Krok za krokem Pokyny, jak otevřít kočárek Graco Pramette

Kočárek Graco Pramette je jedním z nejpopulárnějších kočárků dostupných na trhu. Má hladký a luxusní design, který usnadňuje použití v jakémkoli terénu. Graco Pramette je lehký a snadno skládací s automatickým zámkem pro rychlé skladování a manipulaci. Tento článek vás naučí, jak otevřít kočárek Graco Pramette, čtěte tedy více!

Kroky k otevření kočárku Graco Pramette

Krok 1. Otevřete kočárek Graco Pramette zatlačením na dva jazýčky v přední části a poté zvednutím vyjměte bezpečnostní zámky.

Krok 2. Přeložte jednu stranu do horského tvaru a rukama v opačných směrech ji zasuňte na obě nohy. Udělejte to pro obě strany.

Krok 3. Zvedněte každou rukojeť z blízkosti země, dokud nezapadnou na místo pod horním rámem příčníku (při zvedání netahejte za držadla). Uzamykací systém se automaticky aktivuje, když je rukojeť zcela zvednuta. Budete vědět, že se zamykací mechanismus zapnul, protože ze zámku poblíž rozvoru je slyšet slyšitelné „cvaknutí“-takto otevřete kočárek Graco Pramette.

Krok 4. Připojte jednu stranu hrudní spony k přednímu diagonálnímu popruhu na obou stranách-poté připevněte opačný konec k jinému popruhu na jiné straně

Krok 5. Umístěte dítě do nosiče čelem k vám, aby byl snadno přístupný, nebo šikmo, pokud je batole a může se posadit bez pomoci. Zajistěte popruhy kolem pasu sponou směřující od těla. Připevněte bezpečnostní pás přes břicho dítěte (pokud jej používáte) nastavením obou konců tak, aby bylo dosaženo pohodlného nošení

Krok 6. Před použitím kočárku utáhněte všechna čtyři kola; zatlačte zadní kolo dolů, zatáhněte za rukojeť zpět a poté pusťte-při utahování k rámu ucítíte odpor. Udělejte to třikrát na kolo. Tento proces zajišťuje robustnější a bezpečnější jízdu

Jak rozložit kočárek Graco Travel System

K rozložení kočárku cestovního systému Graco doporučujeme stát na zemi tak, aby přední kolo směřovalo k vám. Zatlačte dolů na jedno ze zadních kol a zatáhněte nahoru za řídítka, dokud zámek nezapadne dole a nahoře, uvolněte obě držadla a poté zkontrolujte, zda jsou všechna čtyři kola pevně utažena, než začnete pracovat.

Jak složit starý kočárek Graco

Chcete -li složit starý kočárek Graco, musíte se nejprve ujistit, že se nepoužívá. Sklopte sedadlo dolů a poté vysuňte jednu stranu rámu-opakujte na druhé straně. Nyní zatlačte obě strany k sobě, dokud nezapadnou na místo; horní tyč by měla být u paty řídítek s kolečky trčícími nahoru ke stropu.

Zatlačte spodní lištu dopředu tak, aby zapadla na horní lištu, mírně zatáhněte dozadu, abyste měli jistotu, že zámek správně zapadl. Hotovo! Nyní jste úspěšně složili svůj starý kočárek Graco!

Jak vložit autosedačku do kočárku Graco

Krok 1. Chcete-li do kočárku Graco vložit autosedačku, musíte nejprve nainstalovat dětskou autosedačku zády ke směru jízdy. Popruhy by měly být připevněny ke spodní části každého postranního panelu a základně zadní tyče; podle potřeby sepněte nebo zacvakněte.

Krok 2. Prostrčte jednu ruku přes podpaží na levé straně s hlavičkou dítěte nejblíže k řídítkům, poté posuňte další paži kolem pravé strany pro větší bezpečnost-spodní rám bude nyní po vložení paží tvořit tvar U do spodních dvou slotů (nezapomeňte na bezpečnostní popruh).

Krok 3. Nyní, když jsme bezpečně připoutali dětskou autosedačku na spodní a horní tyč, je čas ji vložit do otevřeného prostoru mezi předními sedadly.

Krok 4. Odstraňte veškeré příslušenství z obou stran držadel a položte je na podlahu. Poté ze zadní lišty (malé úložné přihrádky) vyjměte veškeré příslušenství, pokud ji plánujete použít na uložení čehokoli jiného než dětské autosedačky nebo autosedačky během cestování.

Krok 5. Nakonec posuňte jeden konec popruhu rámu do volného prostoru mezi předními sedadly-zavěste na spodní levou stranu, ale spodní bezpečnostní popruhy zatím neuvolňujte! Nyní, když jsme bezpečně zavěsili náš kočárek Graco Pramette na obě strany řídítek ve spodní a horní tyči, je načase nejprve vložit pokrývku hlavy dítěte a poté vložit celý dětský nosič do štěrbiny mezi sedadly spolujezdce.

Jak otevřít Stokke Xplory

Tento proces začíná odklopením obou zadních nohou zespodu pod sedadlo autosedačky držadly směřujícími od vás a zajištěním horní části rámu na místě zaklapnutím na opěradlo sedadla.

Nyní odemkněte a vytáhněte oba držáky kol a poté je srovnejte před sebe tak, aby při vzájemném zajištění do stejné polohy byly ve stejné výšce a vzdálenosti od sebe. Nyní jste úspěšně složili svůj starý Stokke Xplory!

Jak otevřít osla Bugaboo

Proces začíná rozbalením nárazníku zpod jejich zad a následným zaklapnutím na místo na obou stranách rámu.

Nyní musíte uvolnit oba závěsy, které jsou umístěny v horních rozích opěradla sedadla, a to umožní uvolnění kloubového kusu látky, který zakrývá otvor ve spodní části vašeho kočárku, abyste mohli jeden konec sklopit nejprve před sklopením zavřete všechny dostupné otvory pod kapotou.