Jaké jsou nejlepší pleny na noc pro batolata? Nápady

Jaké jsou nejlepší noční pleny pro batolata? Na trhu existuje několik různých nočních plen, které jsou navrženy speciálně pro batolata.

Dobré možnosti jsou plenky Huggies Overnites, plenky Pampers Extra Protection a Luvs Ultra Leakguards s NightLock Plus.

Všechny tyto plenky mají extra savost, která pomáhá udržet vaše batole přes noc v suchu. Mají také funkce ochrany proti úniku, které pomáhají zabránit úniku.

Pokud hledáte plenu na noc, která je šetrná k životnímu prostředí a neobsahuje chlór, pak vyzkoušejte Seventh Generation Free & Průhledné dětské plenky. Tyto plenky jsou vyrobeny z udržitelných materiálů a neobsahují žádné škodlivé chemikálie.

Ať už si vyberete kteroukoli plenku, dbejte na její správnou velikost, aby správně seděla na těle vašeho batolete. Správnou velikost plenky zjistíte pomocí tabulky velikostí plen na obalu produktu.

Pokud si stále nejste jisti, která noční plena je pro vaše batole ta správná, požádejte o radu svého pediatra. Váš dětský lékař vám bude schopen doporučit konkrétní značku a styl nočních plen, které nejlépe vyhovují potřebám vašeho batolete.

Jak mohu získat plenky zdarma?

Existuje několik různých způsobů, jak získat plenky zdarma. Jedním ze způsobů je přihlásit se k odběru plenkové služby.

To vám každý měsíc pošle určitý počet plen v závislosti na plánu, který si vyberete. Můžete také získat zdarma plenky od místních charitativních organizací nebo církví. Informujte se ve svém místním komunitním centru, zda nenabízejí nějaké programy, které rozdávají pleny zdarma.

A konečně, můžete si také koupit obecné jednorázové plenky ve slevovém obchodě, jako je Walmart nebo Target. Generické značky bývají levnější než značkové plenky a stále fungují stejně dobře. Ať už zvolíte kteroukoli metodu, ujistěte se, že máte dostatek plen, aby vám během týdne nedošly!

Co můžete dělat s nepoužitými plenkami?

Existuje několik věcí, které můžete udělat s nepoužitými plenkami, než je zlikvidujete. Můžeš:

-Skladujte je v kbelíku na plenky, dokud jich nebudete mít dost na odnesení do popelnice

-Zabalte je do auta a odneste je do popelnice, až je pro daný den skončíte

-Zabalte je a vložte do koše (pokud tam není kbelík na plenky)

-Dejte je do sáčku Ziploc a zmrazte je pro pozdější použití

– Dejte je někomu, kdo je potřebuje (jako je člen rodiny nebo přítel)

Pokud se rozhodnete nepoužité plenky uskladnit nebo zabalit, určitě si hlídejte, kolik jich máte, abyste nepřekročili počet dní plen pro vaše miminko.

Pokud se je rozhodnete zmrazit, ujistěte se, že počkejte několik hodin poté, co je zmrzlina dostatečně měkká, než si nasadíte novou plenku nebo ji vyměníte, protože to může způsobit vytékání a vyrážky.

Můžete také přidat trochu jedlé sody do každého sáčku, pokud nebudou okamžitě použity. To pomáhá redukovat zápach, ale ujistěte se, že ho není příliš mnoho, aby si nepodráždili pokožku kvůli citlivosti!

Při likvidaci nepoužitých plen dbejte na to, abyste vrchní část velmi pevně svázali, aby žádná nemohla uniknout do vašeho odpadkového koše nebo popelnice, protože jde o nebezpečný odpad a nelze je jen tak vynést s běžným odpadem! Nechcete, aby se jim dostalo do rukou děti, které by si myslely, že jsou jen obyčejným starým odpadkem!

Tak, tady to máte! Několik věcí, které je třeba vzít v úvahu při práci s nepoužitými plenkami. Nezapomeňte to mít na paměti, aby vaše dítě mělo pohodlný a bezpečný zážitek při používání jednorázových plen! A jako vždy, pokud máte nějaké dotazy nebo obavy, neváhejte se nás zeptat! Jsme více než rádi, že můžeme pomoci jakýmkoli způsobem!

Jak dlouho vydrží zatavené plenky?

Při použití podle návodu by kvalitní plena neměla prosakovat déle než dvě hodiny. V případě silnějších plen, jako jsou jednodenní nebo vypasované látkové plenky, mohou vydržet déle, pokud je nosí starší dítě, které méně často vlhne a/nebo dobře ovládá močový měchýř.

Obecně řečeno, většina dětí vyroste z tlustých nočních plenek kolem tří let, takže je pravděpodobně budete muset před touto dobou vyměnit alespoň jednou za noc bez ohledu na to, jaký typ plen si koupíte!

Na druhou stranu u kojenců a mladších dětí (zejména mladších šesti měsíců) důrazně doporučujeme používat jednorázové vložky při každé výměně plenky i během dne, aby se příliš brzy nevyskytly problémy s prosakováním.

Můžete také použít naše biologicky odbouratelné a splachovatelné vložky, které vám pomohou udržet plenky ještě déle.

Jak dlouho vydrží poctivé plenky?

Odpověď na tuto otázku závisí na tom, jak je používáte. Pokud používáte jednorázové plenky a měníte je pouze každých osm hodin, pravděpodobně vám vydrží asi tři dny.

Pokud však používáte látkové plenky a perete je každý den, mohly by vydržet až týden. Záleží tedy pouze na vašich osobních preferencích a potřebách vašeho dítěte.

Někteří lidé také zjistili, že plenky Honest mají tendenci vydržet déle než jiné značky. Je to pravděpodobně proto, že jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou šetrné k pokožce vašeho dítěte.

Navíc design pomáhá předcházet prosakování a profouknutí, ke kterému může často dojít u jiných značek jednorázových plen.

Nakonec je na vás, zda si vyberete plenky Honest, nebo ne. Pokud však hledáte vysoce kvalitní a dlouhotrvající možnost, Honest stojí za zvážení.