Co je symbol 17. výročí svatby

Odpověď na to, co je symbolem 17. výročí svatby, mohou být dvě věci. Tento milník manželství souvisí s karneolem a dokonce i hodinkami.

Pokračujte ve čtení níže, kde najdete tipy na dárky, které můžete z těchto symbolů získat, a dále pochopte, proč znamenají 17 let manželství. Povíme si také, čím je 17. výročí svatby výjimečné.

A pokud máte konkrétní dotazy týkající se různých výročí svatby, projděte si prosím náš svatební blog. Víte například, jaký je symbol pro 13. výročí svatby?

Co je 17. výročí svatby a jeho symbol?

Symbolem 17. výročí svatby může být kamenný karneol. Nedivte se však, že některé odkazy uvádějí jako symbol tohoto milníku manželství také hodinky.

Bez ohledu na to, mít tyto mnoho možností pro symbol 17 let manželství představuje několik tipů na dárky pro vašeho partnera nebo pár, který slaví toto výročí svatby. Nezapomeňte se neomezovat tím, jak oslavit 17. výročí svatby a dárky, které můžete dát.

Abychom lépe pochopili, proč se jedná o symboly související se 17. výročím svatby, proberme je jeden po druhém:

Jaký kámen je pro 17 let manželství?

Pokud vám docházejí nápady na svatební dary na oslavu 17 let manželství, zvažte kámen 17. výročí svatby: karneol. Tento krásný červeno-oranžový kámen symbolizuje teplo a odvahu, což se hodí k páru, který je spolu více než deset let.

Podle International Gem Society se karneol dokonce nosí jako šperk pro ochranu zdraví a sexuální stimulaci. Pokud tedy uvažujete o tom, že byste svému manželovi darovali karneolový doplněk k připomenutí vašeho 17. výročí svatby, bude to také způsob, jak mu popřát hodně štěstí a zdraví do nadcházejících let.

Jaký je moderní symbol 17. výročí svatby?

Kromě tradičních symbolů výročí svatby mají milníky manželství často moderní symboly. To se provádí za účelem nabídnout alternativní nápad na dárek, zvláště pokud je těžké získat tradiční symbol výročí svatby nebo jej koupit draho.

Jak již bylo řečeno, moderním symbolem 17. výročí svatby jsou hodinky. Jiné odkazy však navrhují nábytek jako alternativní symbol pro tento milník manželství.

Bez ohledu na to jsou nábytek a hodinky praktické dárky k 17. výročí svatby. A pokud je chcete vidět na základě symboliky, můžete si nábytek představit jako podporu a hodinky jako vedení nebo věčnost.

Jaký je květ 17. výročí svatby?

Červený karafiát je květinou k 17. výročí svatby. Proto můžete svému manželovi darovat kytici červených karafiátů nebo ji můžete ozdobit na oslavě výročí.

Zajímavé je, že červené karafiáty jsou ve světle červené a tmavě červené barvě. Předpokládá se, že první z nich znamená obdiv, zatímco tmavě červené květy symbolizují lásku a náklonnost.

Svých 17 let manželství si můžete připomenout také zasazením karafiátů do své zahrady. Karafiáty se snadno pěstují a když je uvidíte kvést, pomůže vám to vzpomenout si, jak dlouho jste se svým partnerem byli.

Jakou barvu má 17. výročí svatby?

Pro 17. výročí svatby nejsou vyhrazeny žádné konkrétní barvy, ale k oslavě této události se často používá žlutá a oranžová. Při oslavě 17. výročí svatby můžete svému manželovi darovat žluté hodinky nebo ozdobit žlutou jako primární barvu.

A pokud jde o význam, žlutá souvisí s optimismem, loajalitou a pozitivitou. To vše jsou samozřejmě dobré vlastnosti pro dlouhotrvající manželství.

Jak se nazývá 17leté výročí?

Pro 17. výročí svatby neexistuje žádný název, protože stejně jako jiná lichá délka trvání manželství ani 17. výročí nepatří mezi běžně oslavované milníky. Nicméně, můžete volat jako karneol výročí svatby, pokud chcete termín pro to.

Co znamená 17 let manželství?

Tradičním symbolem 17. výročí svatby je karneol. Jak již bylo řečeno, tento milník symbolizuje vytrvalost a vřelost, jak lze očekávat v manželství, které trvá déle než deset let.

Je to jedinečné, protože většina manželství dnes dosahuje pouze 6 až 8 let. A než se nadějete, budete slavit 20. výročí svatby, což je významný milník manželství.

Víte, jaké výročí upgradovat snubní prsten? Možná je čas získat nové kapely na vaše 17. výročí svatby!

Jaký dárek k 17. výročí svatby?

Zvažte karneol, hodinky nebo nábytek jako dárek k 17. výročí svatby. Může to být také žlutý předmět, svazek červených karafiátů nebo rande ve vaší oblíbené restauraci.

Celkově však osobní dárek vždy více ocení váš manžel/manželka. Takže pokud je už nějakou dobu slyšíte mluvit o konkrétním předmětu, 17. výročí svatby je ideální k tomu, abyste je překvapili!

Závěr

Byl tento průvodce výročím svatby užitečný? Pro rekapitulaci toho, co je symbolem 17. výročí svatby, si můžete vybrat mezi drahokamem a jeho moderním symbolem, kterým jsou hodinky.

Karneol je vybrán jako kámen 17 let manželství. Ale bez ohledu na to můžete zvážit, který tradiční nebo moderní symbol podle vás nejlépe reprezentuje vaše manželství.

Níže nám dejte vědět, jaký symbol preferujete.