Jak dlouho by mělo být dítě v autosedačce při řízení? Přečti si tohle!

V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak dlouho by mělo být dítě v autosedačce při řízení. Číst dál.

Bez ohledu na věk dítěte je důležité se vždy ujistit, že je správně připoutáno. Pokud vaše autosedačka nemá pětibodový systém pásů, nikdy nepoužívejte tento typ popruhu pro kojence nebo batole, které váží méně než 20 liber.

Pro kojence a batolata do 20 liber by měly být umístěny POUZE v autosedačkách obrácených proti směru jízdy.

Jakmile dítě dosáhne váhového limitu pro svůj konkrétní model autosedačky (obvykle 22 nebo 35 liber), můžete je přepnout do režimu po směru jízdy, který se přizpůsobí jeho výšce, dokud nedosáhne 40 – 80 liber, v závislosti na jakou značku/model kupujete.

Při přechodu ze směru jízdy ke směru jízdy mějte prosím na paměti tato pravidla: podsedáky s polohováním pásů by se měly používat pouze na sedadle vozidla s aktivním čelním airbagem, dítěti musí být alespoň čtyři roky a vážit 40 liber, popř. ne starší osmi let nebo 80 liber.

Jsou dětské autosedačky bezpečnější než kabriolety?

Pro menší miminka lze použít autosedačky. Je také snazší přemístit dítě z jednoho místa na druhé s kojeneckou sedačkou než s konvertibilní nebo batolecí sedačkou, která se do vašeho vozidla nevejde, dokud nebude starší, vyšší a těžší.

Mnoho rodičů vybírá první autosedačku pro své dítě podle toho, jak bezpečná je pro jejich dítě – a je to tak správně! Podle zpráv SafeKids Worldwide bylo v letech 2001–2010 ve vozidlech zabito více než 53 % všech dětí mladších pěti let, zatímco mimo ně zemřelo pouze 15 % (věk 0–14 let).

Důležitou součástí bezpečnosti při cestování s malými dětmi je vědět, které typy nosítek nabízejí nejlepší ochranu při nehodách.

Jak si vyberu konvertibilní autosedačku?

Konvertibilní autosedačky jsou skvělé pro rodiny s vícerčaty. Rostou spolu s vaším dítětem, počínaje autosedačkou obrácenou proti směru jízdy a poté samostatně přecházejí na autosedačku po směru jízdy.

Většina konvertibilních autosedaček vám vydrží několik let, než budete potřebovat výměnu – některé dokonce pokračují i ​​po fázi posilování! To znamená, že jedna nebo dvě autosedačky mohou posloužit většině potřeb vašich dětí, dokud nebudou dost staré na to, aby samy jezdily po městě.

Při výběru mezi styly a značkami se musí každá značka řídit stejnými bezpečnostními pokyny, aby jejich produkty byly bezpečné při společném používání v jakékoli kombinaci (pouze zadní strana do pěti let; zapřažené do 65 liber). Výrobci autosedaček netestují všechny možné kombinace, ale obecně dvakrát kontrolují, zda jejich sedačka funguje s konkurenční.

Mějte na paměti, že nejbezpečnější konfigurací bude vždy držet vaše dítě v poloze proti směru jízdy co nejdéle, takže má smysl vybrat si konvertibilní autosedačku, která snadno prodlouží její použití v této fázi vývoje.

Můžete opustit nemocnici s konvertibilní autosedačkou?

Můžete udělat několik věcí, například:

Zeptejte se, zda bude dětský lékař vašeho miminka na klinice, až budete odcházet. Pokud ano, mohou mít nějaké autosedačky navíc, které by se vám vešly do auta.

V opačném případě je požádejte, aby informovali svou sestru nebo personál na recepci, že je potřebujete na cestu domů, a doufejme, že někdo byl natolik promyšlený, aby daroval jedno z jiné rodiny, která ho nepoužívala – nebo si možná dříve koupil levné sedadlo na Craigslistu. rodit!

Jak ze své autosedačky Graco udělám posilovač s vysokým opěradlem?

Graco vyrábí několik konvertibilních autosedaček, které lze přeměnit na podsedák s vysokým opěradlem. Například Graco Nautilus a Graco Contender mají funkce, díky nimž mohou fungovat jako posilovač polohování pásu (bez jakýchkoliv dalších součástí). Kabriolety se snadno instalují pomocí LATCH nebo systému břišního/ramenního pásu vašeho vozidla.

Zahrnují také držáky na poháry pro dlouhé cesty! Pokud chcete ještě více pohodlí a pohodlí, podívejte se na náš seznam nejlepších posilovačů bez zad, které se pohybují od 20 do 100 USD v závislosti na tom, zda potřebujete podporu hlavy a kolik vycpávek je potřeba kolem dítěte.

Jak mohu sundat svému synovi postroj, ale ne celou jeho autosedačku?

Pokud chcete přejít z autosedačky s popruhem na posilovač polohování pásu, podívejte se na náš seznam nejlepších konvertibilních autosedaček.

Kabriolety se snadno instalují pomocí LATCH nebo systému břišního/ramenního pásu vašeho vozidla a obsahují také držáky na nápoje pro dlouhé cesty! Pokud chcete ještě více pohodlí a komfortu, pak doporučujeme poohlédnout se po nějakých posilovačích bez zad.

Pokud to však není možné kvůli nedostatku místa nebo velikosti dítěte (doporučujeme provést průzkum o tom, jakou váhu mohou různé sedačky unést), pak vždy existuje možnost nechat své dítě v jeho stávající autosedačce, ale odstranit postroj tak, aby fungoval jako posilovač zad.

Tato metoda je trochu obtížnější, ale můžete si přečíst naši příručku, jak sejmout postroje vašeho dítěte a udržet je v bezpečí.

Je autosedačka all-in-one dobrá?

Pokud jde o nákup autosedačky, chcete takovou, která je bezpečná a pohodlná. Při nákupu čehokoli pro vaše dítě je bezpečnost vždy na prvním místě, protože investice do jejich bezpečnosti a pohodlí by se měla vyplatit bez ohledu na to, kolik peněz za věc utratíte.

Chápeme však, jak důležitou roli v této rovnici může hrát cenová dostupnost; nikdo nechce platit víc, než je nutné za něco, co bude používat jen dočasně, dokud z toho jeho dítě nevyroste!

Vzhledem k tomu, že všechny tyto faktory spolupracují, zde je několik otázek, které byste mohli mít ohledně výběru správné dětské autosedačky.