Jak vyrobit dětskou knihu pro miminko

Jak vyrobit dětskou knížku pro miminko? To je častá otázka novopečených rodičů. V tomto článku vás však naučíme, jak na to.

Pokyn:

-Nejprve si na papír nakreslete základní obrys stránek knihy. To vám pomůže naplánovat rozvržení a rozhodnout, kolik stránek bude mít vaše kniha.

-Dále shromážděte obrázky nebo kresby, které chcete použít ve své knize. Můžete buď najít kliparty online, nebo si nakreslit vlastní ilustrace.

-Jakmile budete mít všechny své obrázky hotové, začněte sestavovat stránky své knihy. Pokud používáte kliparty, nezapomeňte je umístit ve správném pořadí a velikosti. Pokud kreslíte vlastní ilustrace, ujistěte se, že k sobě na každé stránce dobře zapadají.

-Až dokončíte sestavování stránek své knihy, je čas přidat text! Napište jednoduché věty, které vysvětlí, co se děje na každé ilustraci.

– Nakonec svažte stránky své knihy k sobě jednoduchou technikou vazby, jako je sešití podél jednoho okraje nebo proražení otvorů a svázání stuhou nebo provázkem.

Můžete také použít lepidlo, pokud chcete vytvořit trvalejší brožury, které vydrží déle než jen jedno čtení!

-Pokud je to pro vás příliš mnoho práce, v obchodech, jako je Target, je k dispozici spousta předem připravených knih, které již byly vytištěny na kartonovém papíru, takže vše, co musíte udělat, je oříznout podél uvedených tečkovaných čar, než svážete pomocí jakékoli popsané metody. výše!

Komu adresujete knihu o miminku?

Dětská knížka je obvykle adresována nastávající matce, ale může být také adresována nastávajícímu otci nebo oběma rodičům. Pokud si nejste jisti, komu ji adresovat, nejbezpečnější možností je adresovat ji „rodičům“.

Můžete také zvážit vložení krátké poznámky na obálku knihy s poděkováním rodičům za přivítání nového dítěte do své rodiny. Ať už se rozhodnete udělat cokoli, ujistěte se, že vaše zpráva je srdečná a opravdová. Koneckonců, knížka pro miminko je zvláštní způsob, jak oslavit nový život!

Pokud hledáte jedinečný tip na dárek pro miminko, proč nedat rodičům krásnou knihu plnou zpráv od přátel a rodiny? Dětská knížka je speciální způsob, jak připomenout tuto příležitost a oslavit příchod nového dítěte.

Na trhu je k dispozici mnoho různých knih o miminkách, takže určitě najdete tu, která je ideální pro budoucí rodiče.

Při výběru knížky pro miminko dbejte na to, abyste vybrali takovou, která odpovídá věku dítěte, které ji bude dostávat. Pokud například dáváte novorozeně jako dárek knížku pro miminko, vyberte si knihu plnou sladkých nálad a rozkošných obrázků.

Pokud dáváte knížku pro miminko jako dárek pro starší dítě, vyberte takovou, která je více zaměřena na blahopřání a přání všeho dobrého. Bez ohledu na to, jaký typ knížky pro miminko si vyberete, nezapomeňte ji přizpůsobit vzkazem od srdce.

Každá knížka je jedinečně navržena tak, aby umožnila hostům vyjádřit svá přání pro nastávající maminku a její nové dítě originálním způsobem.

Co napsat do knihy o miminku pro synovce?

Ahoj, dostali jste se na naše stránky, protože hledáte nápady, které byste mohli napsat do knihy o miminku. Máme pro vás několik tipů a triků, které vám pomohou vybrat ta správná slova, jak vyjádřit své pocity, když od někoho dostanete tento úžasný dárek.

Možná budete chtít vědět, co si o psaní takových zpráv myslí ostatní, takže se nebojte – neodejdeme bez uvedení příkladů!

Takže se pohodlně usaďte a odpočiňte si při čtení všech těchto skvělých návrhů, jak zábavné to může být, když je budete používat v různých situacích po celý život!

Vaši přátelé právě porodili; jsou nyní sami rodiči! A po letech čekání (a modlení) jejich malý uzlíček konečně dorazil v bezpečí & zvuk. Konečně je čas oslavit & vítejte nový přírůstek do rodiny!

Miminko je skvělý způsob, jak se mohou přátelé, rodina a blízcí setkat a zasypat nové rodiče láskou (a samozřejmě také dárky). To je také vaše šance zapsat se do jejich knihy o miminku.

Když se posadíte a napíšete svá přání, může být těžké vědět, jaká slova skutečně vyjádří, jak se cítíte – ale nebojte se, máme to pro vás! Zde je několik obecných tipů, na co byste měli při psaní zprávy pamatovat:

-Nech to být krátké a sladké

-Buďte osobní a konkrétní ohledně toho, proč je toto dítě výjimečné

-Zahrňte blahopřání a také své naděje na jejich budoucnost

– Pište od srdce, s upřímnými přáními, která odrážejí, co si myslíte o rodičovství obecně nebo o cestě tohoto konkrétního rodiče k rodičovství.

Co píšete na přání pro miminko vtipného?

To záleží na vztahu, který máte s budoucími rodiči. Pokud jste blízcí přátelé, možná budete chtít být kreativní a přijít s něčím vtipným nebo srdečným.

Pokud rodiče příliš dobře neznáte, postačí obecná blahopřání.

Zde je několik výroků o kartách pro miminko, které vám pomohou začít:

„Přejeme miminku X a budoucím rodičům Y vše nejlepší v této vzrušující době!“

„Gratuluji! Přejeme miminku X celý život štěstí a lásky.“

„Vítejte v rodičovství – bude to jedna divoká jízda!“

„Ať je váš domov naplněn tolika radostí, jakou přináší Baby X do vašich životů.“

„Gratuluji! Jsem tak nadšený, že poznávám Baby X.“

„Nemůžu se dočkat příchodu Baby X!“

„Y, vím, že budeš nejlepšími rodiči všech dob. Gratuluji k tvému ​​brzkému uzlíčku radosti!“

„Posílám spoustu lásky a vřelých přání, když vítáte dítě X na světě.“

„Přeji ti doživotní štěstí s jejich novým chlapečkem/dívkou.“