Jak požádat o knihu Miminko

Jak požádat o knižní miminko? Pokud chcete svému miminku dodat nějaký literární vkus, proč nepožádat o knihy místo tradičních dárků?

Zde je několik tipů, jak zajistit, aby vaše knižní miminko mělo úspěch.

Začněte vytvořením registru nebo seznamu přání dětských knih, které byste chtěli dostávat. Nezapomeňte zahrnout mix klasických a moderních titulů a také některé, které se týkají vašich zájmů nebo koníčků.

Informujte přátele a rodinu, že byste byli raději, kdyby si koupili položky z vašeho seznamu, než aby si něco koupili sami.

Když přijde čas na otevírání dárků, požádejte někoho, kdo zapíše, kdo dal jednotlivé knihy, abyste mu později mohli poslat děkovný dopis.

A v neposlední řadě se nezapomeňte bavit! Knižní miminko je skvělý způsob, jak oslavit příchod vašeho nejmenšího a zároveň vybudovat jeho knihovnu.

Máte nějaké další tipy na úspěšné knižní miminko? Přečtěte si další související článek jako Nápady, co napsat do knihy o miminku!

Jak vytvořit knihu aktivit pro miminko

Vytvoření knihy aktivit pro miminko je skvělý způsob, jak zabavit vaše děťátko a zároveň mu pomoci rozvíjet jeho motorické dovednosti. Zde je návod, jak si můžete vytvořit svou vlastní knihu aktivit pro miminko:

Nejprve shromážděte nějaké materiály. Budete potřebovat stavební papír, nůžky a lepidlo. Budete také potřebovat nějaké pastelky nebo fixy.

Dále nastříhejte stavební papír na malé čtverečky. Toto budou stránky vaší knihy.

Nyní je čas ozdobit stránky! Pomocí pastelek nebo fixů nakreslete obrázky na každou stránku. Ujistěte se, že na každé stránce ponechte nějaké prázdné místo, aby vaše dítě mohlo také přidat své vlastní kresby.

Jakmile jsou všechny stránky vyzdobené, je čas poskládat knihu. Nalepte stránky na karton nebo silnější papír. Ujistěte se, že přední a zadní kryt je prázdný.

Nyní je vaše kniha aktivit pro miminko připravena k použití! nechte své děťátko listovat stránkami a přidávat vlastní kresby. Budou rádi trávit čas se svou vlastní speciální knihou.

Co píšete do knihy od babičky?

Do dětské knížky pro svou babičku můžete napsat mnoho věcí. Můžete napsat o svém prvním setkání, o tom, jak moc ji milujete, nebo třeba o společné vzpomínce.

Cokoli, co v ní vyvolá úsměv a pocit, že je milovaná, je pro tuto knihu ideální. Buďte kreativní a bavte se s tím! Tuto knihu si bude navždy vážit.

Počet vnoučat:

Pokud jste jedním z mnoha vnoučat, možná budete chtít zahrnout stránku se všemi svými jmény a daty narození.

Tímto způsobem může snadno sledovat informace všech na jednom místě. Navíc to pro ni bude zábavný způsob, jak ukázat svá vnoučata každému, kdo navštíví její dům!

obrázky:

Samozřejmě budete chtít přidat nějaké obrázky! Babičky rády vidí obrázky svých vnoučat, takže nezapomeňte přidat pár svých oblíbených. Můžete dokonce přidat obrázek z vašeho prvního setkání, pokud nějaký máte.

Něco dalšího:

Pokud vás napadne ještě něco, co by se vaší babičce líbilo, přidejte to do knihy! Je to pro vás šance, jak si dárek skutečně přizpůsobit a udělat ho extra výjimečným.

Určitě si to bude navždy vážit. Děkuji za přečtení! Doufáme, že vám to dá nějaké nápady, co napsat do dětské knížky pro vaši babičku. Šťastné psaní!

Jak se dělá obal na notebook Cricut?

Pokud hledáte zábavný a snadný projekt, který se dá vytvořit s vaším Cricutem, obal na notebook je perfektní volbou!

V tomto příspěvku vám ukážeme, jak vyrobit obal na notebook Cricut pomocí vinylu. Můžete použít jakoukoli barvu nebo vzor vinylu, který se vám líbí, díky čemuž je tento projekt opravdu univerzální. Navíc je to skvělý způsob, jak obléknout obyčejný notebook!

Chcete-li začít, budete potřebovat:

-Zápisník

– Vinyl v požadované barvě nebo vzoru

– Přenosová páska

– Řezací podložka

– Nástroj na plevel

-Nůžky

Nejprve otevřete soubor prostoru návrhu. Pro tento projekt jsme použili design „Notebook Cover“ z knihovny Cricut. Pokud používáte jiný design, upravte velikost tak, aby odpovídala vašemu notebooku. Poté vložte svůj vinyl na řezací podložku a odešlete jej prostřednictvím stroje Cricut.

Když je váš vinyl řezaný, použijte svůj nástroj na odstraňování plevele k odstranění přebytečného materiálu. Poté na vinyl nalepte přenosovou pásku a odlepte ji od podkladového papíru.

Opatrně umístěte vinyl na kryt notebooku a zatlačte jej dolů. Poté odstraňte přenosovou pásku.

Můžete řezat stránky knihy pomocí Cricut?

Pokud chcete stránky knihy oříznout strojem Cricut, budete muset použít nástroj pro vyhodnocování. Bodovací nástroj vám umožní čisté řezy přes stránky knihy, aniž byste je trhali.

Než každou stránku oříznete, budete ji muset obodovat. Jakmile budete mít všechny stránky ohodnocené, můžete je začít vyřezávat pomocí stroje Cricut.

Při řezání stránek knihy pomocí Cricut je důležité použít lehký úchop papíru, abyste stránky neroztrhli.

Ujistěte se, že dodržujete čáry, které jste nakreslili, jinak nebudou řezy přesné. Poté, co provedete všechny řezy, můžete tyto stránky použít pro jakýkoli projekt, který chcete! Buďte kreativní a bavte se!

Doufám, že vám tento příspěvek pomohl při výuce, jak řezat stránky knihy pomocí stroje Cricut. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte zanechat komentář níže a já vám rád pomůžu!