5 jednoduchých kroků, jak sestavit kočárek Graco

Tento článek vás provede krok za krokem, jak sestavit kočárek Graco. Právě jste si zakoupili nový kočárek Graco a toužíte ho po vybalení z krabice.

Při skládání tohoto krásného kočárku se nemůžete dočkat pocitu úspěchu, ale jak víte, jak sestavit kočárek Graco? Pokud jste jako většina lidí, pak by se myšlenka dát něco dohromady mohla zdát skličující. Není třeba se bát!

Kroky při montáži kočárku Graco:

Krok 1. Vyjměte kočárek Graco z krabice a rozmístěte všechny dílky. Měli byste vidět, jak je každý kus označen písmenem nebo číslem, takže si je všimněte, když je uspořádáte v abecedním pořadí podle odpovídajících písmen.

Krok 2. Vezměte dvě kola (označená „A“) a připevněte je na obě strany rámu kočárku pomocí jednoho kolíku na kolo v opačných rozích. Nyní, když jsou zajištěny, pokračujte připevněním čtyř nožiček, které udrží sedadlo vašeho dítěte, pokud bylo zakoupeno samostatně ze základní jednotky …

Jakmile jsou tyto nohy připevněny (dvě na obou stranách), přidejte další sadu kolíků pro větší stabilitu nahoře pro ještě robustnější pocit.

Krok 3. Dalším krokem bude připevnění dvou sloupků, které udrží sedadlo vašeho dítěte, pokud bylo zakoupeno samostatně ze základní jednotky. Jsou označeny „B.“ Vejdou se do slotů na obou stranách rámu a mohou jít pouze jedním způsobem!

Krok 4. Dále umístěte obě zadní kola (označená „C“) na příslušné kolíky na obou koncích rámu kočárku …

Krok 5. Nakonec budete muset na každé kolo nasadit čtyři gumové krytky, protože bez nich nebudou fungovat! Měli byste mít dost na všech osm kol, aby žádné nemohlo během používání omylem spadnout.

Jak nasadit přední kolo na kočárek Graco?

Dále umístěte přední kolo (označené „E“) na příslušný kolík na obou koncích rámu kočárku. Mělo by těsně přiléhat a příliš se nepohybovat. Pokud je příliš těsný, zkuste jej roztočit v opačném směru, aby se guma na obou stranách uvolnila, než to zkusíte znovu!

Nakonec budete muset na každé kolo nasadit čtyři gumové krytky, protože bez nich nebudou fungovat! Měli byste mít dost na všech osm kol, aby žádné nemohlo během používání omylem spadnout.

Pravidlo číslo jedna při nasazování je zajistit, aby na každé straně byly dvě-jedna těsně vedle druhé!-aby zůstaly bezpečně upevněné a nevypadávaly, když používáte kočárek.

Nyní je váš kočárek připraven k použití!

Jak vyjmout kočárek s baldachýnem Graco?

Krok 1. Nejprve položte kočárek s baldachýnem naplocho na pevný povrch, jako je podlaha nebo stůl.

Krok 2. Dále vyšroubujte všechny šrouby z obou kusů, které drží baldachýn na straně rámu pomocí šroubováku (většina baldachýnů má čtyři). Nedělejte si starosti s tím, kolik jich je v každém kusu – nakonec je budete muset všechny sundat, takže nezáleží na tom, kolik jich zpočátku je.

Krok 3. Jakmile vyjmete všech osm šroubů na jedné straně a odložíte tyto dvě velké plastové podložky, které se také nacházejí pod těmito nohami, zvedněte tento nyní volný konec, kde se tkanina setkává s kovem, a táhněte, dokud se nezbaví zbytku obě strany se pak převrátí tak, aby byly nyní odkryté šrouby ostatních nohou.

Krok 4. Odstraňte všechny šrouby z této druhé strany pomocí šroubováku, poté vyjměte tyto podložky a opakujte to, co jste dělali předtím, zatažením za každou část, dokud se úplně neodpojí.

Nyní by vám měly zůstat dva velké kusy stejné velikosti, jako když byly sestaveny, ale bez jakéhokoli kovu, nohou připevněných na obou koncích nebo z nich visících tkanin – jak snadné! Nyní stačí nasadit vrchlík zpět na místo těchto nohou (ujistěte se, že části A jdou do sekcí B) a obě strany znovu připevnit pomocí pouze čtyř šroubů najednou pro každou sadu/stranu nohou.

Jsou označeny, takže si nemusíte dělat starosti s tím, kam kam půjdete. Možná budete potřebovat partnera, který vám pomůže držet jednu stranu, zatímco druhá připevní odpovídající šrouby (což také bude vyžadovat použití šroubováku).

Jak vrátíte kola zpět na kočárek Graco?

Krok 1. Nejprve na každé kolo nasaďte gumovou krytku, abyste zajistili, že během přepravy nedojde k poškození.

Krok 2. Dále připevněte obě zadní kola na příslušné kolíky na obou koncích rámu – jdou pouze jedním směrem!

Krok 3. Nakonec je pevně zašroubujte imbusovým klíčem pro maximální stabilitu a výkon. Blahopřejeme vám k sestavení vašeho zcela nového kočárku Graco! Nyní si užijte jeho mnoho funkcí (viz výše).

Jak složit kočárek Graco Click Connect?

Krok 1. Nejprve se ujistěte, že jste utáhli popruh na rukojeti kočárku Graco Click Connect.

Krok 2. Dále sklopte jednu stranu rámu tak, aby se setkala s druhou – bezpečně zapadne na místo.

Krok 3. Nakonec vytáhněte a uvolněte obě strany současně, aby byly složeny v jedné rovině proti sobě. Blahopřejeme vám ke složení vašeho zbrusu nového kočárku Graco! Nyní si užijte, jak snadno se dá transportovat nebo skladovat (viz výše).

Jak rozbalím kočárek Graco click connect?

Krok 1. Chcete -li začít s rozkládáním kočárku Graco click connect, nejprve odstraňte z obou rámů jakékoli předměty a poté pevně zatlačte na oba konce najednou. Oba rámečky by se měly automaticky oddělit do otevřené polohy.

Krok 2. Dále sklopte jednu stranu rámu tak, aby se setkala s druhou – bezpečně zapadne na místo.

Krok 3. Nakonec vytáhněte a uvolněte obě strany současně, aby byly složeny v jedné rovině proti sobě. Blahopřejeme vám ke složení vašeho zcela nového kočárku Graco! Nyní si užijte, jak snadno se dá transportovat nebo skladovat (viz výše).