Snadná domácí příprava: Jak dostat plíseň z kočárku

Kroky, jak dostat plíseň z kočárku

Krok 1. Určete materiál vašeho kočárku a postupujte podle níže uvedených konkrétních pokynů, jak se z něj zbavit plísně.

Krok 2. Vyčistěte směsí bělidla a vody (před použitím na jakýkoli povrch si přečtěte všechna bezpečnostní upozornění). Můžete také vyrobit jeden díl octa nebo peroxidu vodíku smíchaný ve třech částech vody pro mírnější čisticí výkon, ale stále účinné výsledky! Dávejte pozor, aby žádný roztok nekapal do matrace, protože by se změnily barvy, i když je látka stálobarevná.

Krok 3. Po čištění chraňte před přímým slunečním zářením, protože bělidlo se rychle rozpadá, když je vystaveno světlu, takže je neúčinné. Nasajte extra vlhkost tím, že spodní část vyložíte papírovými ručníky, poté tuto vrstvu pokryjete silnými vrstvami novin a poté pod ručník dítěte další ručník.

Můžete dát do pračky pěnovou matraci?

Pokud máte pěnovou matraci, nedoporučuje se vkládat ji do pračky, protože by se mohla znetvořit a později by mohla způsobit problémy vašemu dítěti.

Abyste se tomuto problému vyhnuli, jednoduše použijte vysavač s nástavcem na čalounění a odstraňte veškerý prach a nečistoty, které se časem nahromadily. To také pomůže osvěžit matraci, aby nedošlo k žádnému zápachu nebo hromadění bakterií, které by mohly být škodlivé pro děti, které na nich spí.

Kdy mám přivést své dítě z nemocnice domů?

Většina dětí bude připravena, pokud budou dobře jíst, správně přibírat na váze, dostatečně vytrvale dýchat a budou schopna zůstat v teple mimo dělohu.

Mnoho nemocnic umožní novým matkám a rodinám odejít po dvou nočních pobytech, ale je důležité mít na paměti, že někteří rodiče mohou potřebovat více času než ostatní v závislosti na tom, jak se matka zotavuje od narození, nebo pokud existují další komplikace buď s maminkou nebo dítě.

V čem by měly děti spát po kočárku?

Bassinety jsou pro novorozence a kojence do zhruba pěti nebo šesti měsíců. Poté se děti musí přesunout do postýlky pro spaní.

Co by měli rodiče dělat se špinavými kojeneckými lahvemi?

Jakmile je vyčistíte, ujistěte se, že je necháte úplně vyschnout, než je znovu použijete nebo uložíte! Je také důležité nenechávat víčka těchto předmětů při sušení, protože to by mohlo potenciálně způsobit růst plísně, pokud se pod ní zachytí vlhkost.

Nejen, že to bude páchnout, ale může to také způsobit docela vážné zdravotní problémy pro vašeho malého! Pokud chcete jít nad rámec, zkuste při čištění přidat do vody trochu octa, aby po něm nezůstala žádná stopa. Toto všechno voní svěže a čistě a nemusíte se vůbec bát, že by se vytvořily nějaké bakterie!

Jak vymýváte sen na kočárku?

První věcí, kterou je třeba zvážit, je, zda lze kryt vašeho modelu snadno sejmout. Pokud ne, může místo toho potřebovat chemické čištění, které zahrnuje odeslání a vrácení poštou. Poté začněte prázdným rámečkem – odstraňte všechny listy a deky, které se právě používají, než dáte dítě dovnitř na dobu spánku.

Jakmile se usadí, vyjměte prostěradlo, protože to bude vyžadovat praní alespoň každý druhý den (nebo častěji, pokud došlo k nehodě), ale ponechte podložku na matraci až do druhého rána, kdy bude potřeba povlečení znovu vyměnit. Špinavé listy je nejlepší vložit do koše na prádlo hned po vyjmutí z košů, aby se nemíchaly s čistými prostěradly.

Má tato postel postranní stránku?

Dětská postýlka Graco Lauren nemá žádnou nevýhodu, protože je určena k použití, jakmile se narodí dítě. Konverzní sady si můžete koupit samostatně, ale jsou vyráběny různými společnostmi, takže budete muset předem ověřit kompatibilitu své sady. To také znamená, že pokud ji nechcete používat jako postel pro dospělé, nezůstanou vám žádné další části, když ji použijete pro svůj původní účel.

Jak připevníte na postel košilku na spaní?

Fisher-Price Rock ‚n Play Sleeper lze připevnit dvěma způsoby. Můžete jej použít buď s nohama, nebo je můžete odšroubovat a připoutat na postel.

Pokud chcete kočárek na spaní používat co nejdéle, doporučujeme připevnit nožičky, jakmile je dítě dostatečně staré, aby již nepotřebovalo sklon. Tím se ujistíte, že nehrozí pád, když se malý stane mobilnějším.

Co je lepší pro novorozeneckou postýlku nebo kočárek?

Postýlky mohou být cenově dostupnější, ale jsou větší a hůře se s nimi hýbe. Bassinety mají obvykle kolečka, která usnadňují přepravu z místnosti do místnosti a přitom jsou dostatečně malá, aby se vešla do dveří.

Pokud tedy plánujete, aby vaše dítě spalo v různých místnostech po celém domě hodně, pak menší velikost nemusí fungovat také, protože by bylo příliš těžké ho nosit! Pokud však na tom tak či onak nezáleží, jděte s tím, co má nejlepší cenu