Kdy přejít na konvertibilní autosedačku? Tipy a triky

Kdy přejít na konvertibilní autosedačku? Přestavitelná autosedačka je skvělou volbou pro rodiny, které chtějí investovat do jednoho bezpečného místa, kde mohou jejich děti sedět, dokud nedosáhnou maximální hmotnosti nebo výšky.

Rodiče by měli přepnout, když se jejich dítěti stane nepohodlné cestování v dětském sedadle, k čemuž obvykle dochází kolem dvou let věku nebo jakmile vaše dítě přesáhne 22 liber a délku 32 palců.

Kdy přejít na konvertibilní autosedačku Kdy:

• Dítě je nepohodlné v sedačce pro kojence – obvykle ve věku kolem dvou let

• Překračuje maximální hmotnost & Výškové limity Výběr typu bezpečnostní sedačky rodičů závisí na mnoha faktorech, například na tom, jak velká bude, až ji začnete používat zády ke směru jízdy, a na tom, zda ji někdo bude potřebovat používat v tomto vozidle s vaším dítětem (neboli prarodiče).

Jak zabalíte autosedačku a kočárek do odbaveného zavazadla?

Pěkně popořádku! Ujistěte se, že vaše autosedačka je schválena FAA. Tyto informace lze nalézt na webových stránkách výrobce nebo je kontaktovat přímo. Jakmile ověříte, že ano, zabalte všechny kusy, aby bylo sedadlo v bezpečí v odbaveném zavazadle (viz číslo tři). Nebojte se; my vám to usnadníme – zde je několik tipů:

Ujistěte se, že vaše autosedačka je schválena FAA, než ji zabalíte do odbaveného zavazadla. Ověřte si tyto informace u výrobce nebo oddělení zákaznických služeb jejich společnosti.

Zabalte si všechny díly potřebné k sestavení a připevnění kompletní sedačky do odbaveného zavazadla při vnitrostátním letu, abyste zajistili její bezpečnost při přepravě.

Mějte na paměti, že je třeba vždy zkontrolovat cestovní předpisy týkající se toho, zda určité předměty, jako jsou tyto, mohou být přepravovány pouze do letadla nebo ne.

Mám zkontrolovat svou autosedačku jako zavazadlo?

Autosedačku byste měli zkontrolovat jako zavazadlo, pokud ji řidič nepotřebuje řídit. Pokud řídí oni, pak byste neměli. Pokud jde o letištní bezpečnost, kontrola bezpečnostního vybavení dítěte s jeho taškou by mohla být riskantní a matoucí pro pracovníky se zavazadly.

Poslední věc, kterou rodiče chtějí, je, aby někdo jiný nepořádek při manipulaci s přezkami jejich dítěte nebo potenciálně zlomil také!

Jak cestujete s dítětem?

Jako rodina jsme vždy s miminkem cestovali vnitrostátními lety. Pokud jde o mezinárodní cestování, nejsem si jistá, zda bych se cítila dostatečně pohodlně, a proto s manželem uvažujeme letos v létě poprvé o cestování sami!

Už jsme jednou cestovali bez ní, když jí byly pouhé dva měsíce, ale teď, když je jí skoro osm měsíců, se cítíme mnohem jistější, když se jako rodiče vydáme na další výlet sami.

Teď, když víte, jak dobrodružní můžeme být oba – zvláště když on má tak rád turistiku – nepřemýšlejte dvakrát o tom, jaké tipy a triky jsem se za ta léta naučil.

Jak cestujete bez autosedačky?

Mnoho rodičů možná nebude moci cestovat s dítětem bez autosedačky. To však neznamená, že se nemohou vydat za dobrodružstvím, pokud nemají možnost vzít si s sebou tradiční autosedačku.

Existuje mnoho různých typů sedaček, které vám pomohou zůstat v bezpečí při cestování s vaším dítětem, ale může chvíli trvat, než najdete takovou, která vám a vaší rodině bude nejlépe vyhovovat.

Pokud je to možné, podívejte se na tyto možnosti, než učiníte konečné rozhodnutí o tom, jaký typ dětského nosítka bude v budoucnu nejlépe fungovat.

Chcete mít jistotu, že pořizujete něco, co se vejde do všech druhů vozidel, má pohodlné popruhy a hlavně udělá radost dětem i dospělým při používání! Dopřejte každému dostatek spánku výběrem správné autosedačky.

Jak mohu zabránit tomu, aby uši mého dítěte praskaly v letadle?

Vím, že když letím se svým dítětem, nesnáším, když mu praskají uši. Je to velmi nepříjemné pro něj i pro mě kvůli hlasitému praskání! Existuje mnoho věcí, které můžete udělat, abyste zabránili tomu, aby uši vašeho dítěte praskaly v letadle.

Nejprve se ujistěte, že jedí před nástupem na palubu, protože to uvolní určitý tlak v jejich ušních bubíncích. Také jim můžete dát něco studeného ke žvýkání nebo cucání během vzletu a přistání, pokud je to možné, protože žvýkání pomáhá vyrovnat ušní tlak otevřením těch Eustachových trubic (které jsou zodpovědné za odvádění tekutiny).

Pokud vše ostatní selže, použijte odsávačku, jakou používají zubaři k čištění nosu dětí. Měli byste si s sebou vzít také nosní fyziologické kapky nebo sprej, které pomohou uvolnit hlen, který může uvíznout v nose dítěte.

Můžete zabránit tomu, aby uši vašeho dítěte praskaly v letadle tak, že je nakrmíte před nástupem do letadla, dáte mu něco studeného ke žvýkání nebo cucání během vzletu a přistání, přinesete si s sebou kapky nebo sprej s nosním fyziologickým roztokem a otevřete tyto Eustachovy trubice žvýkáním. vše ostatní selže.

V jakých státech je nezákonné přeposílat obličej před 2?

Statistiky ukazují, že děti mladší 13 let mají 80% šanci, že přežijí nehodu, když jsou v pozici proti směru jízdy, ve srovnání s pouze 50% mírou přežití u těch, kteří přešli příliš brzy. To znamená, že ponechání dětí otočených proti směru jízdy až do jejich druhých narozenin by mohlo zachránit více než 100 životů ročně!