Kde mohu koupit plenky velikosti 7? Průvodce

Kde mohu koupit plenky velikosti 7? Existuje několik různých míst, kde si můžete koupit plenky velikosti sedm. Můžete jít do fyzického obchodu nebo si je objednat online.

Pokud chcete vyzkoušet kamennou prodejnu, nejlepší volbou je pravděpodobně specializovaná prodejna pro kojence nebo obchod s potravinami, který má sekci speciálně pro kojenecké potřeby. Pokud chcete nakupovat online, existuje spousta webových stránek, které prodávají plenky všech velikostí.

Než provedete nákup, udělejte si průzkum a najděte web, který má dobré recenze. Bez ohledu na to, kde se je rozhodnete koupit, plenky velikosti sedm nejsou příliš těžké sehnat

Takže se nebojte, pokud náhodou žádné nemáte po ruce – seženete je celkem snadno! A jakmile je budete mít, můžete si být jisti, že vaše ratolest bude celý den v pohodlí a suchu.

Jak víte, kdy zvýšit velikost plen?

Měli byste zvýšit velikost plen, když vaše dítě neustále smáčí svou současnou plenu. Pokud si nejste jisti, zda je vaše dítě připraveno na další velikost, promluvte si se svým pediatrem.

Budou vám schopni pomoci nasměrovat vás na to, co je pro vaše dítě nejlepší. Pokud jde o plenky, buďte vždy opatrní a zvyšte velikost, pokud si myslíte, že by to mohly potřebovat. Nechcete, aby vaše dítě bylo nepohodlné nebo aby prosakovalo!

Pokud jde o látkové plenky, existují různé způsoby, jak určit, kdy vaše dítě potřebuje větší velikost. Někteří lidé doporučují zvýšit velikost, když dítě naplní plenku čůráním osmkrát během dvou hodin.

Jiní říkají, že jakmile se obvod pasu dítěte o centimetr zvětší, je čas jít o velikost nahoru. Promluvte si se svým dodavatelem látkových plen o nejlepším způsobu, jak určit, kdy vaše dítě potřebuje novou velikost.

Mnoho značek jednorázových plen má také pokyny, kdy zvýšit velikost. Pampers například doporučuje zvýšit velikost, když dítě promočí šest plen za sebou.

Huggies říká, že byste se měli posunout o velikost nahoru, když dítě dosáhne 16 liber nebo více, nebo pokud nosí plenky velikosti jedna a jeho pas je více než 14 palců. Opět se vždy poraďte se svým pediatrem, než provedete jakékoli změny v plenkové rutině vašeho dítěte!

Kolik z každé velikosti plen bych měl mít na skladě?

Nejprve musíte určit, kolik plenek vaše dítě za den projde. Většina dětí bude používat šest až osm plen denně. Jakmile toto číslo získáte, vynásobte ho počtem dní v týdnu a poté celkový počet vynásobte počtem týdnů v měsíci.

Toto je přibližné množství plen, které byste si měli koupit. Například, pokud vaše dítě prochází osmi plenkami za den, budete potřebovat 56 plen na jeden týden (osm násobeno sedmi), 448 na čtyři týdny (osm násobeno čtyřmi) a tak dále.

Pokud plánujete používat jednorázové ubrousky se skrýší látkových plen, připočtěte ke konečnému počtu asi 100–120. V mnoha online zdrojích můžete také najít konkrétnější výpočty založené na věku a hmotnosti vašeho dítěte.

Jedna poznámka na závěr: pokud žijete v oblasti s obzvláště drsnými zimami, možná budete chtít zvážit nákup několika plen navíc, abyste zohlednili potenciální zpoždění praní. Když je teplota pod bodem mrazu, sušení prádla v pračkách může trvat déle!

Kolik látkových plen potřebuji?

Budete potřebovat asi 24-36 plen, podle toho, jak často je chcete prát. Pokud máte více než jedno dítě, které používá látkové plenky, nebo pokud vaše dítě hodně čůrá, možná budete chtít koupit další.

Můžete také znovu použít vložky do látkových plen z jiných jednorázových plen (jen se ujistěte, že nejsou mokré). A nezapomeňte na ubrousky – budete jich potřebovat asi 100-120.

Co dalšího potřebuji pro látkové pleny?

Kromě plen a ubrousků možná budete chtít vložku na plenky, mokrý sáček na cesty a/nebo nějaký prací prostředek speciálně určený pro látkové plenky.

Pořídit si můžete i povlaky na plenky, které jsou voděodolné a pomáhají udržet oblečení vašeho miminka v suchu. Pokud používáte jednorázové ubrousky se skrýší látkových plen, pořiďte si balení ubrousků, které lze znovu naplnit.

Jak často mám prát látkové plenky?

Látkové plenky byste měli prát každé dva nebo tři dny, abyste se vyhnuli hromadění (ačkoli někteří lidé vydrží déle). Můžete je prát buď ručně, nebo je dát do pračky.

Pokud se rozhodnete je prát v ruce, použijte teplou vodu a malé množství pracího prostředku – nepotřebujete toho mnoho, protože látkové pleny jsou již pěkně savé. Pokud používáte jednorázové ubrousky se skrýší látkových plen, pořiďte si balení ubrousků, které lze znovu naplnit.

Jaký druh pracího prostředku bych měl použít na látkové plenky?

Existuje spousta různých typů pracích prostředků navržených speciálně pro látkové plenky – jen se ujistěte, že neobsahují vůně, optické zjasňovače a další agresivní chemikálie.

Můžete také použít běžný prací prostředek (vyhněte se všemu příliš silnému), ale může to způsobit, že vaše plenky budou trochu směšně páchnout.