Jak odebrat režimy Graco na kočárku

Graco Modes je kočárek, který lze použít pro děti jakéhokoli věku, ale neobsahuje návod, jak režimy odstranit! Při prvním pokusu o odstranění režimů pravděpodobně strávíte hodiny nebo dokonce dny zkoumáním, co děláte špatně. Tento blogový příspěvek vám přesně ukáže, jak odstranit režimy Graco z kočárku za méně než 5 minut!

Kroky k odebrání režimů Graco na kočárku

Krok první: Vyjměte sedadlo z kočárku. Toho lze dosáhnout odstraněním dvou šroubů pod každou z stupaček a následným sklopením zpět do paží jej odstraníte. Alternativně, pokud máte novější režimy Graco s řídítky, která se otáčejí, když na ně zatlačíte – stačí to otáčet, dokud se sedadlo nesejde!

Zde uvidíte celkem čtyři šrouby, které je třeba pro krok tři odstranit. Nedělejte si starosti s jejich přepínáním! Všechny do sebe zapadnou tak či onak, pokud jsou správně zašroubovány (proto nejsou dodávány předmontované).

Krok dva: Jakmile vyjmete obě sady šroubů a vyjmete sedadlo, musíte odšroubovat kovové desky, které jej drží. Na každé straně sedadla budou čtyři šrouby, celkem tedy osm (dva pod každou opěrkou nohou) ).

Krok tři: Nyní musíte odstranit opěrku hlavy a vrchlík Graco Modes z plastového pouzdra. Můžete to udělat tak, že vyšroubujete všech šest šroubů podél horního okraje pomocí šroubováku s hlavou Philips.

Krok čtyři: Posledním krokem je pak jednoduše sklouznutí z řídítek! To se mírně liší v závislosti na tom, jaký model máte, ale mělo by se to snadno vyjmout, pokud se při vyjímání přitáhnete směrem k sobě.

Výše uvedené kroky podrobně popisují, jak rozebrat kočárek v režimech Graco, ale platí také pro jakýkoli jiný kočárek, který používá stejné nastavení. Podle těchto jednoduchých kroků byste měli být schopni své režimy Graco okamžitě odstranit!

Jak složit dětský kočárek Baby Trend

Krok první: Prvním krokem je zvednutí tyče nožní brzdy na kočárku. To by mělo být umístěno někde poblíž místa, kde byste tlačili dolů, abyste se při chůzi s dítětem na sedadle posunuli dopředu.

Krok dva: Poté zatáhněte za rukojeť rodičovské konzoly, dokud se úplně neuvolní ze své základny, a vyjměte ji z rámu kočárku vysunutím směrem ven od sebe. Nyní, když jsme odstranili naši rodičovskou konzolu, začněme odstraňovat naše přední kolo!

Posuňte oba zámky pro otočná kola a opatrně je otočte směrem dolů k sobě, aby byly rovné k zemi. V tomto okamžiku můžete tato kola sklouznout přímo z jejich osy.

Krok tři: Nakonec nechte zámky otočných kol v otevřené poloze a sejměte sedadlo kočárku zvednutím směrem nahoru od sebe. Jakmile to uděláte, zvedněte tkaninu vrchlíku, dokud nenajdete zip všitý do spodní strany. Rozbalte tuto část a současně ji odeberte z aktuálního umístění do úschovy, abychom při zpětné montáži našeho produktu neztratili přehled o tom, kam všechno směřuje.

Nyní, když jsme dokončili rozebrání všech komponent našich režimů Graco, pojďme se podívat na to, jak je znovu dát dohromady! Prvním krokem bude opětovná instalace těchto otočných kol přímo na nápravu.

Jakmile skončíte, vyrovnejte vrchlík a poté jej zacvakněte do příslušných slotů.

Další věcí je uvedení sedačky zpět na místo tím, že nejprve vyjmete nově nainstalovaná otočná kola a ozdobné boční lišty. Nyní je zasuňte přímo pod spodní část každé nohy, dokud nezacvaknou na správná místa.

Posledním krokem při opětovné montáži vašeho kočárku režimů Graco bude oblékání nového textilního potahu, který jsme sundali dříve. Budeme chtít začít tam, kde by za normálních okolností spočívaly dveře zavazadlového prostoru, vložením přímo nad tyto dvě přední nohy a poté po obou stranách na zip.

Jakmile bude tato část hotová, můžeme se podívat na to, jak daleko jsme se dostali, tím, že náš kočárek jednou přehodíte a ujistíte se, že je vše správně nastaveno.

Jak složit kočárek City Mini

Městský kočárek City Mini je kompaktní a lehká varianta, kterou lze snadno skladovat a cestovat. Má také nastavitelná řídítka, díky čemuž je vhodná pro lidi různých výšek.

Chcete -li kočárek složit, začněte uvolněním západky na opačné straně, než ho chcete složit. Poté proveďte zdvih na zadním konci, dokud jedna strana nezapadne na místo.

Poté opakujte tento krok pro druhé kolo, než silou přitlačíte obě strany k sobě. A nakonec ještě jednou zatáhněte nahoru, abyste se ujistili, že vše proběhlo podle plánu!

Jakmile jsou složeny naplocho, uvolněte všechny popruhy nebo stahovací šňůry, pokud aktuálně drží něco na svém místě, aby se věci nepohybovaly.