhou stranu jsou některé svatby klidnější, zvláště ty, které se konají venku. V tomto typu prostředí jsou povoleny kratší šaty a dokonce i šaty bez rukávů, pokud styl není příliš sexy, takže byste vypadali, že zastiňujete nevěstu.

V případě pochybností se neváhejte zeptat nevěsty a ženicha nebo jejich nejbližších přátel, co si vzít na sebe. Vždy si můžete vzít i bundu nebo kabát, pro každý případ.

Závěr

Pomohl vám tento průvodce oblečením? Právě jsme se naučili, co si vzít na svatbu přes šaty bez rukávů: sako, sako, svetr, kabát, kimono a pláštěnka.

Výběr mezi nimi závisí na typu svatby a pokrytí, které budete potřebovat. Mějte na paměti, že některé jsou také teplejší než jiné.

Dejte nám vědět do komentářů, jaký styl byste zvolili vy.