Kdy může dítě v autosedačce čelit dopředu 2015

Pokud hledáte, kdy může dítě v autosedačce čelit dopředu, pak je tento příspěvek pro vás. Poskytneme vám, kdy může miminko v autosedačce 2015 čelit dopředu, aby vaše otázka byla zodpovězena a vše bylo mnohem jasnější.

Tento článek poskytuje přehled o tom, kdy může dítě v autosedačce směřovat dopředu a kdy by mělo být otočeno dozadu nebo do stran.

Kdy může dítě v autosedačce točit obličejem dopředu 2015

Jakmile je dítěti alespoň jeden rok a váží 20 liber, mělo by být schopno v autosedačce čelit dopředu. Americká pediatrická akademie (AAP) doporučuje, aby rodiče drželi své děti otočené proti směru jízdy tak dlouho, jak je to možné.

Mnohé modely vozidel však v posledních dvou letech neumožňují umístění sedaček proti směru jízdy, aniž by vyvíjely příliš velký tlak na krk dítěte nebo ohrožovaly bezpečnostní prvky, jako jsou airbagy.

Pro starší sourozence může být také obtížné sedět za dítětem, pokud je otočeno zády k nim, místo aby se od nich vzdalovalo.

Existují dokonce i některé konvertibilní autosedačky, které vám umožňují otočit vaše dítě, aby se mohlo dívat z okna a vidět, co se děje za jejími dveřmi, a přitom je stále připoutané v jeho autosedačce.

Kdy přejít z dětské autosedačky na konvertibilní autosedačku

Konvertibilní autosedačka je dalším krokem na cestě vašeho dítěte poté, co vyroste z dětské autosedačky. Zde je několik věcí, které by rodiče měli zvážit před přechodem na kabriolet nebo posilovač.

Výška & Požadavky na váhu: Častým důvodem, proč jsou kojenci přeměněni, je dosažení jednoho z těchto dvou milníků. Obecný doporučený věkový rozsah pro děti, které používají tento typ nosiče, je kolem tří let, dokud nedosáhnou hmotnosti 40 liber (18 kg).

Ale i na tento typ autosedačky jsou požadavky na výšku. Většinu konvertibilních sedaček se doporučuje používat pro děti, dokud nedosáhnou výšky alespoň 40 palců (102 cm), což je obvykle kolem osmi let věku.

Konvertibilní autosedačka: Dalším důležitým faktorem při rozhodování mezi běžnou dětskou autosedačkou a konvertibilní autosedačkou je, jak dlouho je můžete používat.

Pokud vaše dítě vyroste ze svého typického nosítka před dosažením tří let, může mít prospěch z odolnějšího sedadla, které má vyšší požadavky na výšku a hmotnostní limity, které se pohybují až do věku základní školy.

Ještě jednou, když se podíváme zpět na tabulky velikostí většiny hlavních modelových značek, většina novorozenců začíná v autosedačce k autosedačce, včetně důležitých funkcí, jako je možnost mít nastavitelnou opěrku hlavy nebo zda je sedačka schopná mít odnímatelné tělo dítěte. vložka pro extra podporu.

Kdy mám vyměnit autosedačku svého dítěte?

Když vaše dítě dosáhne maximální výšky a hmotnosti své autosedačky, je čas na výměnu. To se liší v závislosti na tom, jak jsou staré, takže se podívejte do návodu ke konkrétnímu produktu, který jste zakoupili.

Většina dětí potřebuje konvertibilní autosedačku nebo autosedačku otočenou po směru jízdy pouze do věku čtyř let, pokud s nimi není něco jiného, ​​​​jako je nějaký fyzický stav, který jim to ztěžuje (např. velmi nízký vzrůst).

Po čtvrtém roce se někteří rodiče rozhodnou jít rovnou do posilovacích sedaček, ale budou se řídit tím, co doporučuje váš dětský lékař, protože situace v každé rodině je jiná!

Mohu použít konvertibilní autosedačku pro novorozence?

Konvertibilní autosedačka je ta, která se může změnit z proti směru jízdy na přední. Pokud chcete pro své dítě tento druh všestrannosti, pak je v pořádku používat konvertibilní autosedačku, když je dítě ještě nemluvně (tj. váží méně než 20 liber). Existuje mnoho známých značek, které vyrábějí vynikající konvertibilní sedadla.

Je dětská autosedačka bezpečnější než kabriolet?

Mnoho rodičů se rozhodne používat dětské autosedačky mnohem déle, než vyžaduje zákon. Možná je však čas na nový pohled na tuto dlouhodobou praxi, protože výzkum začal ukazovat, že ačkoli jsou konvertibilní autosedačky velmi bezpečné, jejich použití není tak snadné v každé situaci.

Jako takové je třeba zvážit, kdy je dětská sedačka bezpečnější nebo pohodlnější než použití méně objemné a snáze instalovatelné konvertibilní sedačky.

Můžete opustit nemocnici s konvertibilní autosedačkou?

Ano, můžete opustit nemocnici s konvertibilní autosedačkou. Můžete dokonce použít dětskou autosedačku ve svém vozidle.

Jaký je rozdíl mezi dětskou autosedačkou a kabrioletem?

Mezi dětskou autosedačkou a kabrioletem musíte znát několik rozdílů, které vám pomohou rozhodnout se pro to nejlepší pro vaše dítě.

Prvním rozdílem je, jak dlouho může vaše dítě zůstat v jednotlivých typech nosítek. Dětská autosedačka má obvykle horní hmotnostní limit až 30 liber, zatímco většina kabrioletů má maximální nosnost 40 liber.

Konvertibilní autosedačky jsou těžší a objemnější než dětské autosedačky. Namísto připevnění k základně používají konvertibilní sedadla bezpečnostní pás vašeho vozu.