Jak vyčistit Joovy Playpen

Jak vyčistit ohrádku joovy? Nyní, když máte ohrádku Joovy připravenou, je čas začít se učit, jak výrobek správně čistit. Nejprve rozepněte nebo rozepněte každý panel a nechte je uschnout, než je uložíte na bezpečné místo.

Pokud jsou při uskladnění vlhké, mohou zplesnivět, takže pokud je necháte odkapat, pomůže to předejít tomuto problému. Odstranění velkých kousků zbytků jídla, které zůstaly na převisu sítě, lze provést pomocí starého zubního kartáčku namočeného v teplé vodě smíchané s mýdlem na nádobí.

Ujistěte se, že nedrhnete příliš silně, protože by to mohlo poškodit materiál, což by zvýšilo pravděpodobnost, že se později na silnici vytvoří slzy, pokud nebudete při odstraňování odolných skvrn opatrní. Navlhčeným hadříkem otřete všechny zbytky jídla, které po nich zůstaly, a poté nechte panely uschnout na vzduchu, než je odložíte.

Posledním krokem při čištění ohrádky je přejíždění každého panelu mokrým ručníkem nebo hadrem, přičemž dávejte pozor, abyste jej příliš nenamočili, protože by to mohlo způsobit, že se různé části materiálu roztahují nerovnoměrně, což může způsobit deformaci.

Kromě toho se ujistěte, že se zespodu odstraní veškeré bahno, kde hluboko pod pouhou vodou zabere docela dlouho, takže v případě potřeby použijte starý kartáček na zuby namočený v mýdle na nádobí smíchaném s teplou vodou pro větší podporu při drhnutí nepoddajných míst, která byly přilepeny špinavější než ostatní, protože se po nich častěji chodilo během každodenního používání.

Před opětovnou montáží nechte panely úplně vyschnout a pak můžete jít!

Jak nastavíte bezpečnostní ohrádku?

První věc, kterou musíte udělat, je změřit plochu, kam chcete ohrádku umístit. Jakmile to uděláte, kupte si ohrádku, která je o něco větší než změřená plocha. Pokud jako základ ohrádky používáte stávající kus nábytku, ujistěte se, že je pevný a nepřevrhne se.

Nyní je čas nastavit si ohrádku! Rozložte pero a položte ho rovně na zem. Ujistěte se, že jsou všechny díly spojeny a že mezi nimi nejsou žádné mezery. Pak použijte kůly nebo závaží (jako knihy) k přidržení rohů, aby to neodfouklo ve větru.

Nakonec do ohrádky umístěte několik měkkých povrchů, jako je přikrývka nebo několik polštářů. Vaše děťátko tak bude při hře v bezpečí a pohodlí.

Jak čistíte venkovní ohrádku?

Existuje několik snadných kroků k čištění venkovní ohrádky. Nejprve budete chtít vyjmout všechny kusy a umýt je jednotlivě mýdlem a vodou pomocí kartáče na tvrdých místech, jako jsou panty.

Poté vyčistěte celé pero jako obvykle, jako by to byl jakýkoli jiný kus nábytku. Ujistěte se, že když vše vysušíte, než to složíte zpět dohromady nebo zavěsíte k uskladnění, na kovových částech nezůstává žádná vlhkost, protože by to mohlo způsobit rezivění, které může časem zničit některé vaše materiály.

V případě potřeby se nebojte na odolné skvrny lehce použít ocelovou vlnu a po důkladném umytí každého jednotlivého dílu ještě jednou pamatujte, že místo otírání nechte uschnout na vzduchu, aby na něm nezůstaly zbytky čisticích prostředků nebo vody.

Chcete-li vyčistit samotnou ohrádku, budete chtít začít zametením nebo vysáváním všech uvolněných nečistot nebo nečistot, které mohou být na povrchu. Poté můžete mýdlovou houbou nebo hadříkem setřít celý povrch a opláchnout vodou.

Nakonec jej před dalším použitím nechte zcela vyschnout na vzduchu. Pokud má vaše ohrádka nějaké vestavěné hračky nebo doplňky, ujistěte se, že je také vyčistíte vlhkým hadříkem nebo zubním kartáčkem pro hůře dostupná místa. Ujistěte se, že je nechte úplně vyschnout, než je vrátíte na místo.

Jak přimět své 10měsíční dítě, aby samo usnulo?

– S tímto procesem byste měli začít, když je vašemu dítěti asi šest měsíců. Klíčem k tomu, aby to fungovalo pro vás, je být konzistentní každý večer, takže se snažte zavést stejné kroky každý večer před spaním.

Jakmile se vůbec začne lopotit, vyndejte ji z postýlky a houpejte nebo kojte, dokud znovu neusne. Ujistěte se, že cokoli, co nejlépe pomáhá usnout po probuzení, zahrnuje také to, že ji položíte, když je stále ospalá, ale už nebudete spát, protože pokud nebudete tento krok dělat důsledně, naučí se, že pláč přináší výsledky (tj. vyzvednuto).

Pokud se vaše dítě v noci probudí, použijte stejnou techniku ​​jako u spánku, abyste je nezmátli a dbejte na to, abyste byli v souladu.

– Existuje několik různých technik, které můžete použít k tomu, aby vaše dítě samo usnulo: Ferberova metoda, Babywise metoda nebo metoda postupného vyhasínání. Ať už si vyberete kteroukoli, připravte se na to, že na začátku budete plakat, až si dítě zvykne.

– Ferberova metoda spočívá v tom, že své dítě položíte vzhůru, ale ospalé, a poté je necháte o samotě na delší dobu, dokud neusne.

Měli byste začít tím, že je necháte na minutu nebo dvě a poté každou noc prodlužte čas o několik minut, dokud nebudou spát celou noc.

– Metoda Babywise je podobná Ferberově metodě v tom, že své miminko položíte vzhůru, ale ospalé, ale místo toho, abyste je nechali samotné, zůstanete s nimi v místnosti. Poté byste měli po několika minutách opustit místnost a vrátit se, jakmile usnou.

– Metoda postupného vyhasínání spočívá v tom, že přestanete na pláč svého dítěte úplně reagovat, až to nakonec vzdá a samo usne.

Tento může trvat o něco déle než ostatní dva způsoby, ale je to nejšetrnější možnost. Ať už si vyberete kteroukoli metodu, nezapomeňte ji dodržet, aby vaše dítě vědělo, co může každou noc očekávat.