Jak odstranit rukojeť kočárku? 3 snadné kroky

Kočárky jsou fantastický vynález. Rodičům umožňují mít volné ruce, zatímco se honí za svými dětmi a starají se o ně. Ale stejně jako cokoli jiného se mohou časem rozpadnout a je třeba je opravit nebo vyměnit. V tomto článku vás naučíme, jak odstranit rukojeť kočárku pomocí běžných předmětů pro domácnost.

Kroky k odebrání rukojeti kočárku

Krok 1. Pořiďte si kladivo, šroubovák a kočárek. Pro tento krok pomůže mít další sadu rukou, ale pokud ne, zvažte, že požádáte někoho jiného, ​​aby přidržel kočárek na místě, zatímco vy odnímáte rukojeť.

Krok 2. Odstraňte všechny šrouby nebo šrouby, které drží na vaší současné rukojeti – určitě o ně nepřijdete! Pokud nejsou k dispozici žádné viditelné šrouby/šrouby, podívejte se po oblasti, kde se připevňuje, na skryté klipsy nebo spony, které mohou také způsobovat problémy při odstraňování rukojetí. Nechcete, aby veškerá vaše dřina nyní šla dolů, takže se ujistěte, že se o tyto kroky budete starat také! Jakmile jsou tyto malé kousky mimo cestu, sejměte z nich držadlo

Krok 3. Jakmile budete mít novou rukojeť kočárku, znovu ji připevněte. – Ujistěte se, že jste utáhli všechny šrouby a šrouby! Nechcete, aby se uvolnily, když používáte kočárek, takže udělejte dobrou práci, abyste dostali vše na místo, aniž byste poškodili cokoli jiného na rukojeti nebo v okolí, kde se připevňuje.

Jak čistit molitanové rukojeti na kočárku

K čištění pěnových úchytů na kočárku budete potřebovat trochu mýdla a vody.

Jakmile odstraníte přebytečnou vodu, umístěte je někam, kde mohou před dalším použitím úplně vyschnout. Pokud není po čištění ponechán čas zcela zaschnout, mohly by v pěnovém držadle růst bakterie, které by při dalším použití mohly způsobit onemocnění nebo jiné problémy.

Nechat uschnout na vzduchu je vždy nejlepší, ale pokud na to není dost času, použijte ručník a možná i několik ventilátorů, dokud vše řádně nevyschne.

Jak utáhnout rukojeť bugaboo

– K utažení rukojeti na vašem bugaboo budete potřebovat šroubovák.

– Nejprve sejměte potahy sedadel, které mohou být na místě, pokud překážejí, a poté je otočte, abyste měli přístup na všechny jeho strany. V závislosti na tom, jaký typ modelu máte, by měly existovat pouze tři šrouby, které by držely pohromadě, jakmile budou odstraněny potahy sedadel, ale zatím nic neodpojujte.

Co mohu použít k čištění kočárku?

Pokud chcete použít něco, co nepoškodí kočárek ani jeho materiály, lze použít směs vody a jedlé sody. – Nejlepší je, když se smíchá v pastu s dostatečným množstvím tekutiny, aby měla určitou tekutost, ale ne příliš, aby začala být tekutá, stejně jako těsto na koláče.

Jakmile je pasta hotová, naneste ji na všechny špinavé povrchy ve světlých vrstvách, dokud nejsou pokryty po celém povrchu. Nechte každou vrstvu zaschnout, než na ni přidáte další vrstvu, což by mělo trvat asi deset minut. Když skončíte s čekáním na všechno ostatní, nechte ho přes noc venku a poté ho vraťte dovnitř, kde se všichni úplně rozptýlili, protože už není.

Jak opravit rukojeť Bugaboo Cameleon

První věc, kterou musíte udělat, je sundat sluneční stříšku z kočárku.

Krok 1. Sejměte jeden z potahů sedadel tak, že jej vyjmete z plastové smyčky a vysunete z místa. Pokud je nějaké kravaty drží na místě, odstraňte je také. Možná zjistíte, že mají na obou stranách své vlastní klipy, takže je můžete vrátit zpět a také je odtáhnout.

Krok 2. Jakmile budou oba kryty odstraněny, uvidíte, že ke každému řídítku jsou připevněny dvě šedé páčky poblíž místa, kde pěnová podložka sedí nad vrcholem, když se vše později znovu dá dohromady (ujistěte se, že si to nezaměňujete s odstraněním druhá rukojeť). Zatlačte palci dolů, dokud nezaklapnou na místo, nebo jděte tak daleko, jak mohou. Jakmile to uděláte, uchopte pěnovou podložku na obou stranách a pevně ji vytáhněte ze sedadla, dokud nesklouzne z konce každé řídítka.

Krok 3. Nyní, když je vše zdarma, zatlačte obě páčky zpět do výchozí polohy, abyste se vyhnuli dalšímu zmatku při opětovném skládání věcí později v opačném pořadí. Jakmile jsou tyto kroky dokončeny, jednoduše zasuňte pěnové podložky ještě jednou nahoru před nasazením jednoho krytu najednou tak, že je zatlačíte úplně dolů, aby zacvakly na místo pod každou páčkou.

Krok 4. Dalším krokem by bylo namontovat váš druhý kryt, pokud byl dříve namontován pouze jeden, ale pokud to není nutné, nezavazujte svůj kočárek. Pokud máte dvě pěnové podložky, ujistěte se, že jsou nasazeny na obou stranách vašeho kočárku, zatlačením na místo co nejdále dolů, před zasunutím každé rukojeti zpět a opakováním tohoto kroku pro všechny čtyři tyče vespod, dokud nebude vše jednou zajištěno více. Nyní, když je hotovo, jednoduše složte kočárek znovu, stejně jako jste ho dříve rozebrali. “