Jak vyčistit ohrádku? Průvodce

Jak vyčistit ohrádku? Čistěte ohrádku alespoň jednou týdně, abyste zabránili hromadění bakterií.

Pokud k tomuto účelu používáte dětskou postýlku, ujistěte se, že je také čistá. Jednoduché otření mýdlem a vodou by mělo stačit.

Postup čištění ohrádky

Krok 1. Použijte starý kartáček na zuby nebo kartáček, pokud je to nutné, abyste se dostali do všech těch zákoutí a skulin, kde se mohou množit nečistoty.

Krok 2. Tady to ale nechcete přehánět, protože příliš mnoho vlhkosti může způsobit růst plísní v místech, jako jsou přihrádky na pleny (pokud je vaše dítě má), takže se držte mírně!

Krok 3. Po dokončení nechte vše před dalším použitím úplně vyschnout na vzduchu – jinak by mohlo dojít ke zrezivění kovových částí, které se obtížně odstraňují.

Jak vyčistím tkaninu pack and play?

Balení a hraní může být nejbezpečnějším místem pro spaní vašeho dítěte, když jste na cestách. Po nějaké době se však může znečistit vyplivnutím nebo nehodami s plenkami, které bude třeba vyčistit.

Zde je návod, jak to doporučuji udělat spolu s tipy na odstranění skvrn, pokud se vyskytnou.

– K setření látky používejte jemný dětský šampon.

– Ujistěte se, že je veškeré mýdlo odstraněno, než jej necháte zaschnout, jinak skončíte s problémy s plísní, které je těžké vyřešit.

Pokud jsou na nich nějaké skvrny, použijte na ně enzymatický čistič, jako je Nature’s Miracle, a nechte je působit alespoň 30 minut (čím déle bude sedět, tím větší šanci máte, že rozložíte nepříjemné pachy). V případě potřeby opakujte, dokud nezmizí.

– Vždy usušte vzduchem, balení a hraní, protože nemohou být vloženy do sušičky kvůli jejich elektrickým součástem. Věci můžete urychlit také otočením potahu matrace o 90 stupňů každých pár hodin během sušení, aby během tohoto procesu jedna strana nezůstala vlhčí než druhá.​

Jak rozeberete balíček a hrajete?

– Nejprve sejměte matraci zespodu.

– Za druhé, odšroubujte nohy pomocí šroubováku.

– Za třetí, oddělte každou z těchto součástí na jedné straně od druhé a zvedněte je, dokud se neoddělí – při tomto pohybu by neměl být kladen žádný odpor.

– Nakonec rozeberte všechny další kusy, které mohly být přidány, tak, že je oříznete nebo slepíte pomocí kleští/lepidla pro budoucí použití, pokud si to přejete!

Nyní vaše Pack & Hra je připravena k uložení do úložiště nebo k opětovnému vydání na herní čas! Můžete dokonce nastavit všechny své Pack & Zahrajte si části předem, než budete mít hosty, kteří budou vědět, co je třeba kam zamířit, aby bylo vše méně stresující!

Ujistěte se, že dodržujete pokyny na vašem Pack & Hrajte o figurky, které lze přidat nebo odebrat.

Jak čistíte pletivo ohrádky?

Existuje několik způsobů, jak vyčistit pletivo ohrádky, v závislosti na tom, jak je znečištěné. Nejméně intenzivním způsobem čištění síťoviny by bylo otřít ji mokrým hadříkem nebo ručníkem a jemným mýdlovým roztokem. Pokud je síť ohrádky velmi špinavá, může to trvat více než jedno otření, než odstraníte všechny nečistoty.

Pro extra důkladné čištění následujte opláchnutím čistou vodou a před dalším použitím nechejte síťku vaší dětské výbavy uschnout. Můžete také jednoduše přejet trochu mýdlové teplé vody na celou věc najednou a poté opláchnout i to – ujistěte se, že nezůstanou žádné zbytky!

Jak čistíte přenosnou ohrádku?

Existuje několik způsobů, jak vyčistit ohrádku. Motorová myčka dokáže odstranit většinu nečistot z povrchu vašeho přenosného venkovního hřiště, ale nemusí se dostat do všech koutů a skulin.

Použití bělidla je další možností, která dezinfikuje váš prostor pro bezpečné použití s ​​dětmi, což byste měli udělat po vyčištění incidentu s tělesnými tekutinami nebo jinými nepříjemnými nepořádky. Nebo můžete jednoduše setřít vše, co vidíte, dezinfekčními ubrousky, jako jsou Clorox Desinfecting Wipes (které milujeme).

Jak čistíte Graco Pack N Play Napper?

Čištění Graco Pack N Play je snadné, pokud máte know-how. Pleťovka a přebalovací pult jsou odnímatelné, takže je lze vyjmout k čištění.

Díky tomu je čištění balíčku i samotné hraní ještě jednodušší. Podložku matrace, která je dodávána s jednotkou, budete muset rozepnout, než ji doma vyperete v pračce na cyklus studenou vodou naruby s použitím jemného pracího prostředku, jako jsou tekuté prací prostředky Dreft nebo Ivory Snow bez přidaného bělidla.

Při zapínání zipu dbejte na to, aby se mezi švy nezachytily žádné provázky, které by mohly časem vytvořit díry v důsledku roztřesení při praní.

Nepoužívejte aviváž, protože snižuje savost materiálů používaných při výrobě plen a prostěradel, čímž je zmařen účel, aby byly dostatečně odolné na utírání dětského nepořádku.

Jak sušíte podložku do ohrádky?

Podložka do ohrádky je určena k použití na podlaze. Časem a opotřebením se však může zašpinit nebo ušpinit. Možná budete chtít vědět, jak sušíte podložku do ohrádky po vyprání ve standardním cyklu pračka/sušička?

Níže uvádíme několik tipů, které vám pomohou účinně vyčistit podložku do ohrádky:

*Použití jedlé sody s octem (jeden šálek od každého) zneutralizuje všechny pachy, které zanechávají nečistoty nebo skvrny; tato směs také skvěle funguje při odstraňování špíny z plastových povrchů, jako jsou hračky a kbelíky

*Mokré podložky můžete zavěsit venku, když to počasí dovolí; pokud ne, ujistěte se, že byly důkladně vysušeny uvnitř, než je znovu použijete

*Sušicí stroje fungují skvěle pro tyto položky, ale provozují je pouze na nízký nebo jemný cyklus, aby nedošlo k jejich poškození.