Co by si měl ženich obléknout na plážovou svatbu

Ti, kdo si nejsou jisti, co by si měl ženich obléknout na plážovou svatbu, zvážit vytvoření oblečení vhodného pro plážové svatby na základě dress code. Podělíme se také o tipy na styl ženicha, pokud jde o klasickou nebo svéráznou plážovou svatbu.

A pokud se zeptá také nevěstina matka, odkažte ji na tuto příručku o tom, co by si matka nevěsty měla obléci na plážovou svatbu. Je pochopitelné, že toto malebné venkovní svatební místo může být matoucí, když znáte vhodné oblečení pro hosty.

Co by si měli ženichové obléci na plážovou svatbu?

Ženich na neformální plážovou svatbu

Pokud vy a vaše nevěsta dáváte na plážovou svatbu přednost ležérnímu nebo uvolněnému oblečení, je snadné se rozhodnout pro oblečení vašeho ženicha. Ale jen proto, že je to neformální, neznamená to, že nebudete vynakládat žádné úsilí na to, co máte na sobě.

Neformálním oděvem ženicha na plážovou svatbu je košile na zapínání v květinové nebo letní barvě, podle toho, co doplňuje nevěstu nebo samotné svatební téma. Zvažte také bílé kalhoty nebo šortky, v závislosti na ročním období.

Můžete se také rozhodnout pro lněné oblečení a pak ztratit obuv pro dokonalý boho a uvolněný vzhled. Jinak se sandály hodí i na ležérní plážovou svatbu.

Přečtěte si, jaké boty si vzít na plážovou svatbu, kde najdete další nápady.

Oblečení pro ženicha na poloformální plážovou svatbu

Většina párů dává na plážové svatbě přednost poloformálnímu nebo oblékanému-neformálnímu oblečení, takže každý stále vypadá hezky a pro tuto příležitost by se oblékl. Ženich si proto může vyzkoušet různé obleky, aby zjistil, který bude vhodný pro téma svatby, nebo pochválit, co má nevěsta na sobě.

Vzhledem k tomu, že je poloformální, nemusíte nosit celý oblek nebo smoking. Místo toho si oblékněte oblek a zkombinujte ho s košilí.

Můžete se také rozhodnout pro košili se zapínáním na knoflíky bez kravaty a poté rozepnout některé z horních knoflíků pro uvolněnější vzhled. Pokud je chladno, můžete si k oděvu přidat i bundu; klíčem je zajistit, abyste na sobě měli oblečení na míru, abyste vypadali extra elegantně.

Oblečení pro formální plážovou svatbu

Je rozumné požadovat formální plážové svatební oblečení pro vaše hosty, především pokud se koná v elegantním letovisku. Ženich může nosit formální oděv, jako je oblek nebo smoking, zejména na večerní svatbu na pláži.

Zvažte nošení motýlka, zatímco vaši mládenci nosí kravaty. Poté oblek nebo smoking spárujte s bílou košilí, manžetovými knoflíčky, kapesníčkem a koženými botami.

Dle svatebního tématu nebo ročního období můžete obléknout i jiné barvy k obleku a vnitřní košili. Udělejte si čas a nechte si oblek ušit na míru, protože je to obrovský rozdíl.

Nevíte, jak složit kapsář na svatbu? Pak si přečtěte náš návod a podělte se o něj se svými mládenci!

Nápady na plážové svatební oblečení pro ženicha pro klasickou plážovou svatbu

Klasická plážová svatba je obvykle poloformální, ale shovívavá s dress codem. Nevěsta má většinou na sobě bílé maxi svatební šaty, takže si k ní můžete vzít tmavě modrý nebo šedý trojdílný oblek.

Můžete se také rozhodnout pro vestu přes bílou košili v kombinaci s plátěnými kalhotami a mokasíny. Zkuste svému partnerovi ukázat svůj outfit, aby vám také mohl navrhnout další doplňky, které byste mohli přidat.

Nápady na plážové svatební oblečení pro ženicha pro svéráznou plážovou svatbu

Pláž je dokonalým svatebním místem pro odvážnou nebo jedinečnou svatbu. Myslete na barvy a vzory, které na tradičním svatebním obřadu obvykle neočekáváte.

Můžete nosit sametový oblek, barevnou košili, chodit naboso nebo přidat k oděvu svého ženicha zábavné doplňky. Ale samozřejmě, stále chcete vypadat vhodně pro svaz.

Může si ženich vzít na plážovou svatbu šortky?

V dnešní době najdete ženichy v šortkách na svatbu na pláži. Ale samozřejmě by to mělo pro tuto příležitost vypadat elegantně a nikdy by nemělo chybět cargo nebo roztrhané džínové šortky.

Některé šortky, které mohou ženichové nosit na svatbě na pláži, jsou tmavě modré, šedé, hnědé, černé nebo dokonce bílé, které sahají nad nebo pod kolena. Dbejte na to, aby i vaši mládenci měli na sobě kraťasy, aby svatebčané vpředu vypadali soudržně.

Co se hodí ke šortkám? Košile na knoflíky s vestou, motýlkem, podvazky nebo samostatně by se měla na plážovou svatbu dobře hodit ke šortkám.

Jakou barvu by si měl ženich obléci na plážovou svatbu?

Jednou z nejtěžších věcí na ženichových outfitech je výběr barev, zvláště u obleku. A pokud jde o svatbu na pláži, nikdy neuděláte chybu s klasikou, jako je tmavě šedá, tmavě modrá, černá nebo dokonce bílá.

V dnešní době však svatby na pláži představují příležitost zažít dobrodružství s oblekem. Můžete zvážit pastelové, tropické barvy nebo dokonce barvy, které se ve svatebních oblecích často nevidí, jako je červená a zelená.

Nakonec by to mělo vypadat vhodně se svatebním tématem a nevěstou. Ale pak se ujistěte, že je ušitá na míru, takže ve svůj svatební den budete ve svém nejlepším stylu.

Závěr

Bylo to užitečné? Právě jsme se dozvěděli, co by si měl ženich obléknout na plážovou svatbu podle různých dress code.

To může znamenat oblek, košili s knoflíky, plátěné kalhoty, šortky, boty nebo dokonce naboso. Doufáme, že tento průvodce stylem odpoví na vaše otázky týkající se oblečení ženicha.