Jak složit kočárek: Jednoduchý průvodce

V tomto blogu se dozvíte, jak složit kočárek.

Máte kočárek, který vám zabírá místo v garáži nebo v zadní části skříně? Nejsi sám! Miliony lidí na celém světě vlastní kočárek, ale kolik lidí ví, jak ho správně složit a jak správně skladovat?

Zde je několik jednoduchých kroků, jak složit kočárek běžné velikosti pro snadné skladování.

Krok 1. Odepněte všechny popruhy z jejich různých pozic. Před přechodem na krok 2 se ujistěte, že jsou zcela uvolněny. Sedadlo by mělo být také odstraněno.

Krok 2. Sklopte řídítka dolů tak, aby byla plochá u hlavního těla rámu. Tím se vytvoří něco jako smyčka, kde je jeden konec spojen dvěma dalšími částmi rámečku.

Kroky při přeměně dětského kočárku na kočárek pro domácí mazlíčky:

Krok 1. Sejměte jednu stranu kočárku a znovu ji připevněte tak, aby mezi oběma stranami byla mezera. Tak bude váš mazlíček moci vstoupit/vystoupit z kočárku (jako byste otevřeli dveře). Možná budete chtít sundat jednu sadu kol, abyste jim usnadnili nastupování/vystupování.

Krok 2. Upevněte na vnitřní stranu jedné strany rampu pro domácí mazlíčky, aby se váš chlupatý přítel snadno dostal dovnitř a ven sám. Myšlenka je, že to mohou používat tak, jak byste chodili po schodech nahoru, ale místo toho se kočárek po každém kroku automaticky přesune dolů! Tímto způsobem se již nespoléháme na to, že kočárek bude tlačit člověk.

Krok 3. Můžete také přidat nějaké polstrování nebo koberec pro pohodlí vašeho domácího mazlíčka, ale je to volitelné a opravdu záleží na tom, jak dlouho na výlet je vezmete.

Tipy

Krok 1. Nezapomeňte na svého mazlíčka vždy dohlížet, když je v kočárku! Takto jim můžete zabránit v tom, aby sami tlačili a vymkli se kontrole. Možná budete chtít kolem nich nasadit vodítko nebo postroj, aby je v případě, že se stane cokoli, například incident s jiným zvířetem, někdo rychle odtáhl.

Krok 2. Ujistěte se, že máte v kočárku samostatnou tašku nebo přepravku, aby je v případě potřeby mohli rychle vytáhnout a postarat se o to, aniž byste museli příliš mnoho zastávek! Možná budete chtít zahrnout také nějaké jídlo pro případ nouze.

Jako vždy nenechávejte svého mazlíčka bez dozoru v kočárku!

Krok 3. Nezapomeňte zkontrolovat, jak dlouho mohou sedět v jedné poloze, než potřebujete přestávku. To bude záviset na domácím mazlíčku, protože někteří mohou potřebovat více přestávek než ostatní.

Krok 4. Pokud používáte kočárek pro příliš velké nebo těžké zvíře, jako je doga, bylo by nejlepší, kdybyste je vložili do jiného nosiče a připoutali bezpečně na záda, aby váš kočárek převrhnout. Tímto způsobem nebudou tlačit ven proti svému postroji, což by mohlo způsobit zranění.

Jak vyrobíte vozík pro psa na invalidním vozíku?

Existuje mnoho různých způsobů, jak vyrobit psí invalidní vozík, a to do značné míry závisí na tom, kolik času máte, jak kreativní musíte být s designem vašeho vozíku, jak zruční v kutilství nebo tesařství.

U některých lidí to může zahrnovat použití starého kočárku, který již nemůže podporovat lidskou váhu, zatímco jiní mohou použít kousky překližky z místního železářství, které vyřízli do tvaru. Následující pokyny poskytnou představu o tom, jak tyto vozíky obvykle vypadají:

První krok při výrobě jakéhokoli druhu kočárku pro domácí mazlíčky začíná tím, že zjistíte, jaká velikost koleček nejlépe odpovídá potřebám vašeho zvířete. Pokud je v samotném systému kol dostatek místa, pak by si větší domácí mazlíčci, jako jsou dogy nebo angličtí mastifové, měli pořídit malé pneumatiky pro jízdní kola.

Dalším krokem je zjistit, jakou část kočárku chcete pro tento projekt rozebrat a jak dlouho ho váš mazlíček bude potřebovat, a také jak vysoko mohou dosáhnout na hlavu, když v této poloze sedí.

To umožňuje pevný rám, který také obsahuje otevírací střechu, opěradlo nebo blatník na jedné straně (v případě, že vaše zvíře potřebuje něco, o co se může opřít) a kola v každém rohu pro stabilitu.

Natřete je nějakým nátěrem odolným proti povětrnostním vlivům, jako je latex, aby byly chráněny před živly, když s nimi budete chodit po městě, nebo pokud možno místo toho na dno připevněte gumové nášlapy; v obou případech umožní větší trakci, než by poskytovaly běžné ráfky kol v obtížných podmínkách

Poslední věc, kterou musíte udělat, je najít postroj, který bude vyhovovat vašemu mazlíčkovi. Většina z nich se dodává ve velikostech pro kočky i malé psy, takže je nejlepší změřit jim krk, když stojí (aby se zohlednilo, jak vysoko mohou dosáhnout hlavy, když sedí v této poloze) a také jak široká je oblast hrudníku – to pomáhá určit, jak velký nebo malý bude postroj potřebný!