Snadné montážní pokyny pro instalaci YPSI kočárku

Tento článek je o montáži YPSI kočárku. Obsahuje obrázky a snadno sledovatelné, podrobné pokyny, jak sestavit nový kočárek.

Kroky, jak dát dohromady YPSI baset

Shromážděte materiály: šroubovák, nůžky nebo kleště Philips (volitelně) a součásti dodané s kočárkem.

Krok 1. Prvním krokem je vložení podpěry matrace do spodní části rámu, dokud nezapadne na místo.

Krok 2. Poté zarovnejte otvory na jedné straně tohoto dílu s otvory na každé noze na obou koncích, abyste je mohli dohromady upevnit pomocí čtyř šroubů.

Krok 3. Opakujte pro další sadu nohou a poté opakujte pro zbývající dvě sady nohou.

Jak složit kočárek Peg Perego

Vyjměte prosím dítě z kočárku. Postavte rám vzhůru se dvěma koly před sebou a další dvě zatlačte zpět do sebe, aby nepřekáželi.

Dále vezměte levou ruku a zvedněte obě strany, které jsou nyní blízko sebe, a pravou rukou se držte toho, co již bylo na místě nejprve zvednuto (to je jen pro bezpečnost).

Tkanina by v tomto případě měla být naruby. Nyní sklopte jednu stranu dolů přes sebe, dokud nebude o polovinu silnější, pak opakujte s opačnou stranou, než to celé složíte znovu vodorovně podle kroků zpět, ale tentokrát vše složíte dovnitř směrem k místu, kde jste začali, nikoli od něj.

Nyní byste měli mít obdélníkový tvar, který lze zvednout a držet v rukou na obou koncích přední poloviny nebo zadní poloviny, podle toho, co je pro to, co s nimi děláte, snazší.

Dále vezměte jeden kus látky a sklopte jej přes sebe, dokud se jeho délka nebude shodovat s druhým spojeným kusem na něm, než to celé protáhnete tam, kde se překrývají, takže nikde nebudou trčet volné konce (to bude dávat smysl, když to uděláte to).

Nyní: překlopte to na další přeloženou sekci, která byla rozložena, aby nyní odpovídala původní velikosti; poté jemně roztáhněte oba kusy od sebe tak, aby se jejich okraje zarovnaly k sobě stejně jako v kroku 12, ale bez přehybu, takže jsou oba v jedné linii a mají stejnou délku.

Jak odstranit tkaninu z autosedačky Peg Perego

Je důležité vědět, jak odstranit tkaninu z autosedačky Peg Perego, protože různé autosedačky mohou vyžadovat různé způsoby odstranění.

Nejlepší způsob, jak pro vás a vaše dítě, bude záviset na typu materiálu, ze kterého byl vyroben, na věku vašeho dítěte a na tom, co právě dělá při jízdě v autosedačce.

Zde jsme uvedli několik obecných tipů: Pokud se na tkaninu prosákla vlhkost nebo tekutina, měla by být okamžitě odstraněna, aby bakterie nemohly růst a udržovaly děti v bezpečí tím, že zůstanou zdravé; V závislosti na tom, zda se to děje pravidelně, pak nemusí být nutné kontrolovat pod krytem případné skvrny před použitím mýdla, ale pokud dojde k rozlití, často.

Jak čistíte Peg Perego Siesta?

Doporučujeme čistit Siestu pokaždé po použití a ne jen jednou týdně. Nejlepších výsledků dosáhnete, když ho umyjete vodou a mýdlem nebo v myčce nádobí pomocí velkokapacitního nádobí.

Rádi bychom také připomněli rodičům kojených dětí, aby pravidelně kontrolovali, zda mléko dítěte neznečistilo jakoukoli část sedačky, než je umístí zpět do křesla, protože to může vést k růstu bakterií, které mohou mít negativní zdravotní účinky na děti i rodič.

U hlubších skvrn (jako je mateřské mléko) doporučujeme poradit se s profesionálním čističem.

Abyste se vyhnuli poškození vaší Siesty během čištění: ujistěte se, že je uvnitř dostatek místa k otočení otevřením všech sedadel; vyjměte dítě nebo dítě ze sedačky -abyste zabránili nepořádku, rozložte ručníky do pračky, aby byly věci čisté; a napěňte mýdlem na všech površích. Nepoužívejte bělidlo, protože to může látku časem oslabit.

Jak otevřít kočárek Agio

Chcete -li Agio otevřít, zatáhněte za obě držadla a otočte je směrem k sobě.

Zvedněte jednu stranu kočárku nahoru, aby byla se zemí v úhlu 45 stupňů. Jakmile jsou ve vzpřímené poloze, zatlačte dolů na každou rukojeť, dokud nezapadnou na místo, a zajistěte tak dětský nosič v rámu.

Jak zavřít kočárek Agio:

Před zavřením se ujistěte, že pod ním nejsou žádné předměty ani visí; pokud ano, odstraňte tyto položky z bezpečnostních důvodů a poté pokračujte podle níže uvedených kroků.

Například většina adaptérů do autosedaček bude viset na naší ruční brzdě, což by mohlo způsobit poškození při pokusu o přesunutí/zavření tohoto produktu ze zavřené polohy příliš silným zatažením za rukojeť. Položte obě ruce kolem zadní části kočárku.

Jak zavřít kombinovaný dvojitý kočárek

Zavřete kočárek otočením tak, aby byl odvrácen od místa, kde jste začali.

Položte ruce na sebe uprostřed, poté je oba obtočte na jednu stranu (vlevo nebo vpravo) a vnitřním tahem pevně uchopte rám v blízkosti řídítek, přičemž palcem pevně zatlačte na každou stranu.

Držte, dokud se to nebude cítit bezpečně a narovná se jakákoli vůle mezi okraji látky. Jakmile budete hotovi, položte ruku naplocho na uzavřenou základnu sedadla, abyste se ujistili, že je bezpečně zajištěna v poloze, než odejdete s dítětem (dětmi).