Čištění přílohy Graco Bassinet: Komplexní průvodce

Nástavec na kočárek Graco je pohodlný a cenově dostupný způsob, jak z vašeho kočárku udělat cestovní postel pro vaše dítě. Pohodlí tohoto produktu může mít bohužel některé stinné stránky. Jednou z těchto stinných stránek může být, že je obtížné vyčistit nástavec, když jej chvíli používáte.

Naštěstí existuje několik kroků, které můžete podniknout, abyste se ujistili, že k tomu nedojde! Tento článek vysvětlí, jak vyčistit nástavec Graco Bassinet, abyste neměli problémy, když na to přijde čas.

Kroky k čištění přílohy Graco Bassinet

Krok 1. Pomocí vlhkého ručníku otřete povrch vašeho kočárku. Pokud chcete, můžete použít čistič čalounění, ale u většiny skvrn a nepořádků to není nutné. Pokud dojde k velkým únikům nebo nehodám na tkanině, které vyžadují více čištění než jen vodu, možná se místo toho budete muset uchýlit k jiným čisticím prostředkům.

Nenechte se tím však odradit, protože i tyto druhy rozlití lze odstranit s trochou času a trpělivosti!

Krok 2. Před umytím v teplé mýdlové vodě (nebo vložením do myčky) vyjměte všechny odnímatelné části z nástavce Graco Bassinet. To zahrnuje věci jako polštáře a přikrývky – cokoli, co není jeden pevný kus, by mělo být vyndáno a vypráno.

Důkladně opláchněte celou oblast, abyste odstranili všechny stopy mýdla, protože to může dráždit pokožku vašeho dítěte

Krok 3. Nástavce Graco na kočárek se opravdu snadno čistí a z velké části to upřímně není nutné. Ruční mytí je pro většinu typů nepořádků víc než dost, ale pokud se objeví nějaké odolné skvrny nebo skvrny, které se neodstraňují ručně, možná zavolejte profesionálního čističe nebo použijte něco jiného, ​​jako je bělidlo, které na tyto druhy určitě bude fungovat lépe nehod.

Ale to obvykle není vůbec potřeba! Pro běžnou každodenní špínu a špínu nepřijde nic jiného než voda.

Krok 4. Odstranění skvrn z nástavce Graco Bassinet netrvá příliš dlouho, ale vyžaduje určitou trpělivost. Pokud máte zarputilé skvrny, které se neobjeví po provedení těchto kroků znovu a znovu, pak možná zavolejte profesionálního čističe nebo ho chcete použít, ale u většiny skvrn a nepořádků to není nutné.

Pokud dojde k nějakému velkému rozlití nebo nehodě na tkanině, které vyžadují více čištění než jen vodu, možná se budete muset uchýlit k jiným čisticím prostředkům. Pokud potřebujete použít mýdlo, pak určitě použijte jemný druh, který nedráždí pokožku vašeho dítěte.

Jak sestavit přitažlivou sadu Graco Pack N Play

Sada Graco Pack N Play Snuggle Suite může být skvělou investicí pro nové rodiče, takže je důležité vědět, jak ji dát dohromady.

Krok 1. Nejprve budete chtít rozložit podložku na matraci na místo, kde plánujete nastavit ohrádku, a ujistit se, že v materiálu nejsou žádné záhyby, protože by to mohlo způsobit nepohodlí nebo hypoalergenní problémy, pokud dotýká se jejich kůže.

Krok 2. Jakmile to uděláte, vyjměte kočárek z krabice a ujistěte se, že v žádném místě během montáže příliš netaháte, protože některé části mohou být uvolněné, i když se při lehkém dotyku cítí bezpečně.

Připojte tyto dva kusy seřazením a otáčením středového šroubu, dokud neucítíte cvaknutí, a ujistěte se, že je příliš neutáhnete, protože by to mohlo způsobit poškození jedné z těchto částí nebo obou.

Krok 3. Další krok je přidání koleček, které lze provést tak, že na ně zatlačíte prsty, například jak se vyrábějí věšáky na oblečení, a poté připevníte čtyři šrouby pro každé kolo, než ho vložíte do určeného otvoru pod úhlem od místa, kde samotný kočárek bude umístěn a zajistí, že mezi nimi zůstane nějaký prostor, takže když budou otočeny, nedojde k vzájemnému tření.

Další krok vyžaduje připevnění tyče na hračky, která začíná spojením otvorů s otvory umístěnými v blízkosti každé boční kolejnice, a poté zasuňte šrouby na obou stranách, přičemž se ujistěte, že jsou utaženy před vložením každého šroubu.

Krok 4. Další část zahrnuje připevnění látky na kovový rám, což se provádí roztažením její spodní části a zasunutím pod místo, kde je mezi oběma zábradlemi malá mezera, než zatáhnete dolů na jedné straně, dokud se nedostanete na druhý konec tak, že , jakmile uslyšíte dvě kliknutí na vyztužení, víte, že byla řádně zajištěna a dále utažena ze svého již uvolněného stavu.

Krok 5. Nakonec dojde k odstranění všech zbývajících částí a také k jejich rozebrání na jednotlivé součásti rukama pomocí určité síly, pokud to bude nutné, nebo použijte šroubovák pro větší páku, zejména při pokusu odšroubovat šrouby připevněné k povrchům.

Kartáčem odstraňte přebytečnou nebo nepoddajnou špínu, kterou by váš běžný hadr pravděpodobně nezvládl.