Jak získat plenky, aniž by to vaši rodiče věděli

Jak získat plenky, aniž by o tom vaši rodiče věděli? Pokud jste vysokoškolák, je pravděpodobné, že nemáte peníze na nákup plen pokaždé, když vám dojdou.

Zde je několik tipů, jak je získat, aniž by o tom vaši rodiče věděli:

-Zeptejte se přátel, zda mohou ušetřit nějaké plenky navíc. Je pravděpodobné, že někdo z vaší skupiny přátel prochází stejnou věcí a bude více než rád, že vám pomůže.

– Informujte se u místních kostelů nebo potravinových bank. Nemusí mít vždy to, co potřebujete, ale pro každý případ se vyplatí zkontrolovat.

-Hledejte online nabídky plen. Existuje spousta webových stránek, které nabízejí slevy na plenky, takže si je před nákupem za plnou cenu rychle vyhledejte.

-Podívejte se, jestli má váš kampus bezplatný program plen. Některé univerzity to nabízejí studentům zdarma, takže se před nákupem plen kdekoli jinde poraďte s úřadem pro finanční pomoc.

-Zásobte se plenkami, když si je můžete dovolit, a nekupujte žádné, dokud vám nepřijde příští výplata, pokud je to možné. Nebudete se tak muset bát, že vás doma zaskočí bez plenky a bez záložního plánu.

Jak dlouho může dítě zůstat v mokré plence?

Dítě vydrží v mokré plence asi dvě hodiny. Pokud se plenka nevymění, způsobí podráždění pokožky a vyrážky. Ideální čas na přebalování vašeho dítěte je každé dvě hodiny nebo poté, co se vymočí nebo vykaká.

Mokré plenky by se měly co nejdříve vyměnit za suché, aby se zadeček miminka nedráždil neustálým působením vlhkosti.

Můžete také použít mast obsahující oxid zinečnatý na jeho/její zadek, pokud zpozorujete zarudnutí v důsledku kontaktní dermatitidy způsobené dlouhodobým působením moči a stolice na kůži. Na vyrážku je nutné vždy použít speciální prášek skládající se z kukuřičného škrobu bez obsahu mastku, protože mastek by se neměl používat na porušenou kůži.

Jaký je správný způsob oblékání plenky?

Nejlepší způsob, jak nasadit plenku, je metoda ze strany na stranu. Nejprve vytáhněte jednu nožičku dětské plenky a zasuňte ji pod zadeček. Poté udělejte totéž s druhou stranou tak, aby obě nohy byly nyní na místě.

Poté pomocí ruky nebo prstů zajistěte, aby vše pěkně a těsně přiléhalo k pokožce vašeho dítěte, než je připevníte na místo pomocí pásky nebo špendlíků v závislosti na tom, jaký typ jste si pro sebe vybrali.

Nakonec se ujistěte, že jsou vystředěny tak, že upravíte každý konec rovnoměrně, dokud se nebudete cítit pohodlně s místem, kde sedí – pomůže to zabránit úniku!

Kolik čůrání pojme plena Pampers?

Plenka Pampers pojme až 12 uncí čůrání. To je hodně čůrání! Takže pokud se někdy dostanete do úzkých a budete muset jít, vaše pleny Pampers se o vás budou moci postarat. Jen se ujistěte, že ji co nejdříve vyměníte, abyste neskončili s mokrou skvrnou na kalhotách!

Čůrání není jediná věc, kterou plenka Pampers pojme. Dokáže pojmout i hovínko! Ve skutečnosti plenka Pampers pojme až 27 uncí hovínka. To je více než dva šálky! Pokud se tedy vašemu děťátku stane nehoda při nošení plen Pampers, nemusíte se bát, že by vytekly a vaše dítě pokryly celé!

Plenky Pampers jsou dokonalou plenou pro péči o miminka. Pojme hodně jak čůrání, tak i kakání, takže se nikdy nemusíte bát, že vaše miminko proteče nebo skončí s mokrým flekem na kalhotkách.

Proto jsou plenky Pampers známé jako „Nejlepší práce na světě“ – protože se tak dobře postarají o naše nejmenší!

Je lepší přebalovat před nebo po krmení?

Na tuto otázku neexistuje správná odpověď, protože záleží na miminku a na tom, co mu nejlépe vyhovuje. Některá miminka budou velmi vybíravá, když se jim před nakrmením přebalí, jiným to nebude vadit vůbec. Nakonec je na rodičích, aby rozhodli, co je pro jejich dítě nejlepší. Některé věci, které je třeba mít na paměti, zahrnují:

-Jaký hlad má vaše dítě? Pokud mají velký hlad, může být lepší je nejprve nakrmit, aby se nerozčilovaly z odepírání potravy.

-Jak dlouho obvykle trvá vašemu dítěti jíst? Pokud jim chvíli trvá, než se nají, možná jim budete chtít vyměnit plenku poté, co dojí, aby nemusely dlouho čekat, než si pořídí novou.

-Jak je vaše dítě vybíravé? Některá miminka jsou velmi vybíravá, když mají mokrou nebo špinavou plenku, zatímco jiným to nevadí. Pokud je vaše dítě úzkostlivější než obvykle, když je jeho plenka špinavá nebo mokrá, může být lepší ji před krmením vyměnit.

Nakonec se nejlepší odpověď na tuto otázku bude lišit dítě od dítěte. Rodiče by měli experimentovat a zjistit, co je pro jejich děti nejlepší. Když budou rodiče věnovat pozornost jejich narážkám, mohou přijít na to, co na jejich děťátko funguje nejlépe!