Jak vyrobit dětskou knihu Silverberg

Jak vyrobit dětskou knihu Silverberg? Existuje mnoho způsobů, jak vytvořit dětskou knihu. Někdo si raději koupí stavebnici, jiný si raději vyrobí vlastní.

Pokud hledáte něco jedinečného a speciálního, zvažte vytvoření dětské knihy Silverberg.

Jak na to:

– Nejprve si shromážděte materiály. Budete potřebovat nějaký papír Silverberg (k dostání ve většině řemeslných obchodů), nůžky a lepidlo. Dále budete potřebovat tiskárnu a pár fotek vašeho děťátka.

– Dále vystřihněte stránky vašeho papíru Silverberg. Ujistěte se, že jsou všechny stejně velké, aby vaše kniha po dokončení vypadala jednotně.

– Nyní vytiskněte své fotografie a připevněte je na stránky papíru Silverberg pomocí lepidla. Nezapomeňte kolem fotografií ponechat dostatek místa, abyste pod ně mohli napsat popisek nebo příběh.

– Nakonec svažte svou dětskou knížku Silverberg dohromady pomocí provázku, stuhy nebo čehokoli, co chcete. Nyní máte jedinečnou památku, která vydrží na celý život!

Jak napíšete zprávu miminku?

Není to tak snadné, jak si možná myslíte. Chcete znít vřele a láskyplně, ale ne blahosklonně. Také se chcete ujistit, že vaše zpráva odpovídá věku dítěte. Zde je několik tipů, které vám pomohou začít:

-Začněte přemýšlet o tom, co chcete říct. Jaké jsou vaše naděje a sny pro dítě? jaký z nich máš pocit?

– Nech to být jednoduché. Doba pozornosti dítěte je velmi krátká, proto buďte struční.

– Používejte pozitivní jazyk. Zaměřte se na to, čeho chcete, aby dítě ve svém životě dosáhlo, spíše než na to, co nechcete, aby dělalo.

-Buď konkrétní. Pokud dítěti říkáte, že je milujete, řekněte mu, proč je milujete.

-Konec pozitivně. Nechte dítěti pocit naděje a štěstí.

Co napíšu do dárkové knihy?

Dárková kniha může být pro někoho opravdu výjimečným dárkem. Dovnitř můžete vložit, co chcete, a obdarovaný si to může přečíst, kdykoli bude chtít. Zde je několik nápadů, co napsat:

– Osobní zpráva: Toto je vaše šance říct něco, co byste možná neřekli osobně, nebo něco, o čem víte, že pro příjemce bude hodně znamenat. Pište od srdce a dejte jim vědět, jak moc pro vás znamenají.

– Sdílená vzpomínka: Napište o době, kdy jste se spolu smáli, plakali nebo jste se jen skvěle bavili. Bude to pro vás oba milovaná vzpomínka.

– Vnitřní vtip: Pokud mezi vámi dvěma máte vtip, zapište si ho do knihy dárků. To je rozesměje pokaždé, když si to přečtou.

– Citát: Najděte citát, o kterém si myslíte, že shrnuje váš vztah, nebo o kterém víte, že bude mluvit s příjemcem. Může to být vážné, vtipné nebo cokoli mezi tím. Jen se ujistěte, že je to pro vás oba smysluplné.

Zápis do dárkové knihy je osobní způsob, jak někomu ukázat, jak moc vám na něm záleží. Zamyslete se nad tím, co napíšete, a dárkovou knihu si budou jistě vážit po mnoho let. Přečtěte si související články jako Jak vyrobit vyskakovací knížku pro miminko a Jak se vyhnout sourozenecké rivalitě s novou knížkou pro miminko.

Co napsat nenarozenému miminku do knihy o miminku

Je tolik věcí, které můžete svému nenarozenému miminku říct. Můžete jim říct, jak moc je máte rádi, jak rádi se s nimi setkáte nebo jaké jsou požehnání.

Můžete také psát o svých nadějích a snech ohledně jejich budoucnosti. Ať už se rozhodnete napsat cokoli, ujistěte se, že to vychází ze srdce. Zde je několik nápadů, jak začít:

„Nemůžu se dočkat, až tě potkám a zasypu tě veškerou svou láskou. Už teď jsem do tebe tak zamilovaný a ještě jsem tě ani nepotkal! Slibuji, že budu ta nejlepší máma, jakou můžu být, a dám ti vše, co potřebuješ.“ Vždy tu pro tebe budu, bez ohledu na to, co se děje. Jsem tak vděčný, že si mě Bůh vybral za tvou mámu. Slibuji, že tě budu vždy opatrovat a milovat z celého srdce.“

„Jsem tak nadšený, že tě poznávám! Čekal jsem na tebe tak dlouho. Nemůžu se dočkat, až tě budu držet v náručí a sledovat, jak rosteš. Slibuji, že tu pro tebe budu na každém kroku. Nikdy neodejdu.“ na tvé straně. Jsem tak požehnán, že jsem tvoje máma.“

„Nemůžu se dočkat, až uvidím, co ti přinese budoucnost. Vím, že na tomto světě uděláš velké věci. Nemůžu se dočkat, až uvidím tvé první kroky, uslyším tvoje první slova a uvidím, jak uvnitř vyrosteš v krásného člověka.“ a ven.“

„Už tě tolik lidí tolik miluje. Vaši prarodiče, tety, strýcové a sestřenice všichni čekají, až se s vámi setkají. Všichni jsme tak nadšení, že se připojíte k naší rodině. Nemůžeme se dočkat, až vás zasypeme veškerou naší láskou.“ “

„Doufám, že tvůj život je plný štěstí, lásky a dobrodružství. Doufám, že nikdy nepřestaneš snít a sahat ke hvězdám.“

Doufám, že vždy víte, jak moc vás miluje vaše rodina a přátelé. Nemůžu se dočkat, až z tebe vyroste úžasný člověk, o kterém vím, že budeš.“ Ať už se rozhodnete napsat jakákoli slova, ujistěte se, že vycházejí ze srdce.

Vaše dítě bude schopno cítit vaši lásku prostřednictvím vašich slov, ještě předtím, než se narodí. Udělejte si tedy čas na přemýšlení o tom, co chcete říci a napište od srdce.

„Jsem tak požehnán, že tě mám ve svém životě. Jsi vzácný dar od Boha a vždy si tě budu vážit. Slibuji, že tu pro tebe budu, ať se děje cokoliv. Vždy tě budu bezpodmínečně milovat, ať se děje cokoliv.“

„Jsi tak výjimečný a úžasný člověk, i když jsi se ještě ani nenarodil! Nemůžu se dočkat, až tě poznám a poznám toho úžasného člověka, kterým budeš. Slibuji, že nikdy neopustím tvůj bok.“ a být tu vždy pro tebe.“