Kniha What A Wonderful World Baby Book? Tipy

Jaká úžasná světová dětská knížka? Je tak krásné a výjimečné mít možnost zaznamenat život svého dítěte, od jeho narození až po dosažení dospělosti.

Existuje tolik různých způsobů, jak to můžete udělat, ale jednou z nejoblíbenějších metod je vytvoření dětské knihy.

Může to být skvělý způsob, jak sledovat růst a vývoj vašeho dítěte a také zaznamenávat všechny důležité milníky na cestě.

Pokud hledáte inspiraci, zde jsou čtyři nápady, co zahrnout do dětské knížky vašeho dítěte.

Jedním z nápadů je začít vložením fotografií vašeho děťátka – od doby, kdy se poprvé narodilo, až po dětská léta. Můžete také dokumentovat, jak se mění a rostou v průběhu času, a to tak, že vytvoříte každý rok nebo fotografie. Je to skvělý způsob, jak zachytit všechny důležité okamžiky v životě vašeho dítěte.

Další myšlenkou je zahrnout výstřižky z novin ode dne, kdy se narodily, až po současnost. Můžete je najít online nebo si dokonce projít staré noviny, pokud je máte uložené.

Může to být opravdu zajímavý způsob, jak zjistit, jak moc se za ta léta změnilo, a také zdokumentovat všechny zásadní novinky, které se staly během života vašeho dítěte.

Jak vyplníte knihu záznamů o miminku?

Existuje mnoho způsobů, jak vyplnit knihu záznamů o miminku, ale jednou z nejoblíbenějších metod je použití značek milníků.

Značky milníků vám pomohou sledovat vývoj vašeho dítěte tím, že poskytují seznam milníků, kterých by mělo dosáhnout určitého věku. Značky milníků můžete použít k vyplnění knihy záznamů o miminku dvěma způsoby:

– Podle věku: Pomocí značek milníků můžete vyplnit knihu záznamů o dítěti podle věku, což je užitečné, pokud chcete sledovat vývoj svého dítěte v průběhu času. Tato metoda je také užitečná, pokud máte více dětí, protože může být obtížné sledovat milníky každého jednotlivce.

– Podle měsíce: Můžete také použít značky milníků k vyplnění knihy záznamů o miminku podle měsíce. Tato metoda je užitečná, pokud chcete každý měsíc sledovat vývoj vašeho dítěte.

Ať už si vyberete kteroukoli metodu, značky milníků vám mohou pomoci sledovat milníky vašeho dítěte a poskytnout přehled o jejich vývoji v různých okamžicích.

Jak vaše dítě poroste, dosáhne nových milníků a můžete je přidat do své knihy záznamů o miminku. Tato upomínková kniha bude v nadcházejících letech milovanou vzpomínkou!

Měli byste napsat do knihy, kterou dáváte jako dárek?

Jedno z nejdůležitějších rozhodnutí, které učiníte, když dáváte knihu jako dárek, je, zda do ní psát. Může to být pěkný osobní dotek, ale než začnete psát, je třeba zvážit několik věcí.

Nejprve si rozmyslete, kdo bude knihu číst. Pokud je to pro někoho, koho dobře znáte, pravděpodobně ocení váš rukopis a jakékoli myšlenky nebo zprávy, které zahrnete. Ale pokud je to pro někoho, koho také neznáte, nemusí se cítit dobře, když čte něco, co bylo napsáno přímo pro něj.

Za druhé, zvažte, kolik místa v knize zbývá. Pokud nezbývá mnoho místa, možná budete chtít svá slova uložit na jindy. Také se vám nechce tolik psát, aby to ubralo na poselství knihy.

Nakonec si rozmyslete, co chcete říct. Pokud chcete napsat jen rychlou zprávu, postačí krátká poznámka. Ale pokud chcete zahrnout delší příběh nebo úvahu, je to také možnost.

Co si přeješ k miminku?

Je tolik věcí, které si přeji pro své budoucí miminko. Chci, aby byli šťastní a zdraví, měli silný pocit sebe sama a aby byli bezpodmínečně milováni. Také doufám, že vyrostou ve světě, který je tolerantní a přijímá druhé, kde mohou být svobodní a být sami sebou bez posuzování.

Ze všeho nejvíc jim prostě přeji štěstí – v jakékoli podobě. Ať už jsou jejich sny a touhy jakékoli, možná doufají, že budou mít příležitost je pronásledovat a dosáhnout jich. Budu je milovat, ať se děje cokoliv, ale především chci, aby byli šťastní. To je moje nejhlubší touha po mém budoucím dítěti.

Jak napíšete zprávu do knihy?

Můžete napsat zprávu do knihy pomocí tužky na vnitřní obálku nebo koncový papír. Můžete také použít pero, ale je méně pravděpodobné, že tužka prosvítá druhou stranou papíru. Pokud budete psát na více než jednu stránku, ujistěte se, že stránky jsou při spojování proti sobě.

Chcete-li to provést, otevřete knihu tak, aby obě stránky směřovaly nahoru, a položte na ně něco těžkého (například stoh knih). Potom použijte pravítko nebo kostěnou složku k přehnutí mezi dvěma stránkami. To pomůže zabránit tomu, aby se vaše zpráva v průběhu času ztratila.

Pokud chcete svou zprávu ozdobit, můžete nakreslit obrázky nebo použít samolepky. Jen se ujistěte, že cokoliv použijete, je bez kyselin, aby to knihu nepoškodilo. Až budete hotovi, zavřete knihu a darujte ji někomu výjimečnému!

Máte nějaké další tipy na psaní zpráv do knih? Podělte se o ně s námi v komentářích!