Jak skrýt nošení plen

Jak skrýt nošení plen? Existuje několik různých způsobů, jak skrýt nošení plen. Jedním ze způsobů je nosit oblečení, které může pomoci zamaskovat skutečnost, že nosíte plenku.

Můžete například nosit volné kalhoty nebo sukně, které zakryjí vaši plenku. Můžete také nosit tmavší barvy, které lidem znesnadní viditelnost vaší plenky. Pokud se chystáte být v blízkosti jiných lidí, snažte se vybrat oblečení, které příliš neodhaluje.

Dalším způsobem, jak skrýt plenku, je použití příslušenství. Ke skrytí plenky můžete použít velkou kabelku nebo batoh. Máte-li dlouhé vlasy, můžete si je dát do culíku nebo copu tak, aby zakrývaly pas vaší pleny. Pořídit si můžete i speciální čepice nebo šátky, které vám plenku schovají.

Pokud budete trávit hodně času s jinými lidmi, je důležité najít způsob, jak plenku schovat. Pomocí výše uvedených tipů můžete celý den pokračovat, aniž byste se museli obávat, že si vaší plenky někdo všimne. Jen nezapomeňte zůstat klidní a sebevědomí a budete moci udržet své tajemství skryté!

Proč moje roční dítě křičí, když jí přebaluji?

Co byste měli dělat, když vaše dítě křičí, když mu přebalujete? I když se některé děti mohou cítit pohodlněji ležet na podlaze, je důležité se ujistit, že je nejprve vyšetří lékař. Někdy to může být známka něčeho jako kolika nebo reflux.

Pokud s nimi z lékařského hlediska není nic v pořádku a stále pláčou během přebalování, vyzkoušejte některé uklidňující techniky, jako je zpívání písní při přebalování nebo vydávání legračních zvuků, které by je mohly odvést od bolesti. Dejte jim hračky, kterých se mohou držet, aby je rozptylovalo to, co se kolem nich děje, místo aby se soustředili pouze na nepohodlí v oblasti břicha.

Některá miminka také upřednostňují, když jsou při přebalování držena pod úhlem, než aby ležela naplocho, protože jim dává smysl, že jdou do koupelny tímto způsobem. Když budete trpěliví a budete zkoušet různé věci, nakonec během přebalování zjistíte, co pro vaše dítě funguje nejlépe.

Pokud je vašemu dítěti více než jeden rok a stále křičí pokaždé, když mu přebalujete, může to být známkou toho, že se mu v životě nelíbilo něco jiného, ​​jako je nácvik nočníku nebo nástup do školky. Zkuste si s nimi o těchto změnách promluvit a vysvětlit jim, proč k nim dochází, způsobem, kterému rozumějí.

Projev empatie vůči nim jim pomůže cítit se pohodlněji a doufejme, že zastaví křik. Pokud se zdá, že nic nefunguje, možná je čas navštívit terapeuta, který vám i vašemu dítěti pomůže překonat vše, co způsobuje nepohodlí během výměny plen.

Proč moje batole najednou nesnáší přebalování?

Důvodů, proč se u vašeho batolete náhle vyvinul odpor k přebalování, může být několik. Možná nemají rádi pocit, že jsou mokrí nebo špinaví, nebo jim může být proces svlékání a převlékání nepříjemný.

Další možností je, že vaše dítě zažívá určitý stupeň separační úzkosti a spojuje si změnu s tím, že opouští mámu nebo tátu. Pokud je to váš případ, snažte se dítě doprovázet při přebalování, dokud si nezvykne. Některá batolata také jednoduše nemají rádi, když je jejich osobní prostor narušován, takže možná budete muset věnovat trochu více času a trpělivosti při jejich výměně.

Ať už je důvod jakýkoli, důslednost je klíčová, když se snažíte překonat jakoukoli averzi, kterou může mít vaše batole vůči výměně plen. Pokud se začnou cítit s procesem výměny plen pohodlněji, zkuste jim dát malou pochvalu nebo nálepku jako odměnu, jakmile budou úspěšně přebaleny bez protestů.

Proč děti bojující s přebalováním?

Miminka nejsou moc ráda, když se jim někdo snaží přebalovat, a tak se s vámi miminko často popere. To je pro rodiče mnohem náročnější a může to být frustrující. Existuje však způsob, jak můžete svému dítěti pomoci naučit se spolupracovat s tímto nezbytným úkolem! Zde je několik užitečných tipů:

-Především se ujistěte, že nepotřebují změnu hned tím, že je posoudíte před zahájením jakýchkoli změn; dotýkání se přední i zadní oblasti plenkové oblasti (pokud je to možné) by mělo být provedeno relativně rychle, ale důkladně.

Pokud se některá z lokalit domnívá, že je třeba ji změnit, proveďte další rychlé odbavení asi za 30 minut, nebo do doby, kdy bude třeba příště znovu změnit, pokud se neobjeví žádné další známky.

-Pokud je definitivně nutná výměna plenky, začněte tím, že si připravíte všechny své zásoby a budete je mít na dosah. To zahrnuje novou plenu, ubrousky (nebo jakýkoli jiný čisticí materiál), mléko/masti podle potřeby a cokoli dalšího, co byste mohli během procesu potřebovat. Mít vše předem zorganizované pomůže udržet věci v pohybu rychle a hladce.

-Při přebalování mluvte klidným hlasem a používejte pozitivní posilování; může to být něco tak jednoduchého, jako pochválit je za to, že zůstali nehybní, nebo se na ně usmívat, když děláte úkol. Je také důležité nedávat najevo frustraci, pokud jsou vybíraví, protože to situaci jen zhorší. Pamatujte: je to jen výměna plenky, takže se snažte zůstat uvolněná!

-Pokud je dítě velmi rozrušené, začněte tím, že budete řešit jeho obavy a pokuste se je uklidnit, než začnete se změnou. Může to být cokoli, potichu na ně mluvit, dát jim hračku nebo dudlík, nebo dokonce jen nechat je vidět, že jste připraveni začít.

Některá miminka reagují lépe, když vidí, co se děje, takže se nebojte je nechat sledovat (jen se ujistěte, že jim nehrozí zasažení).

-Jakmile se změnou začnete, nespěchejte a jděte pomalu. Spěchání přes to způsobí jen další problémy a může dokonce vést k nehodě. Pokud vše půjde hladce, pak po dokončení ještě jednou hodně pozitivního posílení!

Dodržování těchto tipů by mělo pomoci k tomu, aby výměna plen nebyla pro rodiče i děti menší výzvou. Nezapomeňte být trpěliví, zůstaňte pozitivní a dělejte věci krok za krokem – časem to bude snazší!