Kdy přestat používat ohrádku s víkem koše

Kdy přestat používat ohrádku s korbičkou? Ohrádku s korbičkou byste měli přestat používat, když jsou vašemu dítěti kolem čtyř měsíců.

Je to proto, že v tomto věku se miminka umí sama posadit a může se stát, že se přetočí. Pokud budete ohrádku s korbičkou i nadále používat, hrozí, že vaše dítě vypadne a zraní se.

Navíc, jakmile bude vaše dítě mobilní, pravděpodobně bude chtít prozkoumat své okolí a nebude spokojeno s tím, že zůstane dlouho na jednom místě.

Proto je důležité poskytnout jim bezpečný prostor, ve kterém se mohou pohybovat, aby mohli prozkoumávat a stále být chráněni před jakýmkoli potenciálním nebezpečím.

Používají rodiče stále ohrádky?

Ohrádky byly kdysi základem většiny domácností s malými dětmi. Ale jak se styly rodičovství v průběhu let měnily, ohrádka u mnoha rodičů upadla v nemilost. Takže rodiče stále používají ohrádky?

Na tuto otázku neexistuje snadná odpověď. Někteří rodiče na ohrádky přísahají, jiní v nich nevidí nic jiného než vězení pro své děti. Velmi záleží na individuálním rodičovském stylu rodiče a na tom, v čem se cítí dobře.

Jak již bylo řečeno, existují situace, kdy může být ohrádka užitečná. Pokud například cestujete s malými dětmi, ohrádka může být záchranou. Může být také užitečné, když se potřebujete osprchovat nebo udělat nějakou práci a nemůžete mít své dítě pod nohama.

Takže i když ohrádky nemusí být tak populární jako kdysi, stále existují někteří rodiče, kteří je považují za užitečné nástroje. Záleží opravdu jen na individuálních potřebách a preferencích rodiče.

Vyplatí se dětské ohrádky?

Existuje mnoho různých názorů na to, zda dětské ohrádky za to stojí nebo ne. Vidím, odkud se obě strany berou, ale osobně si myslím, že se do nich rozhodně vyplatí investovat. Zde je důvod:

Poskytují bezpečný prostor pro hraní vašeho dítěte.

To je pravděpodobně největší důvod, proč si myslím, že ohrádky jsou tak skvělé. Vytvářejí bezpečný prostor pro vaše dítě k prozkoumávání a hraní, aniž byste se museli bát, že se odplazí a dostane se do něčeho nebezpečného.

Pomáhají zadržet nepořádek.

Přiznejme si to, děti jsou nepořádné! A když začnou prozkoumávat své okolí, nepořádek se může rychle rozšířit po celém vašem domě. Ohrádky pomáhají udržet nepořádek a usnadňují úklid.

Poskytnou vám tolik potřebný klid.

Jako rodič je přirozené se o své dítě neustále bát. Ale když jsou v ohrádce, můžete si být jisti, že jsou v bezpečí a v pořádku, a můžete si dát na pár minut pauzu. Věřte mi, těch pár minut klidu je k nezaplacení!

Takže tady to máte, mé důvody, proč si myslím, že se do dětských ohrádek vyplatí investovat. Souhlasíte nebo nesouhlasíte? Rád bych slyšel vaše názory v komentářích níže!

Má balíček a hra stejnou velikost jako postýlka?

Velikost balení a hry se mohou lišit, ale obvykle jsou menší než standardní postýlka. Díky tomu jsou ideální na cesty nebo pro použití v malých prostorech. Pack and plays lze také snadno rozebrat a uložit, když se nepoužívá.

Na trhu je mnoho různých typů balíčků a her, takže je důležité si před nákupem udělat průzkum. Nezapomeňte si přečíst recenze a porovnat ceny, abyste našli nejlepší hodnotu za své peníze.

S tolika výhodami je balení a hraní skvělou investicí pro každého rodiče. Ať už hledáte variantu pro cestování nebo prostě potřebujete přistýlku pro své miminko, sbalit a hrát si rozhodně stojí za zvážení. Tak na co čekáš? Jděte si jeden dnes!

Opravdu potřebuji balíček a hrát?

To je otázka, kterou dostávám hodně od nových rodičů a je to otázka, se kterou jsem se sám potýkal. Balíček a hra může být skvělým přínosem, ale není to nutné pro každého. Zde je několik věcí, které je třeba zvážit při rozhodování.

Máte místo na balení a hraní? Pokud žijete v malém bytě nebo domě, možná nemáte další pokoj pro jednoho. Zvažte, kam byste ji umístili a zda na ni máte úložný prostor, když se nepoužívá.

Jak často ho budete používat? Pokud často cestujete nebo plánujete často pobývat v hotelech, sbalit se a hrát se vám určitě bude hodit. Může být také užitečné pro prarodiče nebo jiné pečovatele, kteří by mohli čas od času hlídat vaše dítě. Pokud ale neplánujete moc cestovat nebo máte blízko rodinu, možná ji nebudete potřebovat.

Jaký je tvůj rozpočet? Cena za balení a hraní se může pohybovat od 50 do 200 USD. Pokud máte peníze nazbyt, možná se vyplatí investovat. Ale pokud máte omezený rozpočet, možná budete chtít zvážit jiné možnosti.

Rozhodnutí, zda si pořídit balíček a hrát, je nakonec na vás. Zvažte své potřeby a udělejte to nejlepší rozhodnutí pro svou rodinu.

Myslíte si, že sbalení a hraní by bylo prospěšné pro vaši rodinu? Proč nebo proč ne? Dejte mi vědět v komentářích níže!

Potřebuji postýlku nebo mohu použít balíček a hrát si?

To je častá otázka, kterou si rodiče často kladou při přípravě na své nové miminko. Odpověď může záviset na několika faktorech, jako je váš rozpočet a to, zda plánujete s dítětem cestovat či nikoli.

Pokud máte peníze na utrácení, postýlka je určitě správná cesta. Postýlky jsou robustnější a poskytují bezpečnější prostředí pro spánek pro vaše dítě. Také déle vydrží, takže je můžete využít i pro budoucí děti.

Pokud však máte omezený rozpočet nebo plánujete se svým dítětem často cestovat, může být lepší volbou balení a hraní. Pack and plays jsou přenosnější a lze je snadno vzít s sebou na cesty.

Jsou také levnější než dětské postýlky. Přečtěte si související články, například jak vyrobit dětské plenky naživo a jak dlouho děti nosí novorozenecké plenky.