Jak nainstalovat dětskou autosedačku Britax Marathan

Tento blogový příspěvek pojednává o tom, jak nainstalovat autosedačku Baby Britax Marathan. Připravili jsme tento článek, který vás provede.

Postup instalace dětské autosedačky Britax marathan

Krok 1 -Nepoužívejte ani neinstalujte zády ke směru jízdy, pokud je sedačka otočena po směru jízdy.

Krok 2 – Úhel sklonu nesmí být vždy menší než 30 stupňů od svislice. Vždy by měl být v nakloněné poloze.

Krok 3 – Zkraťte čas na břišním a ramenním pásu vozidla, abyste snížili riziko vážných zranění během nehody pomocí systému LATCH pro instalaci se spodními kotvami nebo horními popruhy.

U starších kojenců, kteří mohou sedět vzpřímeně bez pomoci, musí štěrbiny pro postroje zůstat nad rameny dítěte, pokud jsou instalovány zády ke směru jízdy podle pokynů výrobce dětského zádržného systému, než budou postroje po narůstání zcela odstraněny.

Zajistěte autosedačky pevně na svém místě, aniž by došlo k nadměrnému prověšení popruhů kolem rámu těla dítěte/batolete, a to i po testování při bočním nárazu.

Poznámka:

-Nejbezpečnější je držet dítě otočené proti směru jízdy co nejdéle, dokud nedosáhne váhových a výškových limitů, které se mohou lišit podle modelu autosedačky.

Mnoho dětí přeroste konvertibilní / batolecí autosedačku dříve, než dosáhnou věku čtyř let! Přečtěte si uživatelské příručky, kde najdete více informací o specifikách, pokud máte dotazy týkající se poruchy, zejména po havárii, protože v tuto chvíli nejsou žádné stahování.

Jak se Britax Frontier převede na booster?

Jakmile dítě přeroste z pětibodového pásu, lze jej snadno přeměnit na podsedák odstraněním adaptéru cestovního systému. Opěrka hlavy a loketní opěrky jsou nastavitelné, takže vždy skvěle sedíte svému rostoucímu dítěti.

Pro zajištění bezpečnosti za všech okolností je Britax Frontier vybaven ochranou proti bočnímu nárazu (SIP), pěnovou vložkou absorbující energii na obou stranách sedadla.

To je navrženo tak, aby omezilo zranění při bočních nárazech, kdy děti často trpí poraněním krční páteře, protože jejich těla se pohybují příliš dopředu, když jsou připoutáni pouze břišními pásy vozidla.

Pro větší ochranu proti vymrštění při převrácení snižuje nosná noha Britax Frontiers rotační síly způsobené přesunem hmotnosti při náhlém zpomalení nebo nárazu. Noha pohlcuje rotační sílu při převrácení a minimalizuje její přenášení na vaše dítě.

Jak si nainstalujete Britax ClickTight grow with you?

Britax ClickTight roste s vámi má jedinečnou funkci, která umožňuje nastavit výšku sedadla podle toho, jak vaše dítě roste.

Chcete-li nainstalovat Britax ClickTight grow s vámi, jednoduše postupujte podle těchto kroků:

– Najděte dráhu pásu na sedadlech v blízkosti nebo za opěrkami hlavy vozidla (tam, kde se horní část zadního polštáře setkává se střechou). Pokud je to možné, používejte otevřené konce ramenních/břišních pásů a veďte je skrz dráhy pásu.

Upevnění bezpečnostního pásu na přezku – Ujistěte se, že je přezka zcela zajištěna tahem za popruh, dokud nepřestane klouzat po popruhu. Pevně ​​zatlačte na zacvakávací pouzdro a zároveň pevně zatáhněte za popruhy postroje umístěné v přední části sedadla poblíž ramen, abyste utáhli hrudní sponu kolem hrudníku dítěte pevně proti břišním tyčím, aby nemohlo sklouznout dolů.

Jak nainstalujete Britax grow with you ClickTight harness 2 autosedačku?

Technologie ClickTight je patentovaný bezpečnostní systém, který poskytuje nejbezpečnější instalaci jakékoli autosedačky dostupné na trhu. Pomocí břišního a ramenního pásu vašeho vozidla jsou děti v bezpečí od narození až do posilovacího věku díky hluboké ochraně proti bočnímu nárazu.

Instalace trvá jen jednu minutu! Už se nemusíte hodinu snažit bezpečně nainstalovat autosedačku vašeho dítěte do jeho nového auta. Stačí zacvaknout, utáhnout, zapnout – to je vše! Můžete snadno přepínat mezi režimem proti směru jízdy (narození – 22 liber) a režimem po směru jízdy (22 – 65 liber).

Pětibodový pás se přizpůsobuje, jak rostou, takže už nikdy nebudete muset kupovat další autosedačku s postrojem! Autosedačka Britax ClickTight Harness Booster je skvělý produkt pro čerstvé rodiče.

Promění se autosedačka Britax v podsedák?

Ne, autosedačka Britax se nepromění v podsedák. Doporučuje se používat tento produkt, dokud vaše dítě neváží 65 liber a je alespoň 40 palců vysoké nebo sedm let staré. To by mělo být provedeno před jejich přechodem na běžný posilovač polohování pásu.

Po tomto okamžiku je pro rodiče stále ideální, aby jejich děti seděly na zadních sedadlech, než aby s nimi seděly vepředu, aby lépe viděly z okna, aniž by je rozptylovaly obrazovky videa nebo jiné věci, které se potenciálně dějí na silnici před nimi.​

Jak se používá Britax grow s podsedákem?

Existuje několik různých způsobů, jak používat Britax grow s podsedákem. Nejjednodušší je, aby vaše dítě bylo v autosedačce a až bude větší, nasadíte na ni posilovač bez zad.

Další možností je, že můžete autosedačku úplně vyjmout a ponechat ji pouze v zadní části (nebo bez zad), dokud nedosáhnou výšky 44 liber nebo 40 palců. To poskytuje extra ochranu proti bočním nárazům, ale nedovolte jim jet bez jakéhokoli typu zádržných prostředků v žádné výšce!

Je důležité, aby děti měly při jízdě v automobilu vždy nějakou formu systému popruhů – i když je to jen do dvou let! Konečně existuje mnoho rodičů, kteří se rozhodnou nechat své děti zcela bez dozoru v autosedačce, dokud nejsou připraveny jezdit bez omezení.

Je to na vás, ale pro bezpečnost vašeho dítěte je důležité, aby pokaždé, když s ním nastoupíte do vozidla, bylo bezpečně nainstalováno na vhodná sedadla a řádně upevněno!