Kde koupit těhotenské pracovní kalhoty? Průvodce

Kde koupit těhotenské pracovní kalhoty? Těhotenské pracovní kalhoty nejsou jen na mateřskou dovolenou. Lze je nosit v těhotenství i po něm.

Trik je v tom, že si je koupíte brzy, než začnete předvádět svůj rostoucí hrbolek. Noste stejnou velikost, jakou obvykle nosíte zpočátku, protože později ve hře budou těsnější (a pokud jste jako já – větší než před otěhotněním!).

Pokud je nyní kolem pupíku příliš těsný…nechcete ho zmenšit – protože v šestém nebo sedmém měsíci těhotenství se každá část vašeho těla zvětší!

Pravděpodobně budete zhubnout jinde, ale přiberete tam, kde to každý vidí! Mluvím o těch kilech navíc přímo nad mými boky, které šly přímo nahoru do mých držadel lásky, takže vypadám, jako kdyby mi z břicha vystrkoval malý človíček! Takže, pokud si kupujete oblečení na začátku těhotenství – kupte si je, aby sedělo volně.

Kde koupit nadměrné těhotenské oblečení

Pokud hledáte těhotenské oblečení větších velikostí, pak už nehledejte. Najdete u nás velký výběr oblečení, které vám vydrží po celé těhotenství i po něm. Není nic lepšího, než vědět, že oblečení, které nosíte, když očekáváte, nevyroste, jakmile vypadne ze stojanu!

Některé obchody mají větší sekce věnované tomuto typu speciálního oblečení, takže nakupování je velmi snadné od začátku do konce. Konkrétně jeden obchod, který doporučuji, je Motherhood Maternity, protože jejich velikosti se pohybují od XXL až po XXXXL.

Navíc jsou v těchto obchodech specifické sekce, kde mohou těhotné ženy nakupovat výhradně pro sebe – i když ještě nevědí, jakou velikost potřebují! Tím se zbavíte stresu z toho, že budete muset hádat, jaká bude vaše velikost v nadcházejících měsících.

Jak si sami kontrolujete svůj žaludek na těhotenství?

Těhotenské testy vám mohou dát pozitivní výsledek již za jeden den po početí! Pokud se vaše menstruace opozdila a od data vašeho posledního sexuálního styku uplynuly méně než dva týdny, je možné, že jste očekávali.

Mnoho žen však musí s těhotenským testem počkat až do vynechání menstruace, protože si nejsou vědomy nebo jednoduše nevědí, kde začít.

Zde je několik tipů, jak si sami zkontrolovat známky raného těhotenství:

-Vaše bradavky mohou být citlivé a tmavší. K tomu obvykle dochází kolem třetího nebo čtvrtého týdne po oplodnění. I když se tento příznak nevyskytuje u každé ženy, která otěhotní.

Jak dlouho dopředu byste si měli rezervovat těhotenské fotografie?

Těhotenské focení doporučujeme rezervovat alespoň dva měsíce předem, ale pokud hledáte více možností a personalizované služby, doporučujeme začít plánovat ještě dříve.

Při výběru fotografa je třeba zvážit mnoho věcí, například na jaký styl fotografie se specializují? Jak daleko je studio od vašeho bydliště? Nabízejí nějaké speciální nabídky nebo slevy na jejich ceny?

Jakmile najdete někoho, jehož práce vás osobně osloví, je čas ho kontaktovat ohledně jeho dostupnosti. Mnoho fotografů si rezervuje rychle, takže se ujistěte, že to netrvá příliš dlouho, než je kontaktujete!

Pokud není vernisáž s tímto konkrétním fotografem, zeptejte se, kdo další by mohl být k dispozici v termínech, které původně nabízel první člověk – dobrá komunikace s fotografem je klíčová. Pokud se vám během několika dní nic neozvalo, zavolejte jim nebo napište e-mail, abyste se ohlásili, zda mají stále zájem!

Je 27 týdnů příliš brzy na fotky v těhotenství?

Ne. Focení těhotenských fotek, když jste ve 27. týdnu nebo dříve, má mnoho výhod. Jednou z výhod je, že vaše dětská boule bude větší, takže se na fotografiích může objevit výrazněji. Také v tomto bodě těhotenství má většina žen stále svou postavu nedotčenou a ještě nevypadají těhotně – takže mohou pořizovat tyto snímky, aniž by si uvědomovaly, jak velké zezadu vypadají!

Další výhodou je, že pokud se něco pokazí při doručování a vy z toho nevyváznete živí (nedej bože!), zbudou na vaše blízké alespoň hezké vzpomínky s fotkami jako jsou tyto. A nakonec se domnívám, že zachycení momentů, jako je tento, by mělo být odloženo, protože čas letí, takže foťte hned, dokud ještě můžete.

V jakém měsíci fotíte těhotenské fotky?

Těhotenské fotky by se měly pořizovat v měsíci, kdy se cítíte nejpohodlněji, ale mnoho žen se rozhodlo nechat si těhotenské fotky udělat mezi srpnem a listopadem.

Mnoho fotografů oceňuje, když těhotná žena pózuje, aby mohli zachytit její tělo v celé jeho podobě. Pokud nastávající maminka potřebuje povzbudit pro toto focení, může se zkusit podívat na obrázky od jiných budoucích maminek na sociálních sítích nebo Pinterestu, které představují krásu během těhotenství. Tyto snímky vám pomohou poskytnout pohled na to, co je normální pro vaši vlastní situaci, i když to nevypadá jako u někoho jiného!

Kdy mám naplánovat těhotenské focení s dvojčaty?

Těhotenské fotografie jsou způsob, jak zachytit vaše těhotenství. Je to jedno z nejzvláštnějších období ve vašem životě a neměli byste si nechat ujít tyto vzpomínky zachycené během této doby.

Těhotenské focení s dvojčaty lze provádět v různých fázích celého procesu, včetně toho, než přijdou na tento svět!

Pokud jste v dostatečném předstihu, může se nám dokonce podařit získat skvělé snímky, když jsou těhotné s vícerčaty, nebo když je v jejich břiše ještě místo, takže vypadají jako velké těhotné místo velkých tlustých dvojčat! Projdeme všechny dostupné možnosti, abychom mohli určit, co nejlépe vyhovuje každé jednotlivé nastávající mamince.