Snadné způsoby, jak zvednout basetovou matraci

Matrace na kočárek je důležitou součástí dětské postele. Pokud chcete pozvednout povrch spánku svého dítěte, existuje několik různých způsobů, jak toho dosáhnout. Tento článek poskytne seznam snadných metod, jak povznést matraci do kočárku a jak pomáhá s bezpečím a pohodlím vašeho drobečka.

Metody zvedání matrace do kočárku

Metoda jedna: Umístěte základnu pod matraci postele vašeho dítěte. To pomůže zvednout povrch, aby váš malý mohl pohodlně spát, aniž by se jeho obličej dotýkal jakékoli části rámu kočárku.

Nadace je obvykle vyrobena z odolného materiálu, díky čemuž je ideální pro zvedání a podporu všeho těžkého. Přichází také v různých stylech založených na všech typech a velikostech, které potřebujete – jak povýšit matraci do kočárku. Některé jsou dokonce skládací pro snadné skladování, když se nepoužívají! Podívejte se na některé možnosti zde.

Metoda dvě: Pokud se snažíte rychle zvednout matraci, zkuste pod ni použít robustní a těžký. Takhle by se dočasně zvedla matrace s kočárkem. Můžete použít dřevěné bloky, cihly nebo dokonce skladovací nádoby naplněné vodou! Jen se ujistěte, že vše, co používáte, je stabilní a udrží to, jak povznést matraci, aniž by se snadno převrhla.

Metoda třetí: Pokud to, jak rychle povznést matraci s basinetem, zní dobře pro vaše potřeby, zkuste umístit pevnou plošinu přímo na to, jak rychle povznést matraci s basinetem – jako desku ze staré palety. Ujistěte se, že je co nejpevnější, aby během spánku nespadlo nic o tom, jak zvednout matraci do dětské postýlky.

Je bezpečné zvednout matraci do kočárku?

Zvednout matraci do kočárku je bezpečné, ale pouze pokud to děláte správně. Pokud není zvedání vyvýšeného polštáře na dětskou postýlku provedeno správně, pak může matrace rychle vést k obavám o bezpečnost vašeho malého dítěte.

Jak velkou výšku potřebuje moje dítě?

Existuje nějaký výzkum o tom, jak vysoko mám dát novorozence do kolébky? Při zvažování účinnosti a bezpečnosti není stanoven žádný limit na to, jak vysoko nebo nízko by měla vyvýšená matrace do kočárku jít. Většina odborníků se však shoduje na tom, že zvednutím o 20 palců práci obvykle zvládnete, aniž byste na cestě způsobovali problémy.

Pokud se vám nezdá být dostatečně vysoká dětská matrace, pak není na škodu jít až na 30 palců, abyste se ujistili, že je vaše dítě pohodlné a v bezpečí.

Co ještě potřebuji vědět o tom, jak velkou výšku můj basinet potřebuje?

Nejlepší způsob, jak snadno povznést matraci do postýlky, je použít stoupačky nebo bloky. Nechcete, aby matrace ležela přímo na podlaze, protože to časem povede k tvorbě roztočů – což by mohlo vašemu dítěti způsobit astmatický záchvat po silnici!

Abyste tomu zabránili, použijte při nákupu, kolik polštářů dítě v noci spí, buď lepenkové krabice (pokud nejsou roztrhané), nebo plastové přepravky na mléko.

Pokud máte postýlku, je nejlepší, když je povrch již vyvýšený, protože většina z nich je vysoká buď 28 nebo 30 palců – což je pro kojence téměř ideální, podle toho, kolik polštářů dítě v noci spí a jak zvedněte matraci s kočárkem.

Jak mám podepřít dítě v kočárku?

Nejlepší způsob, jak podepřít spící dítě, je pomocí malých polštářů nebo skládaných ručníků zvednout matraci do kočárku. Zajistěte také, aby prostor pod polštářem měl dobrou ventilaci a proudění vzduchu, aby nedošlo k udušení dítěte při spánku

Jak zvednu matraci do postýlky pro reflux?

Ke zvednutí matrace do postýlky budete potřebovat pár věcí. Budete potřebovat buď silné dřevěné bloky (jako škvárové bloky), nebo velké kusy dřeva, které jsou asi pět palců vysoké a dostatečně pevné, aby udržely váhu vašeho dítěte, pokud na něj spadnou.

Jakmile budete mít tyto materiály na svém místě, jednoduše je vložte pod každý roh postýlky – ujistěte se, že je na všech čtyřech stranách rovnoměrný tlak, takže se žádná část časem neprohýbá, s kolika polštáři dítě v noci spí a jak povznést kočárek matrace.

Netrvá dlouho a rohy se prověšují a jakmile se jedna strana dostane níž než na druhou, pak není reflux příliš pozadu! Ujistěte se, že je vše v rovině, pomocí truhlářské úrovně zvedněte matraci.

Kdy mám začít zvedat svůj kočárek?

Nejlepší je počkat až po prvním měsíci života. AAP doporučuje umístit dítě do kočárku na spaní od narození až do čtyř měsíců, ale doporučuje jej zvednout až po uplynutí časového období a ustálené kontrole hlavy.

To není nutně něco, čeho byste se měli obávat, pokud jednoduše používáte zvýšenou matraci bez jakékoli jiné struktury, která by ji obklopovala (protože jak vysoko bych měl dát novorozence do kolébky?), Ale uvědomte si tuto časovou osu rozhodněte, jak moc vám nadmořská výška poslouží.