Do jakého věku byste měli používat ohrádku? Tipy

Do jakého věku byste měli používat ohrádku? Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože každé dítě se vyvíjí jinak.

Většina pediatrů však obecně doporučuje používat ohrádku pro děti zhruba do dvou let věku. Poté je obvykle bezpečné nechat je volně se potulovat po domě. Samozřejmě by se rodiče měli vždy řídit svým nejlepším úsudkem, pokud jde o bezpečnost jejich dítěte.

Pokud mají pocit, že jejich dítě je připraveno být bez ohrádky v dřívějším věku, pak by měli jít a vzít je z ní.

Pokud se však zdá, že dítě váhá nebo není zcela připraveno, pak může být lepší volbou nechat je v ohrádce o něco déle. Nakonec je na rodičích, aby se rozhodli, co je pro jejich dítě nejlepší.

Je matrace na hraní stejná jako matrace do mini postýlky?

Existuje mnoho různých značek balících a hracích matrací, ale většina se hodí do standardních mini postýlek. Do přenosné postýlky nebo korbičky pro vaše miminko není třeba kupovat speciální matraci.

Můžete se řídit stejnými pokyny jako při pohledu na matrace do postýlky normální velikosti, pokud kolem nich není žádný typ rámu, je obvykle bezpečné předpokládat, že mají všechny přibližně stejné rozměry. Existují však výjimky z tohoto pravidla, které byste také měli mít na paměti!

Pokud zjistíte, že potřebujete náhradní díly, některé mohou být menší než jiné v závislosti na značce/výrobci, od kterého je vyrobil, takže se před nákupem čehokoli online nezapomeňte zkontrolovat. Jediným rizikem by bylo dát starou matraci do nového balení a hrát si.

Má balíček na hraní stejnou velikost jako postýlka?

Balíček n play není stejně velký jako postýlka. Dětská postýlka je obvykle mnohem menší než balíček n play. Balíček n play lze použít pro kojence a batolata, zatímco postýlka se obvykle používá pouze pro kojence.

Někteří rodiče používají pack n play jako přechodný prostor na spaní pro své děti, dokud nejsou připraveny přejít do postele. Jiní jej používají jako určené místo, kde si jejich dítě během dne zdřímne.

Dětská postýlka se naopak nejčastěji používá pro novorozence do šesti měsíců věku a mohou začít spát v běžné posteli. Poté bude mnoho rodičů postýlku používat až do věku dvou let dítěte.

V závislosti na vašich potřebách a preferencích může být jeden z těchto kusů nábytku pro vás lepší volbou než druhý. Celkově jsou však oba skvělou volbou pro spánek kojenců a batolat.

Jaká velikost listů se hodí do balení a hraní?

Listy, které se hodí do balení a hraní, mají obvykle rozměry 27 x 39 palců. Mohou být menší nebo větší, ale toto je nejběžnější velikost. Můžete také najít nepromokavé chrániče prostěradla, které můžete umístit na přiléhající prostěradla pro snadné čištění.

Jen se ujistěte, že chránič, který si vyberete, má správnou velikost! Některé jsou vhodné pro matrace až 27×52 palců, zatímco jiné jsou navrženy speciálně pro balení a hraní a měří pouze 27×39 palců.

Mohou novorozenci spát ve smečkách a hrát si?

Odpověď na tuto otázku je ano, novorozenci mohou spát ve smečce n play. Před provedením jakýchkoli změn ve spánkové rutině vašeho dítěte byste se však měli vždy poradit se svým pediatrem.

Někteří lékaři mohou doporučit nenechat novorozence spát ve smečce, protože pro ně může být obtížné převrátit se nebo otočit hlavu, pokud potřebují dýchat.

Pokud se rozhodnete nechat své novorozeně spát ve spacáku, ujistěte se, že bočnice jsou dostatečně nízké, aby se vaše dítě nemohlo vyvalit, a aby bylo zajištěno dostatečné proudění vzduchu.

Také byste měli své dítě během noci často kontrolovat, abyste se ujistili, že stále správně dýchá. Nakonec je na vás a vašem lékaři, abyste se rozhodli, co je pro vaše dítě nejlepší.

Pack n plays jsou skvělou volbou pro novorozence, protože jsou malé a přenosné. Mohou být umístěny v jakékoli místnosti ve vašem domě a jsou ideální pro cestování.

Pokud hledáte pro své novorozeně bezpečné místo na spaní, pack n play je dobrá volba. Jen se ujistěte, že dodržujete doporučení svého lékaře a vždy hlídejte své dítě.

Jaká je velikost Graco Pack and play?

Hračky Pack ‚n Play jsou k dispozici v několika velikostech, takže je důležité vědět, jakou velikost potřebujete, než si nějakou zakoupíte. Nejmenší Graco pack and play jsou vhodné pro novorozence přibližně do šesti měsíců věku nebo když se vaše dítě může tlačit na ruce a kolena, podle toho, co nastane dříve.

Menší modely však nemusí mít některé funkce, které by rodiče mohli chtít pro své děti, jako jsou nástavce na kočárek (nejsou součástí dodávky), nastavitelné úrovně výšky (pouze u větších modelů) nebo dokonce boční strany ze síťoviny (které by všechny modely měly stále nabízet). .

Další velikostní řada Pack ‚n Plays začíná na přibližně 25 librách s délkou přes 37 palců; ty budou pravděpodobně vyhovovat většině dětí ve věku kolem dvou let. Pokud hledáte Pack ‚n Play, který vydrží déle, Graco nabízí několik větších modelů, které pojmou až 50 liber nebo 30 palců na výšku a jsou přibližně 42 palců dlouhé.

Ať už si vyberete kteroukoli velikost, ujistěte se, že se vejde do prostoru, který jste přidělili, aniž by zabírala příliš mnoho místa – tyto hračky lze snadno složit, když je nepoužíváte.